باکاری سانیا اذعان زرادخانه خود بازیکنان هستند و ” صدمه زدن به بسیاری پس از وقت های هفته بیستم لیگ برتر از دست دادن به Olympiacos

باکاری سانیا اذعان کرد که زرادخانه خود طرف هستند “صدمه زدن به بسیاری” پس از آنها زدم از هفته بیستم لیگ برتر با Olympiacos در وقت اضافی.

برگزاری باریک 1-0 استفاده از پا برای اولین بار در یونان, سیم, ابو Cisse مجبور اضافی-با 53 دقیقه هدر در ورزشگاه امارات.

با بازی بسته شدن در ضربات پنالتی از اتلتیک بیلبائو قرار داده Mikel Artetta طرف 2-1 در مجموع در شب با یک هدف در 113th دقیقه فقط برای Youssef El-Arabi را 23rd, هدف از این فصل در لحظات مرگ به ارسال سال گذشته مورد ضرب و شتم نهایی با اهداف دور.

“آن لطمه می زند, زیادی,” Arteta بستری بعد از بازی. “ما تا به حال بسیاری از اهداف در این رقابت است. آن را بسیار مهم برای ما است. احساسی از آن شده است یک بازی بسیار دشوار است.

“ما تلاش و سعی و تلاش ما انداخت همه چیز در آنها. آنها در دفاع بسیار عمیق است. ما موفق به نمره هر چند ما از طریق, اما پس از آن ما اذعان اواخر گوشه و آن را یکی دیگر از مجموعه ای از قطعه.

“به حمله علیه 10 بازیکن یک چیزی بسیار دشوار است. من احساس ما ایجاد شده به اندازه کافی شانس برای برنده شدن در این بازی به راحتی. این اتفاق نمی افتد اما ما تا به حال برای مدیریت بازی بسیار بهتر در فینال پنج دقیقه.”

Arteta همچنین اصرار داشت که کنار او گرفته نشده بود خود را یونانی مخالف به آرامی.

“بازیکنان می دانستم که این امر می تواند یک بازی دشوار است. بی رحمانه است,” او اضافه شده است.

“این یک ناامیدی اما در همان زمان من بسیار افتخار از بازیکنان.

“آن شده اند که باور نکردنی بلند کردن اگر ما تا به حال موفق به رفتن را از طریق کراوات. بازیکنان من در حمایت از راه آنها شده اما دردناک است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de