میشیگان را تهدید به شکایت شرکت های است که اجازه دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در داخل بدون ماسک

میشیگان تهدید کرده است که اقدام قانونی علیه هر شرکت است که اجازه می دهد تا دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به امکانات خود را بدون پوشیدن یک ماسک صورت.

دولت دادستان کل دانا Nessel گفت: در طول یک مصاحبه با سی ان ان که اگر تهمت نمی پوشیدن ماسک او خواسته می شود “نه به بازگشت به هر محصور امکانات در داخل کشور ما است.”

“من فکر می کنم ما در حال رفتن به اقدام علیه هر شرکت و یا هر گونه امکانات است که اجازه می دهد تا او را در داخل این تاسیسات قرار می دهد و ما کارگران در خطر است. ما به سادگی نمی توانیم آن را در اینجا در کشور ما,” او گفت:.

آقای ترامپ سفر به میشیگان در روز پنج شنبه برای بازدید از کارخانه فورد در میشیگان است که repurposed به هواکش برای coronavirus بیماران.

در راه او به خبرنگاران گفت: او نمی دانست که آیا او خواهد یا نمی پوشیدن ماسک.

“خوب من نمی دانم که ما در حال رفتن به آن نگاه کنید. بسیاری از مردم از من خواسته اند که سوال” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت.

کارشناسان بهداشت هشدار داده اند که کارگران کارخانه که در دیدار با رئیس جمهور در طول سفر خود به شهرهای کوچک در سراسر کشور می تواند خطر گسترش coronavirus.

“کاخ سفید بالقوه منطقه داغ برای Covid – مشاوران و valets نزدیک به رئیس جمهور هستند تشخیص مثبت” دکتر وین گوپتا یک ریه و بهداشت جهانی سیاست متخصص گفت NBC News.

“اگر من مالک کارخانه آیا من واقعا می خواهید یک گروه بزرگی از بازدید کنندگان از بال غربی بازدید من در حال حاضر در این شرایط فقط به ضربه محکم و ناگهانی چند عکس? هیچ.”


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>