Microplastics یافت شده در یخ دریای قطب جنوب برای اولین بار دانشمندان می گویند.

مطالعه منتشر شده در مارس نسخه از مجله Marine Pollution Bulletin, تجزیه و تحلیل یخ هسته ای جمع آوری شده در شرق قطب جنوب در سال 2009. برخی از 96 ذرات کوچک پلاستیکی مشخص شد از 14 نوع مختلف از پلیمر.

با این حال ذرات هنوز نسبتا در اندازه های بزرگ نشان می دهد که آنها آمده بودند از آلودگی محلی بود و در زمان کمتر به شکستن از اگر آنها جاروب شده بود یک راه طولانی توسط جریانهای اقیانوسی است.

یخ هسته ای آمد از دریای یخ متصل به زمین و به طور متوسط تقریبا 12 microplastic ذرات در هر لیتر.

با توجه به NOAA پلاستیک ویران کردن بر روی اکوسیستم های دریایی. به عنوان پلاستیک چرخش در اطراف در آب خیلی از آن شکسته شدن به قطعات کوچک به نام microplastics.

چون ميکروپلاستيکهايی به دام افتاده بودند در دریا, یخ ذرات باقی مانده برای دیگر در نزدیکی سطح, افزایش شانس آنها مصرف شده توسط کریل کوچک میگو مانند سخت پوستان است که یک منبع غذایی برای بزرگتر پستانداران دریایی بیشتر تا زنجیره غذایی.

نیز وجود دارد که سلامت انسان خطر از پلاستیک ورود به زنجیره غذایی با نزدیک به یک میلیارد نفر در سراسر جهان مصرف غذاهای دریایی به عنوان منبع اولیه خود را از پروتئین است.

این کشف توسط یک تیم تحقیقاتی از موسسه دریایی و مطالعات قطب جنوب.

Microplastics یافت شده در یخ دریای قطب جنوب برای اولین بار محققان معتقدند (گتی)

آنا کلی از دانشگاه تاسمانی که نویسنده این مطالعه اشاره کرد که پلاستیک ثبت شده از قبل در قطب شمال یخ دریا و همچنین در سطح آب و رسوبات از قطب جنوب, اقیانوس, اما این است که اعتقاد بر این بود که اولین بار microplastics یافت شده در قطب جنوب یخ دریا است.

او گفت: اجرایی دریایی: “شایان ذکر است که پلاستیک آلودگی از غرب یخ دریای قطب جنوب ممکن است حتی بیشتر از ما یخ هسته ای از شرق به شبه جزیره قطب جنوب میزبان بخش عمده ای از این قاره, گردشگری, ایستگاه تحقیقات و ترافیک دریایی.”

در اوایل این ماه عظیم بود کشف شده در قطب جنوب به اصطلاح “روز قیامت یخچال” نشان می دهد ممکن است ذوب حتی سریعتر از دانشمندان بلند می ترسید.

عظیم Thwaites ریج ارسال خواهد سطح دریا صعودی تا دو پا اگر آن را به طور کامل حل شده – به اندازه کافی برای غرق عمده شهرهای ساحلی در سراسر جهان است.

زیرا انگلستان به اندازه تکه به عنوان یک سد محافظ گسترده غرب قطب جنوب ذوب آن نیز بی ثباتی کل منطقه با افشای آن به آبهای گرمتر.

دانشمندان می گویند یک حفره در زیر یخچال های طبیعی است که به مراتب بزرگتر از آنچه قبلا فکر آن را به مراتب بیشتر در معرض خطر سقوط است.

خالی و در مجموع حدود شش مایل طول و 1000 فوت عمیق به نمایندگی از دست دادن برخی از 14 میلیارد تن یخ.

“اندازه حفره تعجب آور است و آن را به عنوان ذوب آن باعث یخچال به عقب نشینی گفت:” پیترو Milillo یک رادار ناسا دانشمند که رهبری این تحقیقات جدید به Thwaites.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دانلود رایگان مقالات