شبه نظامیان آتش راکت از غزه پس از فیلمبرداری ارتش اسرائیل بولدوزر کشیدن بدن

Muthana Al-Najaar خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ

مردان سعی کنید به جمع آوری یک بدن به عنوان یک بولدوزر روش آنها را در امتداد نوار غزه مرز.

اورشلیم — شبه نظامیان در غزه اخراج بیش از 20 موشک به اسرائیل در روز یکشنبه شب ساعت بعد از فلسطینی آژانس خبری منتشر گرافیک کلیپ های ویدئویی است که نشان می دهد ارتش اسرائیل بولدوزر کشیدن بدن یک مرد فلسطینی که ارتش گفت: کشته شد در حالی که قرار دادن یک دستگاه انفجاری در امتداد مرز.

افزایش تنش به دنبال هفته آرامش نسبی به مصر و تلاش برای توقف طولانی مدت آتش بس بین اسرائیل و حماس بوکوحرام جناح که قوانین غزه. حماس و اسرائیل مبارزه کرده اند سه جنگ در دهه گذشته اما شده اند وجود دارد بسیاری از دیگر شعلهور شدن خشونت.

همچنین یک هفته قبل از بازگشت اسرائیلی ها به پای صندوق های رای برای سومین انتخابات عمومی در کمتر از یک سال. بنیامین نتانیاهو نخست وزیر اداره طولانی مدت در غزه وضعیت تحت انتقاد شدید بیش از آخر هفته.

ارتش اسرائیل گفت: 21 پرتابه و راکت از غزه در روز یکشنبه. سیزده شدند ره توسط سیستم دفاعی ” گنبد آهنین. ویدیوهای به اشتراک گذاشته شده در رسانه های اجتماعی نشان داد غیرنظامیان در شهرهای اشکلون و سدروت خیزان برای پوشش به عنوان هشدار آژیر blared در بسیاری از اسرائیلی جوامع است که محاصره غزه است.

[افزایش شمار تلفات غزه به عنوان شبه نظامیان آتش صدها راکت به سوی اسرائیل که در پاسخ به حملات هوایی]

احساسات در غزه شد بالا پس از کلیپ های ویدئویی ضبط شده توسط al Hadath یک آژانس خبری مستقر در رام الله کرانه نشان داد ارتش اسرائیل بولدوزر اهدای بدن. ارتش تانک دیده می شود همراه با بولدوزر در تصویری که به اشتراک گذاشته شده به طور گسترده ای در رسانه های اجتماعی.

حماس و جهاد اسلامی فلسطین با صدور بیانیه ای در محکومیت اسرائیل اقدامات و قسم می خورد انتقام. مرد مرده شناسایی شد که محمد Naem یک عضو جهاد اسلامی, دومین شبه نظامی جناح در غزه پس از حماس. ابو حمزه سخنگوی این گروه مسلح جناح های گردان قدس گفت: اسرائیل در وسایل نقلیه نظامی وارد شده بود غزه و او هشدار داد وجود خواهد داشت عواقب.

فوزی برهوم سخنگوی حماس گفت: Naem بود “بی دفاع” و کشته شد به عمد.

“سوء استفاده از بدن خود را درست قبل از چشم تمام جهان یک جنایت فجیع است که می تواند اضافه شده به دیگر جنایات علیه مردم ما” برهوم گفت.

جهاد اسلامی در زمان مسئولیت شلیک راکتی و گفت آن را در پاسخ به Naem کشته شدند.

در این ویدئو نیز به خود جلب کرد انتقاد در داخل اسرائیل است. گروه های حقوق بشر به نام روز ارتش به منظور بررسی این حادثه است.

Adalah حقوقی مرکز حقوق اقلیت عرب در اسرائیل گفت: در نامه ای به ارتش قانونی نماینده است که این اقدامات “به تصویر کشیده شده در این ویدئو مشاهده شده بودند به عنوان جنایات جنگی و آشکار نقض بین المللی حقوق کیفری بین المللی و حقوق بشر و حقوق بشردوستانه.”

جک گوئز

خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ

نفتالی بنت وزیر دفاع اسراییل دفاع ارتش اقدامات نوشتن است که آن را “کشته شدن یک تروریست و جمع آوری شده است.”

وزیر دفاع نفتالی بنت در دفاع از ارتش در این عملیات گفت در توییتر است که آن را “کشته شدن یک تروریست و جمع آوری شده است.”

“این است که چگونه آن را باید انجام شود و این است که چگونه آن را انجام خواهد شد,” او نوشت.

[مرزی salvos رزومه بین اسرائیل و جهاد اسلامی در دومین روز از غزه درگیری]

برخی از راست رهبران از جمله بنت قبل از او وزیر دفاع را به نام اسرائیل برای مقابله با نیروی بیشتری به موشک آتش و دیگر خشونت ها از غزه. شده است وجود دارد انتقاد شدید از آنچه به نظر می رسد تلاش های نتانیاهو برای رسیدن به یک درک طولانی مدت با حماس است.

در شنبه, آویگدور لیبرمن, اسرائیل را افزایش تدابیر وزیر دفاع سابق نشان داد که نتانیاهو فرستاده بود سر از اسرائیل موساد سازمان اطلاعاتی به دوحه قطر, در این ماه به درخواست دولت های خلیج فارس به ادامه ارسال بودجه اضطراری به مردم غزه. و هفته گذشته اسرائیل اعلام کرد مراحل را برای افزایش تعداد ورود مجوز برای کارگران روز از غزه و بزرگنمایی منطقه ماهیگیری برای ماهیگیران فلسطینی.

ادامه مطلب

یک گروه از اسرائیلی ها است که با بهره گیری از این چرخه بی پایان از انتخابات: کمپین مشاوران

امروز پوشش از پست خبرنگاران در سراسر جهان

مانند واشنگتن پست جهان در Facebook و اقامت به روز شده در اخبار خارجی

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de