مایک بلومبرگ مطمئن به نظر می رسد مانند او متعلق به بحث در ویرایش ویدئو منتشر شده توسط مایک بلومبرگ

بیا صبح بلومبرگ به دنبال خود مسیر به virality توسط تویت فیلم از بحث از یک واقعیت موازی ویرایش به مخالفان خود را پنج نگاه بهتزده با شوخ طبعی است.

“من تنها در اینجا است که تا کنون از شروع یک کسب و کار است. این است که عادلانه است؟” بلومبرگ می پرسد در ابتدای فیلم.

اما در بلومبرگ ویرایش کلیپ های نزدیک به نیمی از یک دقیقه سکوت دردناک شرح زیر است سوال خود را. وارن می برد و دست او را به عنوان اگر برای پاسخ به و سپس آن را به پایین به عنوان جیر جیر جیرجیرک offscreen. پیت Buttigieg خیره شل-جاوید. سناتور. برنی ساندرز (I-Vt.) بمکد هوا. Sen Ctq (D-Minn.) teeters عقب و جلو بالاتر از او تریبون مثل زده Weeble و جو بایدن به نظر می رسد به نزول به مراقبه هدف از وجود خود.

بلومبرگ انتخاباتی گفته بود “زبان در گونه” اما واکنش محبوب تر بود عصبانی تر از خوشحال. در میان بیش از 13000 پاسخ به بلومبرگ است, صدای جیر جیر, بسیاری آن را به نام گمراه کننده و یا گفتند که گزارش آن را به توییتر. برخی از نسبت آن به رئیس جمهور تهمت و دولت او را عادت از انتشار ویرایش و یا ماهرانه دستکاری تصاویر و فیلم ها از جمله به عنوان یکی از مجلس نانسی پلوسی (D-کالیفرنیا.) خرد مغلوب ساختن پیشی جستن ایالت متحده آمریکا, در حالی که رئیس جمهور ستایش جانبازان و فرزندان (هر چند در واقع او پاره سخنرانی پس از او آن را تحویل داده است) و یکی از سی ان ان خبرنگار به ظاهر کاراته-سفت کاخ سفید مشاور (که به نظر می رسد می شود تا به این جنبش به نظر می رسد بیشتر خشونت). در اوایل این سال به آرشیو ملی به نمایش گذاشته تصاویر 2017 زنان مارس است که در آن علائم حیاتی از مغلوب ساختن پیشی جستن بودند مبهم است.

دموکرات ها بوده است به خصوص با احتیاط از دستکاری تصاویر پس آمریکا و سازمان های اطلاعاتی به این نتیجه رسیدند که دولت روسیه با استفاده از تبلیغات به نفع مغلوب ساختن پیشی جستن در آخرین انتخابات ریاست جمهوری.

بلومبرگ کمپین اتحاد رسید در نظرسنجی در روزهای اخیر با کمک نامزد پشتوانه عظیم است که اجازه داده او را نه تنها به خرید تلویزیون تبلیغات اما همچنین به پرداخت Instagram اثرگذارندهها به پست memes, poking سرگرم کننده در ثروت خود را — نشانه ای از نامزد تشنگی برای ویروسی محبوبیت است.

خواسته به اظهار نظر در انتقاد از پنجشنبه ویدئو, کمپین سخنگوی Galia Slayen نگهداری می شود که آن را به معنای طنز آمیز است. “وجود دارد بدیهی است که هیچ جیرجیرک در بحث مرحله,” او نوشت: در یک ایمیل.

ادامه مطلب:

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>