نظامی, فعالان: سوریه ساقط شدن هلی کوپتر در حلب

بیروت — یک کشته به ضرب گلوله کشته شد و خدمه آن کشته شدند روز جمعه در سوریه, غرب, که در آن یک حمله نظامی علیه اپوزیسیون سوریه در حال وقوع است یک مقام نظامی سوریه و فعالان گفت.

Videos posted آنلاین نشان می دهد یک هلیکوپتر فزاینده رو به پایین از آسمان با شعله های عقبی پشت به تماشاچیان تشویق.

یک مقام نظامی گفت: سوریه در رسانه های دولتی که هلی کوپتر ضربه توسط یک “دشمن موشک” در حومه غربی حلب استان است. ناشناس گفت: این بالگرد سقوط کرد و خدمه آن کشته شد.

این دومین بار در این هفته که کشته شد قطع کرد در شمال سوریه است. دولت دیگر هلی کوپترهای بود ازطریق سه روز قبل در نزدیکی روستای Nairab.

سوریه حمله نظامی در منطقه است به دنبال ریشه کن کردن اپوزیسیون سوریه از آخرین قلمرو آنها را نگه دارید.

بریتانیا مبتنی بر ناظر حقوق بشر سوریه که دارای شبکه ای از فعالان در زمین گفت: این هلیکوپتر بود که ازطریق جمعه در روستای Qibtan al-جبل شمال شهر حلب. آن گفت: دو خدمه کشته شدند و بدن آنها در بر داشت در نزدیکی محل سقوط.

معلوم نبود که ازطریق هلیکوپتر و یا چگونه. طالبان معتقد بودند به پشت یکشنبه سقوط یک هلیکوپتر که در آن 2-عضو خدمه کشته شد.

رصدخانه گفت: این هلیکوپتر بود که ازطریق جمعه با نیروهای نظامی مستقر در اپوزیسیون-منطقه برگزار شد. هیچ نظر فوری از ترکیه است.

ترکیه را دولت اجرا شود خبرگزاری آناتولی گفت که تنها یک هلیکوپتر متعلق به رئیس جمهور سوریه بشار اسد نیروهای خود آورده بود را در غرب حلب.

این سازمان گفت که این هلیکوپتر در زمان خاموش از یک منطقه در نزدیکی شهر حلب میان “درگیری بین مخالفان و نیروهای رژیم” و شلیک گلوله از Qibtan al-Jabal منطقه است. آن دیده می شد توفنده رها کردن ستونی از دود این سازمان گزارش شده است.

شورشیان به دنبال به دست آوردن قابل حمل با سیستم دفاعی به هدف دولت جنگنده اغلب دستیابی به آنها را از تصرف انبارهای یا از خارج از هواداران است.

ترکیه حامی سوریه مخالفت شده است استقرار تجهیزات و نیروهای نظامی در منطقه است که خانه را به بیش از 3 میلیون نفر از مردم در تلاش برای متوقف کردن ارتش سوریه به پیشرفت. اما افزایش ترکی ردپای نیز منجر به درگیری با نیروهای سوری و درگیری بین دو طرف منجر به کشته شدن 13 نظامی ترکیه پرسنل و 13 سوریه.

خشونت دارای آواره 800,000 مردم پس Dec. 1 در یکی از بزرگترین امواج از جابه جایی تا به حال در یک دوره کوتاه است. بسیاری از آوارگان در حال زندگی در فضای باز در چادر اسکان در زیر صفر درجه حرارت.

___

آسوشیتد پرس نویسنده Suzan فریزر در آنکارا, ترکیه کمک به این گزارش.

کپی رایت 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>