Mike Rizzo می خواهد به شنیدن Astros می گویند که آنها فریب خورده

بیش از وجود دارد از طرف دیگر از بهار مرکز آموزش در وست پالم بیچ. اتباع به اشتراک گذاری آن با Astros اضافه کردن یک لینک به عنوان اینکه واشنگتن ضرب و شتم هوستون در مسابقات جهانی کافی نبود.

ریزو می کند باید خیلی به هیجان زده در مورد این روز است. باشگاه خود را در حال آمدن است یک عنوان. کوزه و خشکشویی فقط شروع به کار کردن حداکثر Scherzer سالم است و زمزمه و موقعیت بازیکنان گزارش در آغاز هفته آینده. او تا به حال معمول آیتم های خانه داری به بحث در مورد در حالی که نشسته در یک sunbathed پاسیو بعد از ظهر جمعه: اتباع امید بالا چشم انداز کارتر Kieboom می توانید کسب درآمد روزمره نقطه در پایه سوم. آنها هیجان زده در مورد اغل گاو یا حشم. آنها به زودی فرصتی برای تکرار کنید.

اما آستروس حماسه است آویزان بیش از این بریدن از فلوریدا و بقیه بیس بال و قرار دادن یک دندانه کوچک در ریزو خلق و خوی. او به خبرنگاران گفت: این خواهد بود که آخرین بار او در مورد هوستون و آن ثبت نام الکترونیکی-سرقت طرح. بنابراین او جدا با افکار.

“ما آن را با شخصیت و عزت و او را از آن راه حق. ما احساس خوبی در مورد آن” ریزو گفت. “چیزی که به درد من این است که این نهاد یک ابر سیاه بر ورزش است که من دوست دارم و این درست نیست.”

Rizzo, مانند ستاره پارچ Stephen عشق می گوید: Astros در حال خمیدگی به ویژه در زمانی که اتباع آینده یک سری جهانی عنوان شده است. ریزو برخی از سست ریاضی — شمارش خبرنگاران که نشان داد تا برای شروع از اتباع کمپ — و ناراضی با نتایج. یک جمعیت از خبرنگاران فرود بر وست پالم بیچ برای آغاز بهار آموزش. اما روز شنبه و در اولین روز از مصاحبه های بسیاری از آنها را با فشار دادن Astros به جای استقبال از این اتباع.

زمانی که اتباع پا خارج برای یک جلسه صبح آنها را تماشا توسط چهار خبرنگاران یک عکاس و دو فیلمبرداران یکی از آنها است به کار گرفته شده توسط این تیم است.

“وجود دارد 50 رسانه ها در اینجا و 47 از آنها برای Astros که فریب خورده به برنده سری جهانی” ریزو گفت: با اشاره به Astros’ 2017 عنوان. “و در آنجا سه در اینجا با جریان حاکم جهان سری قهرمانان. و این درست نیست.”

“این ناامید کننده است که می شود که صحبت از offseason. هک ما بیرون رفت و در آنجا مورد ضرب و شتم ’em” عشق گفت. “اما من فکر می کنم در راه است که احتمالا چیز خوبی است چرا که این نوع از ناراحتی بسیاری از ما در اینجا در محل باشگاه وانجمن چرا که ما چیزی واقعا خاص و آن را تحت الشعاع قرار داده چرا که برخی از بچه ها بودند ، این چیزی است که آنها زندگی می کنند. نه چیزی است که من همیشه انجام دهید. چون من فکر می کنم که شما به عنوان یک فرد و چگونه شما را به بازی این بازی و چگونه شما در مورد آن بسیار مهم تر از آنچه در پشت کارت بیس بال خود را.”

ریزو گفت: او هرگز اجازه نمی دهد آنچه اتفاق افتاده است با Astros را با اتباع. او صرف چند دهه در این بازی — به عنوان جزئی بازیکن لیگ یک دیده بانی و سپس یک سری جهانی-برنده اجرایی — و او گفت که او می بیند صفر محل برای خیانت.

“این خواهد بود که آخرین بار صحبت من در مورد هوستون وضعیت” ریزو گفت. “این خواهد بود که آخرین باری که من با مراجعه به 2019 مسابقات قهرمانی جهان است. ما به دنبال به جلو به سال 2020 است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>