در روز سه شنبه ویدئو Gundy که در طول گفت: “یک جلسه بزرگ” با تیم خود که روز “بازیکنان ما ابراز احساسات خود را به عنوان افراد و به عنوان اعضای تیم است. آنها به من کمک کرد دیدن از طریق چشم خود را چگونه T-پیراهن آسیب دیده قلب خود را.

“هنگامی که من آموخته است که چگونه است که شبکه مورد احساس Black Lives Matter من منزجر بود و می دانست که آن را کاملا غیر قابل قبول به من.”

52-بارسلونا گفت: او می خواست برای عذرخواهی به “همه اعضای تیم ما بازیکنان سابق و خانواده های آنها برای درد و ناراحتی است که باعث شده است در طی دو روز گذشته.”

“سیاه و سفید زندگی می کند موضوع را به من. بازیکنان ما موضوع را به من,” او ادامه داد. “این جلسات با تیم ما شده اند با چشم باز و در نتیجه تغییرات مثبت برای Oklahoma State football. من صمیمانه امیدواریم که به Oklahoma State خانواده دور و نزدیک را قبول فروتن من عذرخواهی همانطور که ما حرکت رو به جلو است.”

در پاسخ به Gundy پست شنبه های این عذرخواهی هوبارد در توئیتر خود نوشت: “یک گام در مسیر درست است.”

پیش از آن در روز هوبارد ارسال یک پیام طولانی آغاز شد که با 21 سال به عقب ارائه تاسف برای داشتن ابتدا با انتقاد مربی خود را در توییتر به جای رفتن به او “به عنوان یک انسان چهره به چهره است.”

“اما من تا به حال به او را نگه دارید پاسخگو در هر صورت” هوبارد گفت: Gundy در پست خود. “من خوشحالم که همه چیز اتفاق افتاده است راه آنها بود چرا که همه چیز در حال تغییر به عنوان ما صحبت می کنند!”

OAN که Gundy علنا ستایش در گذشته یک راست کابل شبکه که شور و شوق پشتیبانی از رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن و به طور منظم ترویج تئوری های توطئه است. یک میزبان در شبکه به نام Black Lives Matter جنبش “مسخره” در حالی که یک لنگر برای یک شبانه نشان می دهد در OAN توصیف کرده است BLM به عنوان یک “جنایتکار جبهه.”

هنگامی که عکس از Gundy در یک OAN پیراهن رفت ویروسی هوبارد توییتی دوشنبه “من ایستاده است برای این است. این است که به طور کامل نسبت به همه چیز که در جامعه و این غیر قابل قبول است. من نمی خواهد انجام هر کاری با Oklahoma State تا همه چیز تغییر کند.”

در حال اجرا پشت بومی کانادا که رهبری ملت با 2,094 فتح کرد گرفته شد عجله متری به عنوان یک دانشجوی سال دوم فصل گذشته به پایان رسید و هشتم در رای گیری برای Heisman جایزه به سرعت حمایت از هم تیمی.

“من با شما من brotha,” junior گیرنده گسترده Braydon جانسون توییتی. “من حاضر به نگه داشتن احساس uncomfort. این است بزرگتر از فوتبال!”

“به عنوان یک O-خط ایستاده ایم و حمایت Chuba” نوشت offensive lineman Teven جنکینز.

“من با او!” ارشد linebacker آمین Ogbongbemiga توییتی.

Oklahoma State جمهور سوختگی Hargis در نهایت وزن در روز دوشنبه, به tweeting, “من می شنوم و احترام به نگرانی های ابراز شده توسط سیاه و سفید ما دانشجو-ورزشکاران است. این زمان برای وحدت هدف برای مقابله با نابرابری نژادی و بی عدالتی است. ما نمی خواهد تحمل حساس رفتار با هر کسی در Oklahoma State.”

مدیر ورزشی مایک دارنده در بیانیه ای گفت: “این بعد از ظهر شده است بسیار نگران کننده است. توییت از فعلی و سابق بازیکنان از نگرانی.”

بعد از آن شب Ogbongbemiga است: “با ابراز نظر ما ما خوشحال هستند که به یک نتیجه گیری و باز یک دروازه برای ایجاد برخی تغییر جدی در اطراف ایالتی اوکلاهما. هم تیمی های من و من همه موافقت کردند ما را به جلو بروید و از سرگیری تمرینات و فعالیت های. ما همه در این با هم.”

پس از جورج فلوید کشته شد در مینیاپولیس پلیس بازداشت در ماه گذشته در اعتراض نژادی و بی عدالتی جاروب در سراسر کشور است. کالج ورزشکاران — به طور معمول کمتر تمایل نسبت به همتایان حرفه ای به صحبت کردن در مورد مسائل در جامعه و یا در داخل خود برنامه — پیوست مکالمه و باید با اهرم قدرت خود را با وجود تازه وضعیت و عدم وجود یک اتحادیه برای ارائه حمایت می کند.

تگزاس بازیکنان فوتبال خواسته مدرسه به نام چهار ساختمان دانشگاه و حذف “چشم تگزاس” به عنوان آهنگ مدرسه در تلاش برای ایجاد دانشگاه جامع تر برای جامعه سیاه و سفید. بازیکنان بیانیه مثال این درخواست توییتی جمعه گفت: این تیم نمی خواهد شرکت در استخدام و یا اهدا کننده رویدادهای مرتبط با تا دانشگاه متعهد به تغییرات.

به عنوان ایالتی اوکلاهما بازیکنان شروع به ساخت احساسات خود را شناخته دوشنبه چند نفر از جانبازان این برنامه همچنین chimed در برخی اتهامات از لحاظ نژادی به اتهام سوء استفاده کلامی.

“OSU دو و میدانی و دانشگاه نیاز به تغییر عمده ایم” عدالت تپه سابق ایالتی اوکلاهما در حال اجرا است که در حال حاضر نقش Baltimore Ravens. “100% پشتیبانی brotha.”

پاتریک مکن که از انتقال ایالتی اوکلاهما به جنوب فلوریدا پس از 2018 فصل در توییتر نوشت, برچسب زدن Oklahoma State دفاعی پشت Kanion ویلیامز: “من را تهدید I Was Gonna Get ارسال به هود متعدد بار… چند بار او می گویند او بود که میخوام برای شما ارسال بازگشت به جنوب دالاس.?”

سابق ایالتی اوکلاهما گیرنده گسترده LC Greenwood که وارد انتقال پورتال در ماه ژانویه نوشت: در یک پس-حذف توییت: “من به نام هود و موش و قاتل در موارد متعدد تهدید به بازگشت به خانه همه به خاطر پوشیدن یک Durag و پیراهن بدون آستین.”

در مارس تلفنی با خبرنگاران که در آن Gundy ستایش OAN او با اشاره به رمان coronavirus به عنوان “چینی ویروس” فقط به عنوان برگ برنده را در برابر این بهار. Gundy با انتقاد از “جریان اصلی رسانه ای” برای اینکه بیش از حد منفی با آن coronavirus پوشش.

“من کوه در می رم از طریق ایستگاه. من در بر داشت یک — من حتی نمی دانم اگر کسی در این مورد می داند — آن را به نام OAN,” Gundy گفت: تلفنی. “این یکی در امریکا اخبار. و پس از آن طراوت بود. آنها فقط گزارش اخبار. هیچ تفسیر. وجود ندارد و نظرات در این. وجود دارد باقی مانده است. هیچ حق است. آنها فقط گزارش های خبری. و من به تماشای آنها هفته گذشته به خاطر آنها به ما این اخبار و به ما اطلاعات بیشتر, به نظر من برخی از نکات مثبت در حال بیرون آمدن. به طوری که طراوت بود.”

آوریل نیز شاهد Gundy عذر خواهی برای نظرات او ساخته شده است که در آن او پیشنهاد کرد که تیم خود را مورد نیاز برای تشکیل جلسه به زودی و آماده به بازی این سقوط در میان coronavirus همه گیر برای اوکلاهما اقتصاد.

“آنها 18, 19, 20, 21 و 22 سال سن و آنها سالم هستند و آنها توانایی مبارزه با این ویروس گفت:” پس از آن بازیکنان خود را. “اگر این درست است پس ما جدا کردن آنها و در ادامه از آنجا که ما نیاز به اجرا درآمد از طریق ایالت اوکلاهما.”

“هنگامی که شما در حال صحبت کردن در مورد ادامه اقتصاد در این حالت اگر شما به بازی — شما نیاز به بازی به هر حال. همه نیاز به دیدن فوتبال” Gundy اضافه شده در زمان. “حتی اگر شما فقط آن را تماشا در تلویزیون آن را به مردم احساس بهتر است. … اصطلاح پزشکی به مردم گفت: گله از افراد سالم که دارای آنتی بادی شاید ساخته شده و می تواند در مبارزه با این ؟ همه ما نیاز به بازگشت به کار.”

در یک بیانیه متعاقب آن از عذرخواهی از مربی گفت: در ماه آوریل “اولین اولویت من است و همیشه خواهد بود که دانشجویان ورزشکار و انجام آنچه که بهترین است برای برنامه و دانشگاه.”

عکس از Gundy پوشیدن یک OAN پیراهن نوشته شده بود روز شنبه در Facebook صفحه به نام سروان استیو بارنز دریاچه تکسوما Striper راهنمای ماهیگیری. سپس یک تصویر از پست منتشر شده به طور گسترده ای در توییتر.

چند ساعت پس از جیر دوشنبه خواستار OAN پیراهن “غیر قابل قبول” هوبارد ارسال شده یک ویدیو با Gundy. این مربی گفت: پس از آن او تا به حال یک “نشست بزرگ” با بازیکنان در مورد پیراهن و او “متوجه شدم این یک موضوع بسیار حساس با آنچه که در جامعه امروز است.”

Gundy بود “آگاه باشید از برخی از چیزهایی که بازیکنان احساس می تواند ما را سازمان فرهنگ ما و حتی بهتر از آن است که در اینجا در Oklahoma State,” او گفت: “ما روزهای خوب در پیش است.”

پس از او نوشته شده ویدئو هوبارد در توئیتر خود نوشت: “هیچ don’t get it twisted. اسلاک هنوز هم بر روی گاز. نتایج در حال آمدن است. آن را بیش نیست.”

پس Gundy بیانیه عذرخواهی شنبه Ogbongbemiga گفت: از طریق توییتر “در این زمان مقدار زیادی از شجاعت. احترام است.”

ادامه مطلب:

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

دانلود رایگان مقالات