مایکل جردن و گلوله’ تام Sewell مشترک ‘اولین’ رقص در سال 1984. سپس حرفه خود diverged.

اردن حرفه ای با گاو که شامل شش قهرمانی بود وقایع در ESPN را به تازگی به اتمام 10-بخش مجموعه مستند “آخرین رقص است.” Sewell یک فصل در NBA بود اما فراموش کرده اما برای یک شب در شیکاگو او و اردن بودند rookie میدارد دور اول تحقق رویای همان.

“من به آن نگاه مانند بسیاری از بچه ها فکر نمی کنید این شانس را به بازی در NBA در همه” Sewell که در حال حاضر اجرا می شود جوانان بسکتبال لیگ در ناتینگهام انگلستان گفت: از 21-بازی NBA حرفه ای. “من تا به حال بهترین صندلی در خانه به تماشای لری پرنده برنارد کینگ, Dr. J, سحر و جادو, Kareem.”

او خیلی خوب صندلی برای تماشای اردن بیش از حد.

‘ما گرفته اند Barkley نگه داشته و او را”

آینده یک 35-47 فصل و به دنبال تحول خود را آهسته جرم به یک تا سرعت حمله گلوله شکل فهرست خود را با تجارت سه راه در پیش نویس شب در ماه ژوئن 1984. فیلمهای معامله شد مشروط واشنگتن در موقعیت به پیش نویس 6-پا-11 کنتاکی مرکز ملوین Turpin با ششم انتخاب کنید که مطمئن بود که دالاس ماوریکس بودند که در بازار برای یک مرد بزرگ ، پیش نویس کارولینای شمالی سام پرکینز با چهارم انتخاب یک نقطه پس از اردن ،

پس از Philadelphia 76ers در زمان Auburn را Charles Barkley گلوله انتخاب Turpin و فورا معامله او را به کلیولند 24 ساله قدرت به جلو صخره رابینسون و کاوالیرز’ 12th انتخاب کنید. واشنگتن استفاده می شود که انتخاب به پیش نویس میشیگان مرکز تیم مک کورمیک قبل از حمل و نقل او و گارد ریکی Sobers به سیاتل فراصوت است برای محافظت گاس ویلیامز.

گلوله مدیر کل باب کشتی پس از آن داد و ستد واشنگتن در دور اول انتخاب و در سال 1988 پیش نویس به فیلادلفیا برای Sewell, آنها 76ers گرفته بود 22.

“اگر دالاس گرفته بود Turpin فیلادلفیا رفته اند برای پرکینز و در آن مورد وجود دارد که هیچ معامله” گلوله مربی ژن Shue به خبرنگاران گفت:. “ما را گرفته اند Barkley و او را نگه داشته.”

Sewell که به طور متوسط 22.9 امتیاز به عنوان ارشد در Lamar خواهد شد با ارزش کمک کننده به گلوله’ با نام تجاری جدید از بازی بسکتبال با کشتی توصیف او به عنوان “بازیساز” که “بازی خوبی در کنار هر کسی که ما او را با استفاده از.”

“من بهترین بازیکن دفاعی,” Sewell اعتراف کرد پس از امضای قرارداد چهار ساله یک ماه پس از پیش نویس است. “اما من سخت کار می کرد در آن. من معتقدم در دفاع. اما من یک بازیکن تهاجمی.”

سفر به NBA

نمرات مانع Sewell از درآمد بخش من بورس تحصیلی از دبیرستان در فلوریدا پس از او یک فصل در امریللو تاریخ و کالج در تگزاس قبل از انتقال به Lamar به عنوان یک دانشجوی سال دوم. بالاتر-مشخصات برنامه هایی مانند تگزاس و کانزاس و گرجستان تکنولوژی علاقه نشان داد اما سیول دوست داشتم ایده جایگزینی Lamar گارد تیراندازی مایک Olliver که تا به حال انتخاب شده در دور دوم از سال 1981 NBA پیش نویس پس از پیشرو کاردینالها برای سه دوره متوالی مسابقات NCAA ظاهر.

Sewell شکوفا به عنوان یک کاربر به طور متوسط 18.6 امتیاز و پیشرو مربی پت فاستر تیم به ناراحتی آلاباما در دور اول مسابقات NCAA. او Southland کنفرانس بازیکن سال به عنوان رییس, ضرب و شتم یک زن و شوهر از آینده Hall of Famers: Louisiana Tech را کارل مالون و quilmes جو Dumars.

در پیش نویس شب Sewell مشغول به کار بود در Lamar زمانی که خود را عامل به نام به می گویند که او تا به حال انتخاب شده توسط فیلادلفیا و داد و ستد به واشنگتن است. لس آنجلس لیکرز که دوست Sewell پس از مدیر کل جری وست به تماشای او نمره 29 امتیاز در یک ابتلای بازی در سال 1984 در زمان دانشگاه از ناحیه کلمبیا ستاره ارل جونز با بعدی انتخاب کنید.

“زمانی که من به واشنگتن رفت و من احساس نمی مثل من جا” Sewell گفت. “من یک واشنگتن-نوع بازیکن. آنها در بازی نیمه دادگاه بسکتبال و من دوست داشتم به اجرا و بازی up-tempo. ما تا به حال یک راهکار که ضخیم است من فکر می کنم من ممکن است شناخته شده ام حدود سه پخش می کند. من فکر نمی کنم هر کسی می دانست که نیمی لعنتی پخش.”

رفتن در برابر اردن

Sewell بازی چهار دقیقه در نیمه اول از خود NBA اولین ساخت 1 از 2 عکس و مرتکب دو خطا. او صرف کل نیمه دوم از واشنگتن 109-93 از دست دادن بر روی نیمکت.

چه Sewell به خاطر بیشتر در مورد این بازی این است که گلوله مرد بزرگ جف Ruland تقریبا پایان اردن حرفه ای قبل از آن آغاز شد. Ruland ارسال اردن وسیع پس از بازگشت از اشتباه اقدام به غوطه دادن پس از سوت کشید برای سفر در سه ماهه دوم.

“من ایستاده بود سمت راست وجود دارد” Sewell گفت. “گفتم جهنم خونین.’ او ضربه او خیلی سخت من فکر اردن مرده بود چرا که او بر روی زمین برای مدت زمان طولانی. من فکر کردم او به شدت مجروح شد.”

اردن باز خواهد گشت و به پایان رسید با کمک هفت و شش ریباند و یک بازی-بالا چهار مسدود و عکس ها را به رفتن با او در 16 امتیاز.

“من نمی شوت خوب, اما من فکر کردم من تا به حال کلی خوب بازی او گفت:” پس از آن. “از کجا postgame حزب ؟ در خانه و در بستر من. فقط من یک بطری از آسپرین و یخ بسته.”

Sewell انتظار نیست به بازی در بازکن اما با ویلیامز مانع آسیب و سال دوم گارد جف مالون از Shue مجبور شد به نوبه خود به rookie. Sewell بازی در 10 دقیقه به ثمر رساند و چهار نقطه زیر شب در ایندیانا, دو نقطه گلوله پیروزی و 16 دقیقه در یک فوران چاه نفت در دست میلواکی چهار روز بعد. در ماه دسامبر او افتاده بود از چرخش. Sewell پایان فصل با 20 امتیاز و چهار ریباند و شش پاس گل در 21 بازی. گلوله از دست داده و به فیلادلفیا در دور اول پلی آف.

تابستان و پس از او rookie سال Sewell رفت و سر به سر با اردن دوباره در کمپ بسکتبال به میزبانی راد هیگینز در فرزنو امور خارجه.

“این زمانی است که من واقعا یک فرصت برای بازی کردن با او کمی بیشتر و دیدم که چه نوع از بازیکن او بود” Sewell گفت. “در یک بازی من ضرب و شتم مرد من و اشک شناور. او شروع به پریدن کرد تا لعنت و او فقط نوک آن. توپ آمد و به من و من گذاشته است. و من به عقب نگاه کرد و او هنوز در هوا. این مرد واقعا می تواند پرش.”

با تنها یک سال تضمین شده در rookie قرارداد Sewell مواجه نبرد دشوار برای این تیم در سال 1985. او به خوبی در طول فصل از جمله بازی برابر اردن گاو در همپتون سالن بزرگ است. اما پس از به ثمر 12 امتیاز در فصل آخر او قطع شد و با گای ویلیامز و تونی کاستنر.

بسکتبال در خارج از کشور

Sewell برای قاره بسکتبال انجمن وایومینگ Wildcatters و دیترویت ارواح در طول فصل 1985-86. او گفت: گاو ابراز علاقه به دعوت او را به اردوگاه های آموزشی پس از او تابیده در سال 1986 لس آنجلس Summer League اما او تصمیم به بازی در سوئیس به جای.

“من احساس نمی کردم که یک فرصت به نمایش گذاشتن بازی من در واشنگتن بنابراین من تصمیم گرفتم من را به من شانس در اروپا” Sewell گفت. “من رهبری در لیگ به ثمر رساند. من بیشتر پول بیش از وجود دارد از من در NBA. آنها به من یک خانه و یک ماشین; این پول معاف از مالیات. خوب بود.”

Sewell سفر جهان بازی و مربیگری بسکتبال دهه آینده صرف زمان در بیش از دو دوجین از کشورها از جمله فرانسه, پرتغال, یونان, روسیه, مکزیک, آرژانتین و ونزوئلا است. او به انگلستان نقل مکان کرد و در سال 1997 برگزار شد تا زمانی که 39 و پس از آن تاسیس یک لیگ بسکتبال در ناتینگهام برای بازیکنان 18 و تحت.

این روزها Sewell, 58, مربیان, خود, 15 ساله, پسر مایل و ارائه می دهد رایگان بسکتبال اردوگاه برای جوانان محروم در طول تابستان است. در علاوه بر این به رشد بسکتبال محبوبیت در انگلستان لذت می برد مربیگری بازیکنان جوان و آنها را آموزش مهارت های زندگی.

چند سال پیش برخی از Sewell بازیکنان را به او نشان داد تصویری NBA آپلود به آن کانال یوتیوب در سال 2014 به علامت 30 سال پس از سال 1984 پیش نویس است. آن را با عنوان “تام Sewell حرفه ای برجسته” و شامل فیلم از هشت از 20 حرفه ای, نقاط, اما نه او دو گل در اولین بازی خود مقابل اردن.

“من نمی باید آخرین رقص با محمدجواد گفت:” Sewell بود که به دنبال به جلو به تماشای اردن مجموعه مستند. “اما من تا به حال برای اولین بار.”

بیشتر بخوانید از پست:

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>