Mike Rizzo احتمالا خروج اتباع اما چه Lerners انتظار دارند ؟

در سال 2018 برایس هارپر بود و در راه رفتن خود به واشنگتن اتباع قرارداد. او در سمت چپ واشنگتن برای $330 میلیون. در سال 2019 آنتونی رندن بود و در همان نقطه. او برای $245 میلیون. مرد مسئول بازسازی یک اتباع فهرستی به عنوان خوب یا بهتر بدون آنها توسط مدیر کل Mike Rizzo, که باعث می شود 4 میلیون دلار در سال — نه خیلی بیشتر از چهارم outfielder Michael A. تیلور $3.325 میلیون. در حال حاضر ریزو در راه رفتن خود را در سال است.

چند فکر می کنم ریزو خواهد قدم زدن دور از بوندس لیگا پس از این فصل هر چند تقاضا برای او بزرگ خواهد بود. او وفادار به گسل و در عشق با او کار و سی

Los Angeles Dodgers تیم رئیس جمهور استن Kasten می گوید از ریزو: “مایک بدترین خود با ایران را در تاریخ بیس بال. که اقدام به خرید یک خانه جدید [نزدیک به پارک] با تنها یک سال در سمت چپ یک قرارداد؟”

بحث در مورد دادن اهرم.

برنده سری جهانی معمولا ایجاد قدرتمند اوراق قرضه. پس از پریمیر لیگ در انگلستان’ عنوان ساخته شده بر روی درخشان فصل ریزو بود که نام اجرایی از سال های بیس بال و امریکا و حتی ممکن است وجود یک مجسمه از او در مقابل اتباع پارک روزی شاید در نزدیکی یکی از فرانک Howard البته خیلی کوتاه.

اما اگر ریزو را ترک کنند ؟

اگر اتباع تی چرت زدن و بی احترامی به یک فرد در سازمان خود را که ممکن است سخت به جای? وجود دارد قابل فهم اشتباهات در کسب و کار و پس از آن وجود دارد غیر قابل توجیه اشتباهات. عمده ترین تیم های لیگ برتر, اگر نه همه, لرزیدن چنین افکار و عمل به آنها اجتناب کنند.

[چرا سری جهانی قهرمان ژوئن صوت می گوید او فقط می خواهد به اتباع]

برای مثال در روز دوشنبه آتلانتا بریوز خود را داد و مدیر الکس Anthopoulos سه سال تمدید قرارداد از طریق 2024 فصل, حتی اگر او در حال حاضر زیر تماس تا پایان 2021. آنها همچنین به مدیر برایان Snitker یک سال فوق العاده در ایران قدردانی برای برنده شدن در یک دوم مستقیم لیگ ملی شرق عنوان. بریوز عمل حتی اگر آنها از دست رفته در بخش سری هر دو سال.

نه هر باشگاه می کند آن است که راه. هر وضعیت متفاوت است. اما به عنوان یک قاعده به دلیل بالا GM باعث می شود فقط کمی بیشتر از متوسط اتحادیه عمده (4 میلیون دلار) و مدیران به عنوان یک گروه کمتر از GMs این کسب و کار هوشمند برای قفل کردن آنهایی که خوب زود و در دراز مدت می پردازد.

در بوندس لیگا هستند و نه پرش در فرصتی برای قفل کردن ریزو که نزدیک “قابل مقایسه با” معامله ممکن است پنج سال قرارداد 25 میلیون دلار است که نیویورک یانکیز GM برایان Cashman امضا در سال 2017. دو مدیران ارشد — داجرز’ اندرو فریدمن و توله شیکاگو تئو اپستاین که تا به حال برنده سه سری جهانی با دو تیم مختلف — در حال کار در پنج سال معاملات به ارزش بیش از 50 میلیون دلار است.

ریزو است حاضر به اظهار نظر در مورد وضعیت خود را فراتر از آن گفت: “[من] هرگز به نگرانی در مورد آن. من اولین کارمند آنها امضا کردند. ما هنوز هم در شکل و خوب با هم.”

این است که آن را کمک می کند تا به تماشای تمام تاریخ بوندس لیگا-ریزو می پردازد. اگر الگوی گذشته 11 فصل است که هنوز هم در جای بوندس لیگا احتمالا با نزدیک شدن نیست ریزو در مورد تمدید نشده است. است که علت هیستری. اما آن را قطعا به نظر نمی رسد مانند حس مشترک به من. روابط می تواند ترش. فصل بد و یا بازیکنان با قراردادهای که منفجر می توانید تغییر ذهن است. Boston Red Sox برنده سری جهانی در سال 2018 و در عین حال اخراج بیس بال بالا اجرایی دیو Dombrowski در سال 2019.

[همه اتباع خود را وارد کرده و در بهار آموزش و بنابراین پست-سری جهانی glow]

ریزو و Lerners با هم همکاری کرده اند تا به خوبی برای مدت طولانی است که به نظر می رسد احمقانه به اجرا خطر از یکی زشت فصل یا یک تیم تغییر صدمه تغییر مشخصات خود را از هر یک از دیگر. ریزو بدن از کار در سی بسیار زیاد است. پس از شروع سال 2012 تنها داجرز باید برنده تر بازی فصل از بوندس لیگا — و L. A. صرف بیش از یک میلیارد و نیم دلار بیشتر ($512.6 میلیون) در آن فهرست اسامی در آن سال است. و بنا نیست برنده سری جهانی.

این Lerners سزاوار اعتبار کامل برای حمل ششم-بالاترین حقوق و دستمزد در این رشته از سال 2012. تد لرنر پا کرده است تا به صندوق حقوق حداکثر Scherzer استفان عشق و پاتریک کربین بالای تبادل چرخش است که پایه و اساس از این تیم است. اما این صرفا تاکید چگونه به خوبی Lerners’ تمایل به صرف بالا ستاره و ریزو را معاملات پیش نویس و توسعه بازیکن باید تکمیل هر یک از دیگر. هر دو سزاوار تن از اعتبار.

این Nats سنگین در بازار-مناسب حقوق و دستمزد اما تقریبا نیمی از آن می رود به سه کوزه. به همین دلیل بوندس لیگا به زودی دریافت خواهد کرد خود را در حلقه. اما چگونه بسیاری از GMs اگر هر یک می تواند ساخت خیلی خوب از بازیگران در حمایت در بودجه و اقامت تحت تعادل رقابتی مالیات ؟

ریزو سابق دیده بانی می کند لذت بردن از دوربین یا میکروفون اما او محافظت تیم معروف ساکت صاحبان از همیشه نیاز به یک کلمه می گویند. و آنها به ندرت انجام دهد. این که آیا آن عشق خاموش کردن و یا جاناتان Papelbon خفگی هارپر و یا اجازه خاکی بیکر یا توضیح سه بازی 5 زیان در NLDS یا دفاع از مدیر دیو مارتینز در 19-31 سال گذشته ریزو است که همیشه مرد جلو معمولا به تنهایی.

[بیشتر Boswell: هنگامی که شهروندان نیاز به رهایی از دست رفته آنتونی رندن آنها باید نگاه خود را به اغل گاو یا حشم]

با بازی بیس بال, غرق در تقلب و رسوایی اجازه دهید توجه داشته باشید که (بزنم به تخته) در بوندس لیگا باید چند blotches بر شهرت خود را برای رفتار بد جز Jayson Werth سنگین پا بر روی پدال گاز. تیم فرهنگ آستروس و بوندس لیگا در حال تکمیل متضاد — یکی از بیس بال چند خوب می شکند این بهار.

هیچ بحران در اینجا. فقط یک فرصت. بیس بال صاحبان همیشه به دنبال به حداکثر رساندن سرمایه گذاری خود را با پیدا کردن و بهره برداری از “بازار ناکارآمدی.” آنها تعقیب و گریز تجزیه و تحلیل کارشناسان و ساخت آکادمی بیس بال در کشورهای خارجی است. اما احتمالا هیچ بازار ناکارآمدی به عنوان نمایشی مدرن بیس بال به عنوان underpayment واقعا تیم نخبگان-سازندگان. این افراد ساخت کل سراغ کارکنان و نظارت بر پیش نویس; استخدام جزئی لیگ مربیان و مدیران; معاملات و مذاکره می پردازد با عوامل; خاموش کردن آتش سوزی و بازی پلیس بد زمانی که مورد نیاز است.

مرکزی منبع مهارت در بیس بال در 45 سال من تحت پوشش این ورزش تغییر کرده است هرگز. آن را هرگز مالک — نه یک بار. آن است که همیشه بالا بیس بال اجرایی که آیا این عنوان توسط تیم رئیس جمهور, GM یا هر چیز دیگری. متوسط و یا ضعیف آنهایی که ارزش آن را ندارد. برخی دارای ارزش منفی است. اما بهترین آنها شده اند چشمگیری undercompensated. هنگامی که شما یکی از بهترین آن است که یک گناه کبیره نه به رسمیت شناختن آنچه که شما پرداخت نرخ رفتن و به این دلیل است که بازار در قیمت بسیار پایین اساسا سرقت بیس بال نابغه است.

از من خواسته ریزو روز یکشنبه آنچه او را در نظر عادلانه حقوق و دستمزد. او حاضر به پاسخ. چه شپشو خود مذاکره. به خوبی می تواند به شما ارائه هر گونه کمک در همه ؟

“سال” ریزو گفت.

هارپر و رندن هنگامی که آن را به برنج حمالت می خواستم پول است. چه Mike Rizzo می خواهد به نگه داشتن در حال اجرا در این تیم او ساخته شده است و برای سال های بسیاری است.

در حالی که Nats طرح خود را در جهان سری مراسم روز باز در اتباع پارک است که مطمئن شوید که به نظر می رسد مانند یک درخواست معقول و منطقی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>