Mike Rizzo و دیو مارتینز هر دو نیاز به قرارداد پسوند اما شرایط متفاوت

در حال حاضر پنبه حلاجی شده: Mike Rizzo و دیو مارتینز.

از آن آسان است به انبوه آنها را با هم از آنجایی که آنها هر دو سر را به سال محدود به کمی وضوح در مورد آنچه در پیش روست. اما یک تفاوت کلیدی این است که مارتینز اتباع’ سوم-سال مدیر یک باشگاه گزینه برای 2021 در حالی که ریزو قرارداد منقضی می شود در پایان این فصل است. به دلیل مارتینز گزینه اتباع می تواند صبر کنید تا بعد offseason به بحث در مورد فرمت با توجه به متعدد مردم با آگاهی از تفکر خود را. ریزو وضعیت برعکس است به سرعت تیک تاک ساعت.

وقتی پرسیده شد که در مورد مارتینز قرارداد در ماه نوامبر ریزو بلافاصله ذکر شده گزینه ای برای 2021. ریزو اضافه شده است که در حالی که آن را نمی کند و مانع جلو دفتر و مالکیت از مذاکره در حال حاضر آن را به طوری که آنها لازم نیست که به عجله از طریق بحث و گفتگو با مارتینز. و است که می تواند در تئوری ضربت کسانی که در بحث های بعدی قرار می گیرند.

“این گزینه می افزاید: یک لایه به این وضعیت به دلایل روشن” ریزو گفت: پست در ماه نوامبر در بیس GM جلسات. “شما دلسوز به کسی که مایل آینده خود را مستحکم و هر كس در آن است. بلکه از ديدگاه مديريت شما فرض کنیم که شما که سال یش بر روی پایان قرارداد. آن را رد نمی کند هر چیزی اتفاق می افتد در این بهار و یا در این فصل هر زمان. آن را فقط می افزاید: یک لایه.”

وجود سابقه برای چگونه مالکیت به کار گرفته پسوند برای Rizzo. آنها به طور معمول در حالی که صبر کنید به عنوان آنها در سال 2016 پس از آن دوباره در سال 2018 وقتی ریزو وارد فصل با انقضای قرارداد و امضا فعلی خود را دو سال قرارداد در مارس 5. ریزو ساخت 4 میلیون دلار در هر سال به عنوان گزارش داد که قرارداد امضا شد دو چشمه پیش. در حال حاضر با داشتن فقط ساخته شده یک سری جهانی-برنده فهرستی از اهرم خود را در تمام زمان بالا.

مارتینز است که برای رفتن او هم به عنوان مدیر آورده است که یک عنوان به واشنگتن است. اما در کنار هیچ سابقه برای چگونه مذاکرات را برای او. از سال 2005 زمانی که اتباع وارد از مونترال هیچ مدیر اتمام سه فصل متوالی. 29 تیم های دیگر در لیگ تا به حال حداقل یک مدیر انجام این کار در 15 سال گذشته است. NFL را Redskins قابل ملاحظه ای داشته اند سه مربیان — Joe Gibbs, Mike Shanahan و جی weather underground — آخرین سه فصل متوالی در مدت زمان است که با وجود کمتر در زمینه موفقیت است.

مارتینز در جایگاه نخست برای اولین بار برای اتباع بدانند که محرومیت هر چیزی نامطلوب کار خود را امن برای حداقل یک سال دیگر. عدم اطمینان استوار فراتر از آن. در ژوئن 2011 پس از پیروزی در اتباع پارک جیم Riggleman استعفا داد چرا که این تیم تا به حال نه برداشت از گزینه خود را برای سال 2012. او گفت: ریزو که او نمی خواهد در هواپیما به شیکاگو بدون تضمین. ریزو نمی تواند ارائه دهد در هر لحظه. Riggleman و سپس ساخته شده وزوز محل باشگاه وانجمن هر دو غم انگیز و گیج.

“من 58,” Riggleman به خبرنگاران گفت: آن روز. “من بیش از حد به بی احترامی.”

بنابراین شاید مارتینز, 55, باید دلیلی برای گله در ماه های آینده. بزرگترین سوال این فصل آویزان در بالای ریزو قرارداد وضعیت. آن را می توان استدلال کرد که دومین بزرگترین شامل مارتینز باشگاه خود را انتخاب و هنگامی که — یا حتی اگر — باشگاه آن را انتخاب کنید. و در حالی که مالکیت می خواهد برای حفظ هر دو مدیر و جنرال موتورز و حفظ خواهد کرد گفت: پس از اقدامات همیشه صحبت می کنند بلندتر.

فقط بخواهید هارپر و رندن.

ادامه مطلب:

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>