Michael Jordan Jumpman در آرم به ویژه در یک دیترویت پیستونز نیوجرسی

به عبارت دیگر دیترویت پیستونز را در دادگاه در برخی از نقطه در فصل آینده با پوشیدن لباس با مایکل جردن را شبح بر روی آنها.

شما می دانید همان پیستون حق رای دادن است که سعی در سخت ترین آن را به اردن زندگی پر از بدبختی فقط او بود که به خود به عنوان NBA را بهترین بازیکن. خشن تاکتیک از کسانی که پیستون که تکمیل توماس با hard-nosed امثال بیل Laimbeer ریک Mahorn جو Dumars و قبل از بولز Dennis Rodman اغلب از پرداخت بیش از حد به آنها را حذف Jordan Chicago Bulls از برگشتی در سال 1988 1989 و 1990. دیگر تیم های NBA می تواند ادعا می کنند که بسیار postseason موفقیت در برابر خود Airness.

کمی تعجب می کنم که اردن ادعا کرد که در “آخرین رقص” که جارو دیترویت از سال 1991 برگشتی “بهتر بود از برخی جهات نسبت به برنده مسابقات قهرمانی.”

“من نفرت آنها” اردن گفت: از پیستون در نقطه دیگری در 10 قسمت مجموعه مستند. “که نفرت حمل و حتی به این روز است. آنها ساخته شده آن را شخصی. آنها ضرب و شتم فیزیکی s— از ما.”

این نفرت احساس متقابل به نقطه که در آن توماس و دیترویت دیگر بازیکنان حاضر به لرزش دست اردن و خریداران پس از سال 1991 حذف یک عمل بی احترامی که اردن از امروز profanely تمسخر در سری.

البته پیستون از امروز با سری برنده فقط در دو سفر برگشتی از سال 2009 تاکنون صرفا دور جانشینان پسران بد. آن را دیترویت بازیکنان, هر چند که انتظار می رود می تواند به قلم در نزد Jumpman در آرم بر روی لباس خود را, اما طرفداران خود را که در حال حاضر مقدار زیادی در مورد آن ناراضی باشد.

برخی از این طرفداران در زمان به توییتر در سه شنبه go بیان ترس در جایگزین یونیفرم, بخشی از بیانیه Edition خط به معنای مماشات کردن به خصوص آبدار matchups. در تئوری است که می تواند به معنای یک Bulls-پیستون بازی با توجه به تیم های طولانی ایستاده, رقابت, اما یکی به تعجب می کنم اگر دیترویت می خواهم به تن چیزی از یک روانی لبه قبل از اینکه توپ بود و حتی پرتاب برای باز کردن نوک.

همانطور که اشاره شد هر چند تمام 30 NBA franchises میله میله برای پوشیدن این بیانیه Edition لباس در زمان های مختلف در فصل آینده. که منجر به کشت و واکنش های جمعه به فکر دیدن اردن dunking, در راه, در تعدادی از تیم های.

در سال های گذشته, بیانیه Edition لباس شده اند مزین با نایک علامت تجاری صدای خش خش کردن لوگو به جز شارلوت هورنتس که متعلق به اردن بوده و مجهز با برچسب های شخصی پس از 2017.

نایک صرف یک گزارش از 1 میلیارد دلار در سال 2015 به سرنگونی آدیداس به عنوان NBA رسمی تولید کننده لباس برای هشت سال دوره شروع در سال 2017. اردن داده شد یک خط امضا توسط نایک در سال 1984 و فوری او پشت سر هم بر روی NBA — و به فرهنگ پاپ — که فصل انتگرال بود به نایک افزایش تسلط در ورزش-پوشاک بازار است.

ادامه مطلب:

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de