مایکروسافت متهم به شرکت قلدری پس از سال ها بدون آنتی تراست اتهامات

“ما فکر می کنیم که مایکروسافت مشغول است در این رفتار زیرا آنها بر این باورند که شل است یک تهدید وجودی,” شل مشاور عمومی David Schellhase گفت: در یک کنفرانس تلفنی با خبرنگاران روز چهارشنبه. “شل محصول را تهدید می کند مایکروسافت را نگه دارید و بر روی کسب و کار, ایمیل, سنگ بنای, که به معنی آن را تهدید می کند مایکروسافت بسیار سودآور قفل بر روی نرم افزار سازمانی.”

شل است که به درخواست کمیسیون اروپا به سفارش مایکروسافت به تیم جداگانه از دفتر و مسئول یک نرخ بازار برای این محصول است.

مایکروسافت نمی دیدگاهها برای شل خاص اتهامات اما گفت که آن را به پاسخ به هر گونه سوال از کمیسیون اروپا. تیم های مشتریان با استفاده از این محصول به دلیل ادغام با مایکروسافت دیگر محصولات آن از جمله ویدئو کنفرانس نرم افزار سخنگوی فرانک شاو در بیانیه ای گفت.

“ما ایجاد تیم به ترکیب توانایی همکاری با قابلیت اتصال از طریق ویدئو چرا که مردم چه می خواهند” شاو گفت.

تا به حال مایکروسافت sidestepped اخیر شور در میان قانونگذاران ایالات متحده و تنظیم کننده بررسی ضد رقابتی ادعا می کند در تکنولوژی غول های, گوگل, اپل, آمازون و Facebook. پروب را تا حد زیادی متمرکز بر مصرف کننده آسیب در نظر گرفتن هدف در اپل سیاست هایی که گفته درایو نرم افزار-کاربر هزینه و یا نتایج جستجوی گوگل است که برخی می گویند محدودیت انتخاب مصرف کننده توسط علاقه خود را عرضه می کنند بیش از کسانی که از رقبای. شل را با اتهامات متفاوت در آن آسیبی است که به مشتریان شرکت های بزرگ که خرید آن همکاری خدمات.

شل گفت: این انتخاب را به آن صورت در مقابل مایکروسافت در اروپا به دلیل آن معتقد است کمیسیون اروپا به شدت به دنبال ضد رقابت مدعیان در تکنولوژی.

“ما تصمیم اروپا بسیار به عمد” Schellhase گفت. “ما گرفته نشده هر اقدام مشابه در حال حاضر در ایالات متحده, اما ما در حال گفتگو با مقامات مربوطه نیز هست. و ما نمی رد اقدامات در آمریکا”

این اتهامات به خاطر شکایت مایکروسافت از دو دهه پیش هنگامی که آمریکا و اروپا رگولاتور متهم آن را از سوء استفاده از سیستم عامل ویندوز انحصار به له مرورگر رقیب ارتباطات نت اسکیپ. یک قاضی فدرال در بر داشت در سال 2000 که مایکروسافت نقض قانون ضد تراست و دستور داد این شرکت جامعی در دو.

پس از یک دادگاه تجدید نظر معکوس فروپاشی نظم مایکروسافت و دولت فدرال در حل و فصل ادعا می کند در سال 2002 با مایکروسافت موافقت خود را در میان دیگر امتیازات به سازندگان کامپیوتر آزادی بیشتر شامل رقیب نرم افزار بر روی رایانه های شخصی خود.

شل جلب تشابه به آن صورت در آن ادعا چهارشنبه. مایکروسافت ساخته شده است “ارزان تقلیدی” از شل و “آن را به خود غالب Office suite” به آرنج راه خود را به بازار کساد است معاون ارتباطات و سیاست, Jonathan شاهزاده گفت: در طول کنفرانس تلفنی.

شل تن متفاوت است از زمانی که مایکروسافت آن تیم نرم افزار چهار سال پیش. در آن زمان شل در زمان از یک صفحه کامل آگهی در نیویورک تایمز استقبال از رقابت.

“ما بسیار خوشحالیم که شما در حال رفتن برای کمک به تعریف ما این محصول جدید دسته. ما تحسین بسیاری از دستاوردهای خود را و می دانم که شما یک رقیب شایسته,” شل آگهی بخوانید.

و شل را اجرایی استوارت باترفیلد است به طور منظم به اخراج تهدید مایکروسافت گفتن CNBC در ماه مه که “تیم است نه یک رقیب برای شل.”

تیم به وضوح ساخته شده تاخت و تاز به کسب و کار. سه ماه پیش مایکروسافت, مدیر اجرایی rahmani گفت: تیم ها تا به حال بیش از 75 میلیون نفر روزانه کاربران فعال. این برنامه می آید همراه با این شرکت نسخه از Office suite به کاربران این توانایی را به راحتی لینک به اسناد ورد و یا راه اندازی نشست های ویدئویی با استفاده از مایکروسافت فن آوری است.

تشکیل پرونده می آید تنها چند روز قبل از مدیران ارشد از چهار غول فن آوری در حال برنامه ریزی به شهادت قبل از کنگره است. در روز پنج شنبه مدیران عامل اپل و آمازون ، گوگل و Facebook در حال برنامه ریزی به صورت سوال از قانونگذاران بیش ادعا می کند که آنها نقض آمریکا قوانین ضد تراست.

تنظیم کننده های اروپایی شده اند اغلب تهاجمی تر در تلاش مهار آنچه در آن بداند که رفتار توهین آمیز. در سال گذشته E. U. جریمه گوگل حدود 1.7 میلیارد دلار در هزینه که آن شیوه تبلیغات نقض قوانین ضد تراست. چند ماه بعد, تنظیم کننده های اروپایی باز یک تحقیقات ضد تراست به اینکه آیا آمازون است سوء استفاده از آن نقش دوگانه به عنوان یک بازار مستقل فروشندگان و خرده فروش محصولات خاص خود را دارد. (مدیر عامل شرکت آمازون جف بزوس صاحب واشنگتن پست.)

“آنها شده ایم بسیار باز به تازگی (به ضد رقابت اقدامات) به خصوص با تکنولوژی” گفت: گیاه Hovenkamp یک آنتی تراست استاد در دانشگاه پنسیلوانیا مدرسه قانون است.

یکی دیگر از دلایل انتخاب اروپا: یک درمان از رگولاتور وجود دارد می تواند نیروی مایکروسافت دست در سطح جهان است. که به دلیل ارائه نسخه های مختلف از محصولات استفاده می شود در سراسر جهان می تواند مانع توانایی آن برنامه ها به interoperate در سراسر مناطق.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de