مایکروسافت انفجار آمازون ‘sensationalist و سیاسی شعارهای’ در پنتاگون ابر طرح دعوی در دادگاه

برای هفته آمازون متهم کرده است که مایکروسافت گفته پایین تر از فناوری محاسبات ابری نمی تواند احتمالا برنده در یک رقابت عادلانه. آن استدلال می کند نتایج اریب توسط “تکرار شده و در پشت صحنه حملات” از مغلوب ساختن پیشی جستن و به دنبال عزل Esper و رئیس جمهور در میان دیگران. (شرکت آمازون جف بزوس نیز صاحب واشنگتن پست.)

مایکروسافت وکلای گفت آمازون ادعا می کند پشتیبانی نمی شوند توسط شواهد و باید رد کرد.

“بدون یک مورد فوتی و فوری در امتیازات سنتی پیشنهاد اعتراض [Amazon Web Services] تلاش می کند به این صورت همه چیز در مورد رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن” مایکروسافت وکلای نوشت: در یک پرونده unsealed دوشنبه.

آمازون “به اتهام صفر حقایق ― هیچ چیز ― موجه نشان می دهد که هر DoD رسمی درگیر در JEDI تهیه و در هر سطح در واقع تحت تاثیر اتهام ضد بزوس اظهارات را در هر راه” آنها نوشت.

آمازون سخنگوی جلب Herdener گفت: این شرکت مخالف با مایکروسافت در حال حرکت است.

“AWS معتقد است که همه از آن اعتراض دلایل معتبر و مهم است که متعدد ارزیابی خطاها و آشکار دخالت سیاسی که تحت تاثیر جدی جایزه تصمیم گیری بررسی می شود,” Herdener گفت: در یک ایمیل.

مغلوب ساختن پیشی جستن بهره در قرارداد آمد و بعد از یک مدت طولانی در حال اجرا قانونی و لابی کمپین توسط اوراکل که فدرال کسب و کار در معرض خطر گسترده تر تغییر مبتنی بر cloud computing systems.

این شرکت لابی عملیات به نظر می رسید به میوه در تابستان گذشته در آستانه یک برنامه ریزی قرارداد جایزه توسط پنتاگون. مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در 18 جولای در کنفرانس خبری که او دریافت کرده بود “فوق العاده شکایت” از شرکت هایی که رقابت با آمازون به طور خاص نامگذاری Oracle, IBM و مایکروسافت. در اطراف آن زمان اوراکل لابی سند دارای برچسب “یک توطئه برای ایجاد یک ده سال DoD ابر انحصار” به رئیس جمهور میز و پست و سی ان ان گزارش شده است.

در اواخر ماه ژوئیه در طول هفته اول خود را در کار Esper راه اندازی یک بررسی پنتاگون گسترده تر رویکرد جدی قرارداد گفتن پست او می خواست به “نگاهی به سخت” در قرارداد و که او تا به حال شنیده شکایت از کاخ سفید و اعضای کنگره است.

به عنوان بخشی از این بررسی Esper ملاقات با حداقل یک نفر که نامش بود redacted بود که از نزدیک درگیر در مناقصه ارزیابی با توجه به سوابق دادگاه. کسانی که جلسات تحت پوشش جدی برنامه و گزینه های مختلف در دسترس به پنتاگون یک سخنگوی وزارت دفاع روز سه شنبه گفت.

سپس در اکتبر. 7, Esper تکمیل مدارک recusing خود را از رقابت حمل و نقل تصمیم گیری های مهم در این قرارداد به معاون وزیر دفاع دیوید Norquist. دفتر خود گفته است که تصمیم به recuse ساخته شده بود “از فراوانی از احتیاط” برای جلوگیری از هر گونه نگرانی در مورد بی طرفی چرا که پسر او بود به کار با یکی از اصلی مناقصه.

با وجود Esper دیدارهای تدارکاتی مقامات وزارت دفاع اصرار دارد که بررسی خود را صرفا محدود به استراتژی گسترده تر در اطراف جدی و آن را به هیچ وجه لمس در ارزیابی های خاص پیشنهادات مختار است.

در حرکت خود به عزل برگ برنده این شرکت است که به دنبال اطلاعات مربوط به نظرات را بازگو در اخیر کتاب سابق Mattis speechwriter بازنشسته نیروی دریایی Cmdr. مرد Snodgrass که نوشت که تهمت بود به دنبال “پیچ” آمازون خارج از قرارداد و Mattis بود demurred. ادعای خود نشده اند به طور مستقل تایید نشده است.

آمازون پیشنهاد اعتراض کرده است متکی در درجه اول در خود رئیس جمهور بیانیه های عمومی است. این شرکت ذکر شده در فوریه 2016 کمپین تجمع در تگزاس که در آن مغلوب ساختن پیشی جستن گفت آمازون خواهد “مشکلات” اگر او انتخاب شدند. این شرکت همچنین به نقل از یک همشهری بخش در برابر آمازون به عنوان به خوبی به عنوان برگ برنده ای است که او شنیده بود “فوق العاده شکایت” از آمازون رقبا.

در آن حرکت به اخراج ساخته شده دوشنبه مایکروسافت را رد کرد رئیس جمهور نظر به عنوان بی ربط با این استدلال که هیچ یک از آنها به طور مستقیم اشاره ای جدی تدارکات.

“تقریبا هیچ یک از بیانیه های عمومی ذکر شده توسط AWS در شکایت خود اشاره جدی تدارکات در هر راه” مایکروسافت وکلا نوشت. “و نه شکایت حتی یک اتهام واقعی که رئیس جمهور تهمت تا کنون صحبت به طور مستقیم به هر شناسایی DoD تهیه افسران مورد جدی تدارکات بسیار کمتر به آنها دستور داد تا به جایزه قرارداد به مایکروسافت است.”

مایکروسافت بیشتر استدلال کرد که آمازون باید مطرح نگرانی خود را بیش از این وزارت دفاع را از دست داده و این قرارداد در آن زمان که آنها رخ داده است به جای انتظار برای یک قرارداد اعطا می شود.

همچنین در این هفته دو غیر انتفاعی حفاظت از دموکراسی و شهروندان برای مسئولیت و اخلاق در واشنگتن ثبت دادخواستها در حمایت از آمازون درخواست برای عزل مغلوب ساختن پیشی جستن.

“شاکیان در این مورد باید معتبر ادعا کرد که رئیس جمهور شخصا مداخله در یک دولت متعاهد روند به مجازات یک منتقد” حفاظت از دموکراسی نوشت و در آن قانونی مختصر. “اگر این امر می تواند یک قبر سوء استفاده از قدرت در حق خود خواهد بود که به طور گسترده سرد به هر کسی که خواسته های به حق خود را به مخالفت در برابر دولت است.”

وزارت دفاع است که انتظار می رود به یک فایل جداگانه مختصر در هفته های آینده توضیح موقعیت خود را.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>