مایکل جردن گفت: “من نمی خواهد بازی’ اگر Isiah Thomas در تیم رویایی صوتی نشان می دهد

“راد خار [رئیس تیم المپیک کمیته انتخاب و شیکاگو بولز’ سابق مدیر کل] به نام من” اردن گفت: در قطعه های صوتی از تیم رویایی نوار پادکست با مک کالوم. “من گفت:, میله, من نمی خواهد بازی اگر Isiah Thomas در این تیم است.’ او به من اطمینان داد. او گفت: “شما می دانید چه ؟ چاک نمیخواهد Isiah. بنابراین Isiah است که نمی توان بخشی از این تیم است.’ “

چاک چاک است Daly, توماس مربی با دیترویت پیستونز و تیم رویایی مربی و او ترجیح داد به اجازه خار کمیته انتخاب بازیکنان. در ESPN مستند که اردن کمک به تولید و او انکار کرد که او می خواست توماس چپ کردن فهرستی اگر چه روشن بود او نمی مانند توماس.

“این insinuated که من درخواست شد در مورد او. اما من هرگز انداخت نام او در آنجا” اردن گفت: “آخرین رقص.” “بر اساس محیط و رفاقت است که اتفاق افتاده است که تیم آن را به بهترین هماهنگی. خواهد Isiah را ساخته اند یک احساس متفاوت در آن تیم ؟ بله. شما می خواهید به آن را نسبت به من ؟ برو جلو; شود مهمان من. اما آن را به من [که او را نگه داشته و خاموش team].”

خار که پیش نویس اردن حمایت است که در یک مصاحبه با ESPN “- <url> و Wingo” این ماه است. “هنگامی که من به نام اردن خود را برای اولین بار تمایل او نمی دانم اگر او می خواست به بازی و یا نه به این دلیل که او گفت:” من بازی در تیم المپیک قبل از [به عنوان آماتور و در سال 1984]. آن را برای بچه ها جوان تا آنجا که به من مربوط می شود’ ” خار گفت. “بنابراین ما در ادامه این گفتگو و در پایان گفتگو گفت:” شما می دانید چیزی ؟ من آن را انجام دهد.’ وجود دارد هرگز هر چیزی در مکالمه با او را که مجبور به انجام Isiah Thomas. دوره.”

اما بد خون شد بر روی صفحه نمایش کامل در سال 1991 زمانی که پس از سالها مبارزه با آن گاو به پایان رسید پیستون’ سلسله در پلی آف و دیترویت بازیکنان راه می رفت خاموش دادگاه امتناع از دست دادن با مخالفان خود را. در مصاحبه با ESPN “تا” پس از آن قسمت از فیلم “آخرین رقص” توماس گفت که او مجروح و بی گناه ، “اگر من یک بخشی از رویای تیم به دلیل مرور در احساسات در شرایط نه دست دادن با کسی … پس من بیشتر نا امید امروز از من در آن زمان که من انتخاب شده است.”

در این مستند اردن به شدت مخالف با توماس مشاجره که پیستون بودند فقط واکنش راه بوستون سلتیکز زمانی که پیستون مقامش را از دست بدهد آنها. “من می دانم که این همه bulls—,” اردن گفت. “هر آنچه که او می گوید: در حال حاضر نبود خود را درست اقدامات پس از آن. او را در زمان حال به اندازه کافی به فکر می کنم در مورد آن و یا واکنش از کرده خود را تغییر چشم انداز. شما می توانید به من نشان می دهد هر چیزی که شما می خواهید هیچ راهی وجود دارد شما می توانید من را متقاعد کند او یک یک——.”

آخرین صوتی به نظر می رسد برای پایان دادن به تیم رویایی جنجال اما هیچ برنده واقعی حداقل در این بحث به عنوان واشنگتن پست را جری آبجو نوشت. اردن “بسکتبال ترین غیر قابل تعویض سوپراستار” بود یک بازیکن است که “همه رقبا از دوران خود به تعظیم یا تحقیر شود و اغلب هر دو.”

که آمد در سراسر در این مستند. و توماس به عنوان Brewer آن قرار داده شد “نهایی disrupter. او و پیستون بیش از یک تیم خوب ساندویچ بین پایان Magic Johnson-لری پرنده عصر و اردن را تصاحب کنید. زمانی که آنها برنده back-to-back عنوان 30 سال پیش آن را فقط به این پنجمین بار است که NBA تا به حال دیده یک قهرمان تکرار. تعداد موارد تا 12 در حال حاضر, اما در آن زمان قصد بازگشت به عقب بود, قدرتمند ترین نماد تسلط. در عین حال که نادر نژاد قهرمان پیستون باید یک کم احترام امتیاز در مقایسه با همسالان خود.”

به عنوان یک مقاله نویس برای این پست در سال 2003 Michael Wilbon صحبت به Doug Collins سابق گاو مربی در مورد رقابت. “با عظمت در اندازه متوسط — و نه یک مرد بزرگ — شما باید یک خط از پستی در شما به خودتان را جدا از همسالان خود. … و آن را خام ورزشی” کالینز گفت. “نه مثل فوتبال که در آن شما باید یک کلاه پوشش احساسات لحظه ای و یا مانند بیس بال که در آن مردم از هم جدا هستند در زمان فواصل بزرگ و پوشیدن کلاه یا کلاه. این یک خام, ورزش, سمت راست وجود دارد برای همه برای دیدن. شما در یک مخزن بالا و یک جفت شورت و همه می توانید ببینید چه آنها احساس شد و تلاش برای انجام این کار به ضرب و شتم هر یک از دیگر.”

این همه سال بعد از آن هنوز هم در سمت راست وجود دارد برای همه برای دیدن.

بیشتر در NBA از پست:

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im