AYAHUALTEMPA مکزیک — قبل از او برداشت تفنگ پیوست و یک تیم مسلح از کودکان الکس می خواستم برای تبدیل شدن به یک معلم مدرسه. او می خواهم هیچ چیزی یاد — “هر چه اصلی می پرسد” — از آنجا که صرف روز خود را در یک کلاس درس صدا خیلی خوب است.

او 13 ب دانشجو با یک لاک پشت های نینجا دوچرخه که عصبی در اطراف دختران در مدرسه.

سپس در ماه نوامبر به خشونت رسید در کوه های Guerrero دولت مردان Ayahualtempa تصمیم گرفت از آن زمان برای فرزندان خود دست به اسلحه ببرند.

الکس تحویل داده شد یک تفنگ شکار و گفت: به نشان می دهد تا به صورت روزانه آموزش در روستا بسکتبال. او و رفقای برخی به عنوان جوان به عنوان 6, راهپیمایی و crawled شده با لود اسلحه تقریبا به عنوان بلند به عنوان آنها بودند. لباس خود را گفت: “پلیس جامعه” در زرد نامه ها.

زمانی که عکاسان شروع به آمدن پسر گفته شد برای پوشش صورت خود را با دستمال. مسلح کردن کودکان برای دفاع از شهر در برابر یک باند های خشونت آمیز نبود رسانه ای شیرین کاری های الکس را به فرماندهان اصرار داشت. اما اگر این تصاویر جلب کرد دولت با توجه به محل مکزیک نیروهای امنیتی را فراموش کرده بود این امر می تواند پیروزی خود را دارد.

اما پسران آموزش به دفاع از روستای خود را و یا آنها در حال رژه در مقابل بازدید از عکاسان برای ارسال یک پیام به دولت, درخواست برای منابع بیشتر? گاهی اوقات حتی الکس مطمئن نیستم. آنچه که او می دانست این بود که اسلحه سنگین و لود و آموزش احساس واقعی به اندازه کافی برای او.

الکس پدر سانتوس مارتینز نگاه پسر خود را در صورت تلاش برای ارزیابی اینکه آیا الکس بود به اندازه کافی بالغ به پیوستن به نیروی.

“وجود دارد هیچ ترس را در چشمان او” مارتینز گفت. “این که چگونه من می دانستم که او آماده بود.”

الکس تکرار کلمات فرمانده خود را.

“من در حال آماده شدن برای دفاع از روستای من,” او گفت:.

مکزیک دچار 35,588 قتل در سال 2019 ، آن را یکی دیگر از داده ها را در یک روند عهده سراسر Ayahualtempa و هزاران نفر از شهرها مانند آن: هر سال, مهم نیست که چه کسی در قدرت این کشور بیشتر می شود و خشونت آمیز.

اما خشونت طول می کشد به طور چشمگیری اشکال مختلف در سراسر مکزیک یک ملت متلاشی توسط جنگ های چمن. در شمال غربی پایتخت Culiacán, Sinaloa کارتل جنگ در این کشور نیروهای امنیتی با درجه نظامی سلاح. در Ayahualtempa یک روستا از 600 بومی مردم جامعه پلیس حمل پیری شکار تفنگ خود را در جنگ علیه قدرتمند کارتل مواد مخدر به نام لس Ardillos که کنترل شهر همسایه.

برای سال Ayahualtempa حفظ کرده بود خود دفاع نیروی ده ها تن از مردان مسلح که گشت روستا و اداره بازرسی برگزار شد و سرپرستی موقعیت بر روی بام خانه های ناتمام است. Autodefensas و یا دفاع از خود نیروهای قانونی هستند در گرررو دولت و به رسمیت شناخته شده توسط دولت فدرال است.

اما در سال گذشته محلی autodefensa شناخته شده به عنوان CRAC-PF شده است غرق شده است. بیست و شش نفر کشته شده اند پس از شروع 2019 در نیروی سرزمین که شامل Ayahualtempa و 15 شهرهای دیگر. ماه گذشته 10 نوازندگان از آن شهرها سفر به یک کنسرت به ضرب گلوله کشته شدند و سوخته فراتر از به رسمیت شناختن. یکی از آنها 15 سال.


اعضای خانواده و دوستان سوگواری مرگ 15 ساله اسرائیل مندوزا در Alcozaán, مکزیک. (Luis Antonio Rojas برای واشنگتن پست)

یک درب سرند با گلوله سوراخ در Titila یک شهر در نزدیکی Ayahualtempa که رها شده به دلیل خشونت است. قتل در مکزیک افزایش یافت و به رکورد 2019 در اولین سال کامل از زمان ریاست جمهوری آندرس مانوئل لوپز Obrador که ساخته شده یک وعده انتخاباتی برای کاهش خشونت است. (Luis Antonio Rojas برای واشنگتن پست)

الکس مدرسه بود در آنچه که به عنوان قلمرو دشمن. او متوقف شده حضور می یابند.

برناردینو سانچز لونا 48 ساله بنیانگذار CRAC-PF گفت رهبران آن صحبت کرد و در میان خود و تصمیم به اجازه پسر به زور. در ماه های اخیر گروه های مسلح در کودکان بزرگ تر و رسمی. در حال حاضر وجود دارد 17 پسران در تطبیق تی شرت. کسانی که زیر 12 دریافت دستباف تفنگ اسباب بازی. کسانی که بیش از 12 کار تفنگ.

“اگر دولت نمی تواند حفاظت از آنها نیاز به روت برای دفاع از خود” سانچز لونا گفت.

الکس دیده بود تصاویری از خود تفنگ در دست, منتشر شده در روزنامه ها در سراسر مکزیک است. این یک نوع عجیب و غریب از شهرت. او تا به حال هرگز به سمت چپ ایالت گرررو و در حال حاضر او در دکه های روزنامه فروشی در پایتخت. فرمانده او اصرار داشت این بود که بخشی از این استراتژی است.

او متوجه شده است که CRAC-PF رهبران آغاز شد استقبال روزنامه نگاران محلی که در زمان عکس از پسران در طول جلسات آموزشی. او شنیده سانچز لونا بحث در مورد چگونه رسانه ها می تواند مورد استفاده قرار گیرد به عنوان یک ابزار برای انتقال روستا مشکلات — مطالبات خود برای دولت های ایالتی و فدرال. این روستا تا به حال نادیده گرفته شده است و برای چند دهه, اما می توان آن را سخت به چشم پوشی از یک نیروی مسلح کودکان است.

زمان واشنگتن پست خبرنگار وارد Ayahualtempa این هفته الکس سوء ظن به حال تیز.

“این روزنامه نگاران می خواهم به شما می آیند اما من نمی دانم که در آن آنها از” او گفت:. “چگونه می توانم اعتماد کنم ؟

او نشسته بود در محدود کردن خود را در خارج از خانواده کوچک فروشگاه که در آن او کارکنان ثبت نام در حال حاضر که او دیگر در مدرسه است. او خود را نگه داشته و تفنگ در پشت یک پشته از پلاستیک بطری پپسی. آموزش شروع می شود در 5 p. m.


برناردینو سانچز لونا 48 ساله بنیانگذار CRAC-PF ساعتهای دختر خود را در خانه خود در Ayahualtempa, مکزیک. (Luis Antonio Rojas برای واشنگتن پست)

الکس 13 غرفه خود را در خانواده ذخیره در حالی که او را پوشش می دهد چهره خود را برای یک CRAC-PF جلسه آموزش. (Luis Antonio Rojas برای واشنگتن پست)

سانچز لونا اصرار پسران نیست استفاده می شود به عنوان یک ابزار برای جلب توجه رسانه ها و یا دولت است. اما او اعتراف می کند که هنگامی که روزنامه نگاران در شهر بودند او برگزار شد جلسات آموزشی قبل از آن به دلیل عکاسان و فیلمبرداران شکایت کرده بود که شب دریل بودند بیش از حد تیره به سابقه بوده است. او همچنین به رسانه ها “یک سلاح مهم برای ما است.”

پس از سراسیمگی از داستان در مکزیک, اخبار رسانه های CRAC-PF چاپ یک لیست از 29 خواسته برای مکزیک رئیس جمهور اعم از افزایش امنیت به نصب و راه اندازی یک دستگاه خودپرداز. رئیس جمهور آندرس مانوئل لوپز Obrador گرفته بود علاقه Ayahualtempa پس از دیدن تصاویر مسلح کودکان در رسانه ها.

“به کودکان سلاح و گرفتن ویدئوها یک عمل از ظلم و ستم او گفت:” در هفته گذشته.

اما با وجود لوپز Obrador نظرات و محکومیت از یونیسف, کودکان باقی می ماند مسلح و دولت است و نه تلاش برای دخالت کند. این Guerrero فرماندار دولت توافق برای ارسال یک روال گشت پلیس از طریق این منطقه است. اما این به معنای کوچک به مردم Ayahualtempa از جمله الکس که در حال حاضر تماشا تفنگ در دست به عنوان مسلح از افسران سوار توسط.

“ما نمی توانیم به آنها اعتماد, یا,” او گفت:.


کودکان نشستن با تفنگ و مسخره تفنگ در طول یک جلسه آموزشی. (Luis Antonio Rojas برای واشنگتن پست)

صبح روز چهارشنبه الکس و پدرش ترک خانه های خود را برای ایجاد اصلی پاسگاه های زنجیره ای مانع است که مشخص شده تقسیم بین Ayahualtempa و Hueycantenango که آنها در نظر گرفته قلمرو دشمن.

آنها راه می رفت شانه به شانه هر یک برگزاری یک تفنگ.

“مرد پناهگاه” مارتینز گفت.

الکس نقل مکان کرد و در پشت یک سد از لاستیک و بتن دست راست خود را در نزدیکی تفنگ ماشه. او عینک یک جفت از شکسته حدودی پای خود را گاهی اوقات لغزش را به عنوان او راه می رفت.

آن لحظه ای که تاری ماموریت مسلح کودکان است. نیروی رهبران گفت: الکس و پسران دیگر صرفا “در آموزش” اما در اینجا او ارائه نزدیک برای حفاظت از پدرش. یا این هم استادانه درست شده و تلاش برای جذب پوشش خبری که ممکن است در قرعه کشی های دولت توجه به محل آن را تا به حال عمدتا رها ؟ آن را سخت به بگویید.


الکس و پدرش سانتوس مارتینز راه رفتن در Ayahualtempa, مکزیک. (Luis Antonio Rojas برای واشنگتن پست)

یک کودک دارای یک مدل تفنگ در یک CRAC-PF جلسه آموزش. (Luis Antonio Rojas برای واشنگتن پست)

“من نمی دانم که چگونه آنها می توانند دولت را توجه به کنار با انجام این نوع از همه چیز — و یا در حال مرگ و حتی است که تنها توجه مقامات برای چند روز” گفت: Chris Kyle یک انسان شناس در دانشگاه آلاباما که تمرکز بر گرررو.

در مکزیک, داستان, ظهور, از دفاع از گروه های استخدام کودکان هر چند سال. حساب از کارتل های مواد مخدر بهره گرفتن از بچه ها و حتی بیشتر رایج است. اما به ندرت هر گروه شده است این باز در مورد آن تلاش کنند. یکی دیگر از Guerrero autodefensa رهبر گونزالو ملینا گونزالس تشبیه کودکان به مکزیک Niños Héroes نوجوان قهرمانان محلی که جان خود را در تلاش برای دفع حمله امریکا به مکزیک شهر در سال 1847.

در ایست بازرسی مارتینز حاضر به پایین تر زنجیره ای برای یک راننده کامیون. “آنها می تواند کار را برای لوس Ardillos” او گفتم تحت نفس خود را.

الکس ایستاده بود پشت سنگر و تماشای به عنوان معلمان سابق خود را راه می رفت به مدرسه ابتدایی. او نه موج. مدرسه خود, Escuela Secundaria Tecnologica کواوهتمک 121 بود تنها 200 متری دور, اما در طرف دیگر از زنجیره ای. چند ماه پیش او می خواهم به تماشای به عنوان یک CRAC-PF عضو حمل هیزم به ضرب گلوله کشته شد و کشته شدن چند پا از مدرسه.

پس از مدت خانواده تصمیم گرفت آن را بیش از حد خطرناک برای او را به ادامه برای رفتن به کلاس. آنها نگران این هستید که کسی از Ayahualtempa می تواند هدف قرار دادند.

الکس خواهر بزرگتر اریکا حاضر برای جلوگیری از رفتن به مدرسه. او فرار کرد به عمه ،


سانتوس مارتینز صبحانه با همسرش, جاستینا, در خانه خود در Ayahualtempa. فرزندان خود الکس 13 و ماروین, 10, شده است, آموزش برای دفاع از شهر خود را. (Luis Antonio Rojas برای واشنگتن پست)

مادر خود را پاره شده است.

“من می خواهم بچه هایم به مدرسه بروند اما اگر این بدان معناست که زندگی آنها در معرض خطر” جاستینا گفت. “من هر روز نگران دخترم.”

الکس معلم در بازدید از خانه و خانواده خود را در این هفته به التماس پدر و مادر خود را به ارسال Alex بازگشت به کلاس درس.

مارتینز گفت: او خودداری کرد.

“من معلم, ‘تا زمانی که دولت فراهم می کند برخی از امنیت من ارسال پسرم را به مدرسه’,” او گفت:.

الکس به خانه بازگشت از پناهگاه و تنظیم تفنگ خود را بر روی زمین. وجود دارد یکی دیگر از آموزش جلسه آن شب. بیشتر روزنامه نگاران وارد شده بود. الکس تکرار است که او آموزش به دفاع از روستای خود را به آماده شدن برای یک امکان تاخت و تاز. او می تواند احساس خود را قوی تر و بیشتر قادر به.

این چیزی است که او گفت و این چیزی است که او اعتقاد داشت.

–>


یک کودک پیاده روی در طول یک CRAC-PF جلسه آموزش. (Luis Antonio Rojas برای واشنگتن پست)

ویرایش عکس توسط چوپان زن Coleman, طراحی توسط Cece پاسکوال تصویری ویرایش توسط الکسا Juliana Ard و کپی ویرایش توسط استو ورنر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de