مایکل بلومبرگ قطره دموکراتیک نژاد پس از سه شنبه تحقیر

مایکل بلومبرگ کاهش یافته است خارج از مسابقه به حزب دموکرات نامزد برای سال 2020 انتخابات ریاست جمهوری.

این میلیاردر که برآورد خالص ارزش دلار 60bn وارد نژاد در ماه های نوامبر و اقدام به صندوق خود و راه خود را به پیروزی حزب دموکرات نامزدی. اما نتایج بدون زرق و برق از سه شنبه باید او را تشویق به رها کردن.

روز چهارشنبه اعلام شد آقای بلومبرگ خواهد بود ترک نژاد و در نظر دارد به تایید معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن.

“من همیشه بر این باور بودند که شکست دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن شروع می شود با اتحاد پشت سر نامزد با بهترین شات به آن را انجام دهد. پس از رای دیروز روشن است که نامزد دوستم و آمریکا, جو بایدن” آقای بلومبرگ در بیانیه ای گفت.

سه شنبه در نظر گرفته شده بود به یک فشار بزرگ برای سابق شهردار نیویورک برای تحکیم نامزدی خود را در میان رای دهندگان دموکرات. به رقابت او صرف بیش از $500 متر در مبارزات انتخاباتی خود را با مقدار زیادی از این پول به سمت سه شنبه متحده است.

اما پس از آن فقط یک روز قبل از سه شنبه هر دو پیت Buttigieg و ctq کاهش یافته و از نژاد و تایید آقای بایدن. معاون رئیس جمهور همچنین حمایت از سابق تگزاس نماینده Beto o’rourke یک حرکت که به طور بالقوه موجب تقویت آقای بایدن را به نفع خود دولت بیش از برنی ساندرز.

ایالات مانند کالیفرنیا و مین هنوز شمارش آرا خود را, اما آقای بایدن در سمت چپ این شب به عنوان جدید حزب سوسیالیست برای مسابقه. آقای بلومبرگ ، هر چند تنها بسیج 12 تایید نمایندگان از صبح روز چهارشنبه نسبت به معاون رئیس جمهور 404 تایید نمایندگان.

اگر چه آقای بلومبرگ به حال آنچه به نظر می رسد بودجه بی حد و حصر خود را به نگه داشتن کمپین رفتن او همچنین تجربه چندین اشتباهات هنگامی که در تلاش برای جلب آرا که شامل underwhelming اجرای برنامه در بحث.

اولین بحث اتفاق افتاده در لاس وگاس, نوادا در 19 فوریه. در طول بحث او قادر به درست کردن حملات از Senator Elizabeth Warren, به طور خاص زمانی که آن را آمد نظر خود را در مورد زنان است.

او او را به نام “یک میلیاردر که تماس زنان چاق تخت” و “اسب رو lesbians” قبل از اینکه خواهان آقای بلومبرگ به انتشار هر زنی که اتهامات علیه او را از عدم اطلاع توافق نامه.

آقای بلومبرگ نیز تا به حال برای پاسخ به بحث توقف-و-frisk پلیس سیاست او در محل قرار داده و در طول زمان خود را به نیویورک شهردار.

در نهایت او قادر به ایجاد حرکت به اندازه کافی در پشت مبارزات انتخاباتی خود به اجرا در واقع در رقابت باقی می ماند.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در واکنش به اخبار اخیر ترک تحصیل در یک صدای جیر جیر.

“مینی مایک بلومبرگ فقط ‘ترک’ نژاد برای رئیس جمهور. من می توانم به او گفته اند که او را از آنچه در آن طول می کشد و او را نجات داد خود را از یک میلیارد دلار هزینه واقعی,” او نوشت. “در حال حاضر او را به ریختن پول به خواب آلود جو کمپین امید برای نجات چهره. آن کار نخواهد کرد!”

بیشتر به شرح زیر…

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im