ملی مکزیک بازداشت در فلوریدا در اتهام جاسوسی برای روسیه

ایالات متحده دادستان ها ادعا می کنند او انجام سفارشات از یک مقام که به استخدام او را با وعده کمک به خانواده خود را. سنگاپور و پژوهشگر مقیم در این کشور را ملی قلب مرکز فوئنتس چندین سفر به مسکو برای دیدار با این مقام که به کارگردانی او را به اجاره یک ملک خاص در شهرستان میامی-Dade و گزارش به روسیه پلاک و محل خبرچین ماشین.

“این مقام گفت: فوئنتس به اجاره آپارتمان در فوئنتس را به نام خود و نه به خانواده اش در مورد جلسات خود را یک” وزارت دادگستری انتشار اخبار گفت.

سوابق دادگاه در صورتی که برای اولین بار گزارش میامی هرالد شد در زمینه مهر و موم سه شنبه و unsealed چهارشنبه. شکایت شناسایی هدف از فوئنتس نظارت به عنوان محرمانه خبرچین “که قبلا ارائه اطلاعات در مورد [سرویس های اطلاعاتی روسیه] را فعالیت” را که به امنیت ملی مفاهیم ایالات متحده

زمانی که گارد امنیتی او را متوقف جمعه در یک پارکینگ در خبرچین مسکن مجتمع فوئنتس به نام کسی که او ادعا کرد به بازدید از. گارد رسمیت نمی شناسد فرد به زندگی وجود دارد و گفت: فوئنتس و همسرش چه کسی بود به نام شکایت به ترک اموال.

دو روز بعد زن و شوهر ره شد پس از ورود در فرودگاه بین المللی میامی برای یک پرواز به مکزیکو سیتی, دادستان فدرال گفت. گمرک و حفاظت مرزی بازرسی تلفن همراه و کشف “نزدیک تصویر از پلاک” در یک پوشه به تازگی حذف شده عکس. فوئنتس بستری گفتن او را به تصویر. جستجو تلفن خود را در بر داشت که او تا به حال ارسال عکس به او با استفاده از WhatsApp و که او تا به حال شده است در برقراری ارتباط با روسیه و رسمی.

در مصاحبه با ماموران اف بی آی روز دوشنبه با توجه به شکایت فوئنتس توصیف داشتن تماس های مکرر با یک فرد اعتقاد او کار می کرد برای دولت روسیه. او گفت که علاوه بر این که سفر با او در میامی, او تا به حال یک همسر که مانع از خروج روسیه با دو دخترش از مارس.

فوئنتس گفت: ماموران اف بی آی که با او تماس گرفته شد رسمی روسیه در ماه مه در حالی که بازدید از خانواده اش در روسیه است. رسمی خواسته برای یک جلسه در مسکو گفت که او تا به حال ملاقات فوئنتس در گذشته جلسات حرفه ای و مبادلات. فوئنتس به توافق رسیدند و به رسمیت شناخته شده رسمی از گذشته خود برخورد. رسمی به او گفت که خانواده اش “نباید رفتن به اروپا یا به دست آوردن ویزای آمریکا” این شکایت گفت. که نظر و مبادلات که به دنبال چراغ فوئنتس به این باور مرد مشغول به کار برای دولت است.

گاهی اوقات در ماه ژوئن یا جولای شکایت گفت: دو ملاقات دوباره در مسکو. این مقام گفت: فوئنتس که او می دانست که او تا به حال شده به دنبال املاک و مستغلات در میامی نشان دادن او “رقومي پرینت از فوئنتس تاریخی حساب Gmail.” فوئنتس گفت: چاپ شد و از سال 2015 زمانی که او “بود و در واقع به دنبال املاک و مستغلات در منطقه میامی.”

“در همان گفتگو های رسمی آورده فوئنتس خانواده ناتوانی به ترک روسیه و گفت: فوئنتس که ‘ما می تواند کمک به یکدیگر,'” شکایت گفت.

در ماه دسامبر فوئنتس آپارتمان اجاره ای رسمی به کارگردانی او به واقع شده بود در همان مجتمع مسکونی مجتمع بود که به خبرچین. آن را در طول یک ماه فوریه سفر به مسکو است که او کارگردانی شد به جمع آوری اطلاعات در خبرچین ماشین. رسمی دستور داد او را به هر عکس. فوئنتس گفت: ماموران اف بی آی او را به هر حال “از راحتی.”

او گفت که او مجموعه ای برای دیدار رسمی روسیه در ماه آوریل و یا ممکن است برای پر کردن او در جستجو برای خبرچین خودرو.

فوئنتس است که به اتهام اقدام به عنوان یک عامل یک دولت خارجی بدون اطلاع مقامات ایالات متحده. در طول مختصری دادگاه در جمعه میامی هرالد گزارش داد او گفت: یک قاضی که او را به دشواری دسترسی به پول برای پرداخت هزینه های یک وکیل مدافع.

“هیچ یک از خانواده من می داند که من اینجا هستم,” او گفت: با توجه به روزنامه.

در چهارشنبه فوئنتس باقی مانده در فدرال بازداشتگاه در میامی فدرال اداره زندان سوابق نشان می دهد. او مجموعه ای به نظر می رسد در دادگاه روز شنبه برای بازداشت پیش از محاکمه شنوایی.

ادامه مطلب:

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de