مایکل بلومبرگ گفته می شود با توجه به هیلاری کلینتون به عنوان امکان پذیر است معاون رئیس جمهور

سابق شهردار نیویورک مایک بلومبرگ گفته می شود با توجه به هیلاری کلینتون به عنوان امکان پذیر است معاون ریاست جمهوری در حال اجرا همسر.

یک گزارش گفت: 78 ساله مشهور خود را برای استفاده از رای گیری و داده ها معتقد بودند یک بلیط از او و بانوی اول سابق و 2016 نامزد خواهد بود “نیروی نیرومند”.

به گزارش خرحمالیبود که اولین اخبار سازمان به فاش کردن بیل کلینتون امر با Monica Lewinsky بیش از دو دهه پیش گفت: منابع درون بلومبرگ گزارش کمپین او حتی با توجه به تغییر آدرس رسمی از نیویورک به ایالت کلرادو یا فلوریدا به این دلیل که قانون اساسی گفت: یک نامزد و همسر در حال اجرا باید برای زندگی در همان دولت است.

این گزارش می آید در یک زمان از اضطراب در درون حزب دموکرات که آیا آن را به یک نامزد که می تواند ضرب و شتم دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در ماه نوامبر.

در حالی که هر دو میانه پیت Buttigieg و مترقی برنی ساندرز اصل مشترک افتخارات در آیووا و نیوهمشایر مقدماتی اولین متحده برای رای دادن نه تاسیس شده بلامنازع حزب سوسیالیست وضعیت.

در همان زمان مبارزات انتخاباتی سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن به نظر می رسد تلاش آمدن چهارم در آیووا و پنجم در, New Hampshire.

در واقع آقای بایدن را بدون زرق و برق مبارزات انتخاباتی یکی از دلایل آقای بلومبرگ تصمیم گرفت تا وارد مسابقه البته بسیار دیر است. او گفت که او آماده است به صرف میلیاردها دلار برای شکست دادن Mr مغلوب ساختن پیشی جستن.

کارشناسان نشان می دهد وجود دارد در درون حزب که مایل به دیدن یک سوم ریاست جمهوری اجرا از خانم کلینتون با وجود او به تازگی گفتن به انگلیسی, کمدین و مجری گراهام نورتون او شده بود “deluged” با درخواست.

هنوز نام او را به عنوان همسر در حال اجرا ممکن است باعث کمتر اعتراض هر چند آن را سوال برانگیز است که چگونه بسیاری از حامیان آقای ساندرز خواهد حمایت از چنین یک بلیط.

هفته گذشته وقتی پرسید که توسط Ellen DeGeneres اگر او تا به حال در نظر گرفته شود ممکن است معاون ریاست جمهوری حافظه Ms کلینتون 72 گفت: “خوب است که قصد ندارم به اتفاق می افتد. اما احتمالا نه.”

هنگامی که او فشرده شد در ماده او پاسخ داد: “من هرگز نمی گویم هرگز چون من اعتقاد دارم که در خدمت کشور من, اما آن را هرگز اتفاق می افتد.”

 

مایکل بلومبرگ دفاع مالی تبعیض

آقای بلومبرگ انتخاباتی حاضر به رد کردن این احتمال است. در بیانیه ای ارسال به مستقل و دیگر رسانه ها, ارتباطات, مدیر, Jason Schechter گفت: “تمرکز ما روی اولیه و بحث نمی VP حدس و گمان است.”

مایک Fraioli جانباز دموکراتیک استراتژیست گفت که او مطمئن بود که می تواند یکی از این دو نام در حزب بلیط این سال است.

“یکی از چیزهایی که شما می توانید بانک در این است که یک زن در بلیط” گفت: آقای Fraioli. “در هر صورت به عنوان نامزد یا نامزد معاونت ریاست جمهوری وجود دارد را به یک زن در بلیط. در غیر این صورت ما به عنوان ممکن است به خوبی با بسته بندی کردن و رفتن به خانه.”

علاوه بر آن دو هنوز هم به دنبال نامزدی ریاست جمهوری, الیزابت وارن و ctq در میان کسانی که ذکر شده که ممکن است در حال اجرا آمپول باید یک مرد برنده نامزدی ریاست جمهوری, نژاد, در حال سناتور کامالا هریس و استیسی آبرامز که دقت موفق به پیروزی در گرجستان انتخابات فرمانداری در سال 2018 است.

این گزارش می آید همانطور که نظرسنجی ها نشان می دهد آقای بلومبرگ که تصمیم به شرکت در مسابقه اولیه رای گیری در ایالت های آیووا و نیوهمشایر, نوادا و کارولینای جنوبی, افزایش دور از برخی از رقبای خود است.

بسیاری از آن آمده است پس از صرف $350m در تلویزیون آگهی در تعداد انگشت شماری از میدان نبرد متحده به احتمال زیاد تعیین کرد.

به طور متوسط نظر سنجی های ملی گردآوری توسط RealClearPolitics قرار می دهد آقای بلومبرگ در مقام سوم در 14 امتیاز پشت سر آقای بایدن بر 19 و آقای ساندرز در 23.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>