مایکروسافت را تقریبا همه آن را در فروشگاه های خرده فروشی

غول فن آوری خواهد شاتر بیش از 79 از آن 83 فروشگاه در سراسر جهان حفظ تنها کسانی که در نیویورک و لندن و سیدنی و در آن ردموند بشویید. پردیس. همه کارکنان فروشگاه داده خواهد شد و این فرصت را به حرکت به موقعیت های دیگر از جمله در خدمات به مشتریان و آموزش و پشتیبانی در شرکت های بزرگ دفاتر و یا از طریق کنترل از راه دور کار می کنند.

بسیاری از این کسب و کار ادامه داد: آنلاین, پورتر نوشت: در حالی که فروشگاه بسته اند به دلیل بیماری همه گیر.

“تکامل از نیروی کار ما تضمین ما می تواند همچنان به خدمت به مشتریان از تمام اندازه ها زمانی که آنها مورد نیاز ما بسیاری از کار از راه دور بیش از چند ماه گذشته” او نوشت.

در حالی که فروشگاه بسته شده اند و کارگران میزبانی بیش از 14,000 آنلاین کارگاه های آموزشی و اردوهای تابستانی شرکت گفت و 3000 مدرسه مراسم فارغ التحصیلی.

همه گیر شده است و قابل توجه تلفات در خرده فروشان از همه راه راه به عنوان stay-at-home سفارشات مجبور غیرضروری کسب و کار به تعلیق عملیات به موقف اجتماعی فاصله پروتکل های. امثال J. Crew, J. C. Penney و Neiman Marcus باید همه برای پرونده فصل 11 ورشکستگی. مراکز خرید بسیاری از مایکروسافت در فروشگاه ها قرار گرفته اند به خصوص ضربه سخت; هنوز هم بسیاری نمی بازگشایی زیر حوزه های قضایی’ بهداشت عمومی سفارشات.

پورتر گفت: مایکروسافت خواهد قرار دادن منابع بیشتر به آن “دیجیتال عرض” و استفاده از خرده فروشی نیروی کار به پیشنهاد جدید آموزش و فروش خدمات از جمله یک ویدیو پشتیبانی فروش.

سهام مایکروسافت تصادفا در اخبار در جمعه معاملات کاهش بیش از 2 درصد به تجارت برای $195. اما تحلیلگران بودند مصمم و باقی مانده صعودی در چشم انداز شرکت.

“ما اعتقاد داریم که این حرکت همراه با مایکروسافت تصمیم به ترک میکسر (e-gaming live-جریان پلت فرم) در اوایل این هفته در ادامه برای نشان دادن تعهد شرکت نسبت به تعقیب نیست پول خوب پس بد و در نهایت جابجایی سرمایه گذاری بالاتر نسبت به فرصت های رشد و دور از آن مناطق با درک پایین تر [بازگشت سرمایه گذاری],” براد Reback سرمایه گذاری بانک Stifel نوشت: در یک جمعه توجه داشته باشید. بانک به مایکروسافت سهام “خرید” امتیاز آن در روز شنبه بسته شدن قیمت $200.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقالات