مایکل جردن بود ‘به درستی توهین’ توسط 1994 SI داستان — می گوید: نویسنده این داستان

“من فکر می کنم او به درستی توهین,” سابق ورزش مصور نویسنده استیو Wulf به تازگی به ESPN گفت:.

Wulf داستان نوشته شده بود به عنوان اردن بود شروع به بازی در بهار آموزش بازی با بیرمنگام (Ala.) بارون یک کلاس AA وابسته به Chicago White Sox. او نوشت که “بیس بال snobs … در مورد حق یک چیز: او نخواهید رسید.”

“این بسیار روشن است: مایکل جردن هیچ کسب و کار بیشتر گشت راست میدان در Comiskey پارک از مینی Minoso اتحاد آوردن توپ upcourt برای شیکاگو بولز” Wulf نوشت: در جای دیگر در داستان است.

شاید التهابی ترین جنبه از داستان هر چند بود و در راه آن ترویج شد بر روی جلد که 14 مارس سال 1994 موضوع است.

“Bag it مایکل!” SI را تیتر blared در کنار یک عکس از آن سه بار قهرمان NBA نوسانی و گم بد در زمین. تیتر فرعی در پوشش اعلام کرد: “اردن و جوراب سفید در حال شرم آور بیس بال.”

در یک ESPN پادکست منتشر شد چهارشنبه Wulf گفت که در حالی که لحن داستان او بود “کمی snarky و بسیار شک و تردید” پوشش بیش از آن او تا به حال هیچ کنترل — خارج از خط.

“من هنوز هم انقباض غیر ارادی ماهیچه هر بار که من آن را ببینید,” او ادعا کرد و افزود: “من آرزو می کنم آنها تا به حال اجرا تیتر با من.”

“قطعا” او پاسخ درست بعد از این مستند اشاره می کند که او قطع ارتباطات با مجله پس از این مسئله ضربه دکه های روزنامه فروشی.

“من هرگز مصاحبه شد که” اردن گفت. “آنها بیرون آمد و به نقد من بدون درک آنچه من شور بود در آن زمان.

“اگر شما تا به حال یک سوال بپرسید. و پس از آن اگر شما می خواهید به آن را بنویسید و سپس شما آن را بنویسید” او ادامه داد. “که خوب مشکلی نیست که نظر شما. اما من می تواند مراقبت کمتر از آنچه مردم انجام دهد. این چیزی است که من می خواهم به انجام. من انجام آنچه آنها فکر می کنم من باید انجام دهند.”

Wulf گفت: با نزدیک شدن به سال 1994 خود داستان از دیدگاه کسی که “در میان گروه کر از منتقدان” در مورد اردن جدید ورزشی پیگیری.

“من فکر کردم آن بود توهم که او می تواند فکر می کنم او می تواند بازی بیس بال در یک لیگ سطح” گفت: Wulf که نشان داده شده است در “آخرین رقص” ساخت یک شبیه سخن گفتن. “و من هم زده چگونه رنجش بازیکنان شد.”

در نظر چهارشنبه منتشر شده توسط NBC Sports, Wulf همچنین اشاره کرد که اردن از ورود به بارون “احساس تجاری بازاریابی شرکت به همان اندازه به عنوان هر چیز دیگری.”

“برای شنیدن جمعیت تشویق هر گام که شماره 45 در زمین بیس بال و یا به تماشای طرفداران راه رفتن در اطراف در هوا Jordan پوشاک خریداری شده از ویژه نایک ون در اد اسمیت ورزشگاه [در ساراسوتا فلوریدا.] است فورا به درک چرا White Sox در حال اجازه دادن به اردن انجام این کار” Wulf نوشت: در سال 1994 SI داستان. “پس وای بر آنها را برای خود بدبینانه دستکاری ، و شرم بر آنها برای تغذیه مایکل کبریت کتابی-پوشش توهم — تبدیل شدن به یک اتحادیه عمده فقط در شش هفته!”

به عنوان او نگه زبانه ها در اردن بیس بال حرفه ای است که فصل Wulf گفت که او علاقه مند شد و در انجام یک پیگیری. سفر به بیرمنگام در ماه اوت چپ او را “شگفت زده” در آن 31 ساله را بهبود.

“کسانی که ضعیف نوسانات او گرفتن در بهار آموزش بودند در حال حاضر خط درایوهای. … آن را شبیه او درست در لیگ نوسان” این نویسنده است که پیشنهاد کرد که اردن ممکن است شبیه اتباع واشنگتن’ Michael A. Taylor به عنوان MLB, بازیکن, ESPN گفت:.

Wulf بود نقل مکان کرد به نوشتن چیزی از “mea culpa” یک داستان در نظر گرفته شده برای کفاره خود را زودتر اخراج از اردن مهارت های بیس بال, اما او گفت: Sports Illustrated کاهش یافته است آن را منتشر کند.

توسط 2001, Wulf نقل مکان کرده بود به ESPN the Magazine, که برای او نوشت: یک ستون که تصریح کرد: “من متقاعد شده است که تنها با کمی بیشتر زمان [اردن] می تواند ساخته ام رشته بر اساس شایستگی.”

موافقت با این ارزیابی به عنوان نشان داده شده در فیلم “آخرین رقص” است Cleveland Indians مدیر تری Francona اردن مدیر با بارون که در ادامه منجر به Boston Red Sox به دو جهان سری عناوین.

قرار دادن یک مقدار بیشتر چرخش مثبت در اردن .202 طور متوسط پنبه حلاجی شده, شکل استفاده شده است که توسط بسیاری به عنوان شواهدی وجود دارد که او تا به حال هیچ کسب و کار در تلاش برای بازی های حرفه ای بیس بال Francona می گوید: در docuseries که او “نمی توانم باور کنم که” اردن قادر به انجام آن feat.

“او سوار در 50 اجرا می شود. ما تا به حال مقدار زیادی از چشم انداز خوبی که نمی رانندگی در 50 اجرا می شود می گوید:” Francona. “به نظر من با 1500 نفر در خفاش ها او را در بر داشت یک راه برای رسیدن به لیگ های بزرگ.”

به عنوان سرنوشت آن را داشته باشد لیگ اصلی بیس بال رفت و از طریق یک کار توقف آغاز شد که در ماه اوت سال 1994 و ادامه داد: تا آوریل سال بعد. که ممکن است کمک به اردن تصمیم به بازگشت به NBA در سال 1995 خروج از پشت چه اگر یا دو مورد ممکن است موفقیت های او ادامه داد: به منظور افزایش توانایی های خود را در الماس است.

“او احتمالا نیاز یک سال دیگر در سه گانه-A” Wulf گفت: NBC Sports. “اما او در آریزونا سقوط لیگ پس از بیرمنگام. و با توجه به استعدادهای طبیعی و اخلاق کاری و حس رقابت من فکر می کنم او می تواند در این رشته در سال 1996 است.”

به اردن ادامه داد: خشم در ورزش مصور Wulf گفت: “من فکر می کنم او کاملا در حقوق خود را برای حفظ این موضع. تیتر بود بیش از بالا. و من می دانم SI فکر کردم ما قرار داده و او را بر روی جلد بسیاری از بار. چه معامله بزرگ در مورد این کار؟’

“خوب, شما می دانید آنچه که ما بی احترامی او.”

ادامه مطلب:

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>