مایکل جردن بازی-فرسوده Air Jordan 1 کفش را یک رکورد قیمت در حراج

هوا Jordan 1s امضا شده توسط خود Airness و به فروش می رسد در حراج ساتبی در نیویورک, خرس شیکاگو بولز’ رنگ و در اندازه های 13 و 13½. مناقصه آغاز شده در مارس 8, با حراج خانه در ابتدا برآورد آنها می تواند 100.000 $$150,000.

این کفش از مجموعه ای از اردن گلر بنیانگذار کفش کتانی موزه Shoezeum. آن خواهد شد که آنها را خریداری اما این بسیار خاص است: با توجه به محبوبیت بسیار زیاد و عظیم رأی ESPN “آخرین رقص” مستند ارزش خود را در تمام زمان بالا.

“من تصمیم به فروش برساند زیرا در حال حاضر زمان مناسب” گلر که خریداری کفش در سال 2012 گفت: Darren Rovell از اقدام شبکه. “شما توییتهایی دربارهی مایکل جردن خاطرات من را متقاعد به فروش آنها را.”

“آخرین رقص” در 10 قسمت که در تواریخ ششم و پایانی مسابقات قهرمانی NBA فصل اردن گاو در 1997-98 کشیده شده به طور متوسط بیش از 5 میلیون بیننده در هر هفته.

یک جفت دیگر از Nikes به “ماه کفش” ایجاد شده توسط افسانه ای اورگان آهنگ بارسلونا و نایک از بنیانگذاران Bill Bowerman تنظیم یک رکورد در قیمت از $437,500 سال گذشته است. آنها نام خود را از تصور خود وفل کف چپ تقلید ردپای فضانوردان بر روی ماه.

بیشتر NBA پوشش از پست:

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>