مایکل بریمور بود به عنوان پادشاه بریتانیا شنبه شب نور سرگرمی بشاش میزبان خانواده پسند ITV را نشان می دهد مانند آن اعتصاب غنی مهربان من از مردم و بچه ها می گویند که جالب ترین چیز.

اما حرفه ای از یک مرد که درخواست تجدید نظر گسترده او را دیدم از افزایش Butlin را سرباز انگلیسی به باز کردن برای لری گریسون در این نسل بازی و headlining سلطنتی تنوع عملکرد در سال 1993 به یک توفنده توقف در شب 31 مارس 2001.

امدادگران نامیده می شدند به سرگرم کننده است £2m عمارت در Roydon, Essex, به حضور استوارت Lubbock 31 ساله partygoer, گوشت, کارخانه سرپرست و پدر دو آنها را در بر داشت دروغ گفتن مرده در پاسیو در کنار ستاره استخر شنا.

Lubbock شده بود یکی از هفت مهمانان دعوت شده به ستاره خانه پس از یک شب در هزاره باشگاه شب در هارلو چند تن از آنان هرگز ملاقات کرد او را قبل از.

در حالی که متعاقب آن فاجعه درمان در وهله اول به عنوان یک اتفاقی غرق شدن استنطاق در سپتامبر سال 2002 نشان داد که نه تنها Lubbock تا به حال اثری از کوکائین و اکستازی در سیستم خود و به حال مصرف معادل نه پیمانه نیم لیتری آبجو در شب مرگ او با توجه به آینهاما همچنین که او دچار وحشتناک جراحات داخلی نشان دهنده از تجاوز جنسی.

جدید مستند پخش در کانال 4 در این هفته بریمور: بدن در استخربه دنبال کشف حقیقت پشت شب گذشته از Lubbock زندگی فرصتی که باقی می ماند یک رمز و راز حل نشده تقریبا 19 سال بعد و منبع قابل توجهی مداوم (و ترسناک) تلخیص شیفتگی.

آزادی از کانال 4 90 دقیقه فیلم باعث شده است تا اسکس پلیس به تن که اشتباهات ساخته شد در آن اولیه بررسی است.

“ما اشتباهات را در نظر صحنه جرم. بسیاری از شاهدان گفت: این یک حادثه غم انگیز بنابراین ما اعتقاد آنها در آن نقطه” کارآگاه بازرس رئیس Stephen جنینگز منعکس کننده در این فیلم است.

او می گوید افسران او امن صحنه “اما نه به استاندارد انتظار داریم” اجازه می دهد برای چندین آیتم ها برداشته شود با توجه به DCI جنینگز از جمله دستگیره درب و استخر دماسنج که پلیس آمد به این باور تا به حال استفاده شده است به تجاوز Lubbock نظر به اشتراک گذاشته شده توسط پزشکی قانونی مایکل هیت.

“من نشان داده شد یک عکس در مقر پلیس و این نشان می دهد که بر روی دیوار, جکوزی, استخر دماسنج که چهار لبه های برش” هیت می گوید. “یک شی مثل این یا حتی این جسم تولید می شود می تواند صدمات من مشخص استوارت مقعد اگر این کار شده بود به تصویب رسید و به کانال مقعد تعدادی از بار.”

“من باور دارم بسیار است که استوارت Lubbock مورد تجاوز قرار گرفت و به قتل که شب” DCI جنینگز متحده در این فیلم است. “کسی که می داند چه اتفاقی افتاده است.”

بدن در استخر – عنوان آن بازتاب معروف باز از بیلی وایلدر فیلم سانست بلوار (1950) که در آن فیلمنامه جو Gillis روایت خود را به قتل از فراتر از قبر – همچنین ویژگی های فراموش نشدنی ضبط صدا اصلی 999 تماس بگیرید و گزارش حادثه.

“یک fella غرق کرده است ، ما باید او را” تماس گیرنده – یکی دیگر از مهمان بیکار dustman جاستین مریت – می گوید خدمات اورژانس. “وجود دارد یک مهمانی رفتن و کسی به تازگی رفته و او را در بر داشت. من فکر می کنم شخص مرده mate.”

بریمور همواره هرگونه دخالت در آوببکک مرگ شد ولی خودش دستگیر شده در ارتباط با این حادثه در سال 2007 همراه با جاستین مریت و ستاره آن پسر ملکه کشیدن Jonathan کنی. هر سه به بعد بدون اتهام.

یک قاضی دادگاه متعاقبا حکم بازداشت غیر قانونی بوده است چرا که آن را تا به حال انجام شده و بدون دلایل منطقی باعث سرگرم کننده به دنبال ادعای غرامت در برابر اسکس پلیس گفت این رسوایی تا به حال او را هزینه £2.4 متر در درآمد را از دست داده در نهایت قبل از ترک روی صورت در تابستان گذشته.

استوارت Lubbock (Essex پلیس/PA)

مایکل بریمور ساخته شده است که چندین تلاش برای راهاندازی مجدد کار خود را بیش از دو دهه گذشته به ویژه در برادر بزرگ مشهورترین بدنام قسط در سال 2006 در کنار چنین B-لیست eccentrics پیت برنز, Dennis Rodman, George Galloway, Rula Lenska, Jodie Marsh و برنده نهایی Chantelle Houghton.

اخیرا 67 ساله به بازگشت به ITV به عنوان یک شرکت کننده در رقص بر روی یخ اما تا به حال به خارج با یک مچ دست صدمه در ماه دسامبر.

ضمنا بریمور داده است پرده مصاحبه به این Jeremy Kyle نشان می دهد در ماه ژوئن 2014 و به پیرز مورگان داستان زندگی در ژوئن 2019, بحث در مورد آینده خود را در سال 1995 پس از آنکه طلاق از رقصنده Cheryl Cocklin و نبرد او با الکل.

بریمور گفت مورگان که او “نمی تواند بیشتر متاسفم” مرگ استوارت Lubbock در حالی که حفظ او بود که “100 درصد بی گناه”.

“که خانواده شایسته پاسخ مناسب” او موافقت کرد. “بدون پدر و مادر باید به دفن جوان خود را.”

تری Lubbock در سخنرانی خود در مقر پلیس اسکس در چلمزفورد (PA)

تری Lubbock, 74, استوارت را سوگوار پدر کلیدی کمک کننده به فیلم جدید.

“این مستند در مورد سوالات در اطراف آنچه رخ داده به پسر من استوارت Lubbock ،

“در نهایت. داستان تبدیل شده است به طوری تحریف و اشتباه در طول سال. بسیار گفته شده است و نوشته شده است. آن زمان برای قرار دادن تمام حقایق با هم در یک مکان.”

در سخنرانی خود در مقر پلیس اسکس در اوایل این هفته Lubbock یک بار دیگر به نام بریمور برای توضیح این حوادث است که سرنوشت ساز حزب: “در حال حاضر زمان برای شما به صورت روشن نام خود و یا قرار دادن دست خود را به آنچه اتفاق افتاده است چرا که شما باید بدانید.

“من فکر می کنم افرادی که در آنجا بودند در مایکل بریمور را در آن روز در آن شب در حال فکر کردن به آن نمی توان دور آن را نمی خواهد برود.”

“یک یا بیشتر از هشت نفر در این حزب مسئول استوارت مرگ” توافق DCI جنینگز.

اسکس پلیس و Crimestoppers خیریه هستند در ضمن ارائه £20,000 پاداش برای اطلاعات جدید است.

بریمور: بدن در استخر پخش در کانال 4 در روز پنج شنبه 6 بهمن ماه در 9 ساعت و پس از آن خواهد شد در دسترس خواهد بود به جریان در تمام 4

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de