برای گرما جمهور پت رایلی حرکت جسورانه ادامه فصل صرف بیش از انتظارات. پس از 39-برنده مبارزات انتخاباتی به پایان رسید که با قرعه کشی سفر سال گذشته میامی شتافت به 34-16 شروع و طاقی خود را به شرق چهار. به جای استراحت در laurels خود و اجازه می دهد خود را در فهرست جوان به رشد ارگانیک در طول چند فصل رایلی نشانه تمایل خود را به یک حذفی اجرا در این سال توسط pouncing در 36 سال Iguodala که موفق به کسب سه عنوان با رزمندگان طلایی امور خارجه قبل از اینکه معامله به گریزلیز در تابستان گذشته.

Iguodala بسکتبال ضریب هوشی قهرمانی تجربه و دفاعی تطبیق پذیری خود را رئیس فروش امتیاز. برای رسیدن به نهایی NBA, میامی ادعا باید با امثال میلواکی را Giannis Antetokounmpo و Khris میدلتون; بوستون Jayson تاتوم Jaylen قهوه ای و گوردون هیوارد; تورنتو پاسکال Siakam و OG Anunoby; و فیلادلفیا بن سیمونز و توبیاس هریس.

Iguodala قوی قاب های سریع دست و درک عمیق از حریف گرایش آوردن ارزش واقعی به تمام کسانی که matchups و جفت شدن با همه ستاره جلو جیمی باتلر باعث میامی بهتر مجهز برای مقابله با کنفرانس عمیق ترین جناح سپاه.

“[Iguodala] فوق العاده هوشمند” باتلر گفت: پس از یک 128-111 دست دادن به کلیپرز در لس آنجلس در روز چهارشنبه. “وجود دارد هیچ چیز او نمی تواند انجام دهد. وقتی که من را وادار به یادگیری از او که همه را از او یاد بگیرند که برنده سطح, که, متر است که در ذهن همه است.”

گرما در حال حاضر رتبه 14 در دفاعی کارایی که مسیرهای پیاده روی خود را رقبای اصلی در شرق. در حال حاضر گرما مربی Erik Spoelstra می توانند با استقرار Iguodala ساقی و مرکز بم Adebayo به عنوان یک ورزشی, تحمیل و تغییر دفاعی هسته ای.

در حالی که Iguodala است زرنگ و دانا بر روی توپ مدافع و خود خواهی بازیساز است که قادر به در حال اجرا جرم در زمان بازی خود را و بدن نشان داده اند که نشانه های مرتبط با سن زوال است.

گلدن استیت بود و لوکس از محدود کردن او در دقیقه در طول فصل به طور منظم و او از دست رفته به طور متوسط از 14 بازی در چهار فصل گذشته. با وجود این که مراقب رویکرد Iguodala به طور معمول مواجه می شوند آسیب دیدگی جزئی مسائل در پلی آف از دست رفته بحرانی کشش طلایی دولت 2018 عنوان اجرا و تلاش برای کمک به طور موثر در طول 2019 کنفرانس غرب نهایی.

Iguodala را تمدید بست با گریزلیز به او داده ماه استراحت و بازیابی و او تا به بازی در یک بازی رقابتی پس از نهایی در ماه ژوئن گذشته. او گفت: شکست نخوردگان است که او در شکل و خوب است و که او “واقعا” برای پیوستن به ساقی و ایجاد خود را به عنوان یک مربی در میامی.

“[ساقی] بسیار مورد احترام از نظر شور و شوق خود را و کار سخت” Iguodala گفت: در یک ویدیو ارسال شده توسط شکست نخورده. “خود را خلق و خو و ارزش واقعا طنین انداز با گرمای میامی آنها به خوبی تراز وسط قرار دارد. او به ارمغان می آورد بهترین در کسانی که بچه های جوان. من فکر می کنم من می تواند بیشترین تاثیر را در آن بچه ها.”

با ارتکاب به پرداخت Iguodala از طریق 2020-21 فصل رایلی پرداخت قیمت واقعی به حداکثر رساندن ساقی باقی مانده نخست سال است. در همان زمان گرما باقی می ماند در یک موقعیت انعطاف پذیر برای تابستان 2021 زمانی که Antetokounmpo و دیگر مشخصات بالا ستاره می تواند تبدیل به نمایندگی رایگان.

جزئیات کامل میامی را برای مقابله Iguodala هستند که هنوز شناخته نشده است اما اعتقاد بر این است که به جلو Justise وینسلو ارسال خواهد شد به ممفیس. 23-در سال وینسلو یک 2015 قرعه کشی انتخاب کنید که در سال اول از سه سال از 39 میلیون دلار فرمت, بازی های برگزار شده است فقط در 11 بازی این فصل به دلیل مصدومیت.

در طول پنج فصل در میامی وینسلو نشان داد برخی از قابل توجه چشمک می زند به عنوان یک پایه در نقطه گارد و چند موضعی مدافع اما او هرگز خودش را به عنوان کارآمد گلزن و یا حتی قابل اعتماد حضور در صف شروع.

اگر چه وینسلو شد جدولبندیشده به عنوان یک امکان بلوک ساختمان به صورت گرما در نه چندان دور گذشته offseason ورود باتلر و قوی فصل از دانکن رابینسون تایلر Herro و Kendrick Nunn او مصرفی. رایلی uapparently تصمیم گرفت که شوت او با Iguodala بود بهتر از انتظار در وینسلو سلامت و توسعه است.

گرما ممکن است انجام شود قبل از موعد مقرر به شایعات شنبه مرتبط آنها را با شهر اوکلاهما تندر رو به جلو Danilo Gallinari در چه خواهد بود یکی دیگر از حرکت با هدف کوتاه مدت مشاجره. غذای آماده پیام از رایلی سرمایه گذاری در Iguodala و رویکرد تهاجمی به مهلت روشن است: او معتقد است که این پنجره باز است, در شرق. که موسیقی به گوش خود را حق رای دادن بازیکن.

“ما آماده برای رفتن به جنگ” باتلر گفت. “ما می دانیم که ما می تواند به رقابت با بهترین آنها را.”

جزئیات بیشتر در NBA:

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im