مایلی سایرس می گوید: او در سمت چپ کلیسا پس از دوستان گی فرستاده شد برای تبدیل درمانی

مایلی سایرس می گوید او را متوقف و حضور در کلیسا پس از اینکه برخی از دوستان گی ساخته شده بودند برای حضور در اصطلاح تبدیل درمانی است.

خواننده مطرح این موضوع در گفتگو با هایلی بیبر در یک قسمت از روشن فکر, راه اندازی, آنلاین نشان می دهد بحث آغاز شده توسط کوروش برای سرگرم کردن و حمایت طرفداران در طول coronavirus بیماری همه گیر.

کوروش توضیح داد که او آورده بود تا مذهبی “در تنسی در دهه نود پس از آن کمتر پذیرش زمان”.

“من تا به حال برخی از دوستان گی در مدرسه که دلیل من از نوع چپ کلیسا من است زیرا آنها نبودند پذیرفته شده است. آنها در حال ارسال به, تبدیل, درمان,” او اضافه شده است.

“و من تا به حال یک زمان واقعا سخت است.”

کوروش که آشکارا عنوان pansexual گفت: جاستین بیبر: “من تا به حال یک زمان سخت با آن با من پیدا کردن تمایلات جنسی بیش از حد.”

او گفت که ارز با بیبر است که یک مسیحی را ترک کرده بود او باز به “[مجدد] رابطه او با خدا به عنوان یک فرد بالغ”.

“من همیشه به حال یک زمان بیش از حد با کلیسا مردم احساس کنار گذاشته و پذیرفته نیست و مانند آنها نمی توان بخشی از آن به دلیل آنچه آنها باور دارند و یا کسانی که آنها را دوست دارم و یا کسی که آنها را دوست ندارد و یا هر آنچه در آن ممکن است” بیبر گفت.

“من فقط نمی بر این باورند که این چیزی است که خدا در مورد همه است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>