مایکل کوهن: trump’s سابق وکیل در زندان

دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن وکیل سابق مایکل کوهن — در حال حاضر در خدمت سه سال حکم زندان برای دروغ گفتن به کنگره و مالی مبارزات انتخاباتی تخلفات مربوط به صدا در نیاوردن پول به زنانی که ادعا داشتن امور با رئیس جمهور — را در خدمت باقی مانده از دوران محکومیت خود را در خانه در طول coronavirus بیماری همه گیر.

او در میان بی خشونت مجرم منتشر شده توسط فدرال اصلاحات سازمان به عنوان زندان تبدیل به آسیب پذیر به گسترش ویروسی.

کوهن است که انتظار می رود منتشر شده در اوایل روز شنبه با توجه به گزارش.

پل Manafort رئیس جمهور سابق انتخابات ریاست جمهوری منتشر شد از زندان در هفته گذشته پس از سپری کردن تنها کسری از هفت سال حکم پس از محکومیت و گناه در اتهامات مربوط به نقض مالیات و لابی های خارجی.

هر دو مرد بودند مرکزی به ویژه وکیل رابرت مولر بررسی به دخالت در انتخابات 2016.

Manafort که وکیل گفته بود در معرض خطر Covid-19 به دلیل عوارض تنفسی و کبدی مسائل راه اندازی شد منتشر شده در سال 2024.

وکلای مدافع برای هر دو مردان به دنبال خود نسخه های اولیه هر چند کوهن بود که ناگهان مانع از آزادی او در اوایل این ماه پس از اطلاع در ماه آوریل که او را به صرف حکم او در خانه است.

کاخ سفید را رد کرده است نقش خود را در منتشر شده است.

رئیس جمهور سابق شخصی وکیل بود و در میان مدافعان ثابت قدم قبل از implicating آقای مغلوب ساختن پیشی جستن در پرداخت به ستاره فیلم Stormy Daniels and Playboy , مدل, Karen McDougal, که هر دو ادعا کرد که تا به حال امور جنسی با آقای مغلوب ساختن پیشی جستن. رئیس جمهور را رد کرده است در این امور.

از طرف آقای ترامپ کوهن گفت: او پرداخت Ms Daniels $130,000 و او مرتب 150.000 دلار به Ms McDougal از انتشارات National Enquirer در تلاش برای جلوگیری از لحاظ سیاسی آسیب رساندن داستان از رسیدن به مکان قبل از انتخابات 2016.

پشت میله های زندان کوهن — در حالی که به دنبال خانه بازداشت — نوشت که او “توانمند” برای مغلوب ساختن پیشی جستن سازمان اغوا آن “مغناطیسی کاریزماتیک و قدرتمند” نشانده.

در شش صفحه سوگند تاکید پرونده در دادگاه منطقه ای ایالات متحده در ماه دسامبر کوهن گفت که همه چیز او “فکر کردم مهم و با ارزش شده است به شدت نشان داد به عنوان مشتق شده” از یک “Faustian bargain” که او در آن بازیگران جمهور به عنوان شیطان به آنها کوهن “فروش روح خود” و “ابلهانه frittered دور یکپارچگی خود را” از طرف رئیس جمهور.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>