Mike Rizzo می گوید بوندس لیگا کارمند آزمایش مثبت برای coronavirus هیچ بازیکن نشان دادن علائم

هیچ اتباع بازیکنان نشان داده اند که علائم و یا تست شده با توجه به ریزو و دیگران با آگاهی از این وضعیت است.

“ما نمی خواهیم به هر, نکات, و این است که نمی تواند یک راز” ریزو گفت: وقتی پرسید که آیا کارمند مشغول به کار در عملیات بیس بال و یا تا به حال شده است در اطراف این تیم در فصل بهار و آموزش. “کافی است فرد در وست پالم بیچ و آن را غیر بازیکن و ما در حال رفتن به نگه داشتن آن را در آن.

“فرد گرفته شده مراقبت از رفتن را از طریق تمام پروتکل های روش و قرنطینه. او را از طریق با قرنطینه و در راه بهتر شدن است.”

هنگامی که اتباع کارمند آزمایش مثبت در اواخر ماه مارس باشگاه به اطلاع بازیکنان و کارکنان از طریق یک وب سایت داخلی. اما ریزو مطمئن باشید که آن را تغییر دهید این تیم را روش و یا پاسخ به این ویروس. اتباع باید به دنبال لیگ دستورالعمل های پس از ماه گذشته و در تماس منظم با هر کس در سازمان است.

“ما شده است چک کردن در به صورت روزانه با هر بازیکن و کارکنان با توجه به MLB پروتکل” ریزو روز جمعه گفت. “پزشکی ما مردم شده اند بسیار سخت کوش در انجام این کار است.”

اتباع’ بهار تسهیلات آموزشی در نظر گرفته شد بیش از فلوریدا گارد ملی در مارس 29, فقط پس از آنها تا به حال خالی این زمینه و ارسال بازیکنان اصلی برای آینده قابل پیش بینی. پالم بیچ شهرستان پس از استفاده از این مجموعه بزرگ چمن پارکینگ به عنوان یک coronavirus مرکز تست و اتباع متوقف شده بود تمام عملیات وجود دارد قبل از, سایت و در حال اجرا.

ریزو نمی خواهد دیدگاهها برای کسانی که ایده های خاص جمعه خواستار آنها را “همه hypotheticals در این نقطه است.” یک تیم از کارکنان در بهبود و تعداد موارد در سراسر کشور — تنها تقویت چقدر دشوار خواهد بود به مرحله یک فصل است. جهانی مرگ و میر رسیده 100,000 روز جمعه.

اما ریزو معتقد است وجود خواهد داشت بیس بال در برخی از نقطه در سال 2020 است. او انتخاب به ماندن مثبت در مورد آن است.

“من فکر نمی کنم هیچ یک از طرح های جدید و یا ایده های من را تغییر داده اند خوش بینی در مورد فصل” ریزو گفت. “من خوشبین است که ما به نوعی از یک فصل بیس بال. من هیچ چیز به پایه آن پس دیگر از من مثبت.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de