مایک بلومبرگ دارای سکونت در مغلوب ساختن پیشی جستن-مدیریت ساختمان گزارش می گوید

دموکراتیک امیدوار و نیویورک مایکل بلومبرگ میلیاردر صاحب یک محل سکونت در ملک موفق توسط دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن شرکت با توجه به یک گزارش جدید.

میلیاردر خریداری شهر نیویورک واحد گزارش $3.8 متر در سال 2000 فقط به عنوان او آماده برای اولین اجرا خود را برای شهردار شهر و نزدیک به دو دهه قبل از او را به کوه فعلی خود را longshot پیشنهاد برای به چالش کشیدن آقای ترامپ برای کاخ سفید است.

ملک گزارش شده است crain’s نیویورک کسب و کار و تأکید می کند که دو میلیاردرهای شد و یک بار حتی به عنوان آقای بلومبرگ تلاش کرده است تا فاصله خود را از رئیس جمهور است که تبدیل به نفرت به دموکرات ها.

سابق شهر نیویورک شهردار در حال حاضر اقدام به استفاده از خود را قابل توجهی از ثروت شخصی به زور آقای مغلوب ساختن پیشی جستن از دفتر بیضی و ادعا کرده است در کمپین بلیزرز که او بهترین راه حل را در Mr مغلوب ساختن پیشی جستن آمده نوامبر.

آقای ترامپ بارها bashed آقای بلومبرگ در طول چند ماه گذشته در توییتر و در طول تظاهرات در تماس تلفنی کوتاه و مسخره کردن او را برای خود به ظاهر عملکرد ضعیف در طول چهارشنبه شب بحث در لاس وگاس.

“مینی مایک بلومبرگ است بحث عملکرد امشب شاید بدترین در تاریخ بحث و شده اند وجود دارد برخی از واقعا بد آنهایی که” آقای ترامپ توییتی در مدت کوتاهی پس از این رویداد که در آن آقای بلومبرگ هدف قرار داده بود در همه طرف با حملات برای کسب و کار خود را ضبط و آشکار misogynistic سخنان به زیردستان زن.

“او سکندری bumbling و به شدت بی کفایت” آقای ترامپ ادامه داد. “اگر این کار نمی کند, دست کشیدن او از نژاد هیچ چیز خواهد شد. نه چندان آسان به انجام آنچه که من انجام داد!”


آقای بلومبرگ است محل سکونت واقع شده است و در 610 خیابان پارک در منهتن قصبه شهر گزارش شده است که در حال حاضر به ارزش نزدیک به $6.2 m.

جفت شد بطور قابل توجهی بیشتر دوستانه به عقب زمانی که ملک خریداری شده, در یک رابطه است که به نظر می رسد که تمدید از طریق آقای مغلوب ساختن پیشی جستن بحث کمپین 2016.

“بله, دونالد, من شما را دوست دارم” او به نظر می رسد به گفته آقای مغلوب ساختن پیشی جستن یک ماه پس از انتخابات خود را با توجه به تصویری از ارز.

آقای ترامپ برای خود اشاره کرده است که آقای بلومبرگ قبلا او را به نام “نیویورک”نماد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>