پری دریایی می نویسد: نامه سرگشاده به جی کی رولینگ پس اخیر خود نظرات به ترانس مردم

پری دریایی نوشته شده است نامه ای سرگشاده به جی کی رولینگ پس نویسنده های اخیر نظرات در مورد ترانس مردم است.

این هری پاتر نویسنده گسترده انتقاد هفته گذشته پس از به تمسخر گرفتن یک تیتر در مورد “افرادی که عادت ماهانه” در توییتهایی که به اتهام تراجنسی.

در 10 ژوئن, رولینگ خطاب به واکنش و اتهامات که او یک “TERF” (trans-انحصاری رادیکال فمینیستی) شخصی در یک مقاله که در آن او نشان داد او تجارب بازمانده از اتهام خشونت خانگی و تجاوز جنسی.

رولینگ گفت که او انتخاب کرده بود برای به اشتراک گذاشتن تجارب خود را “همبستگی با تعداد زیادی از زنانی که سابقه مثل من که بوده ام نامفهوم به عنوان افراد متعصبی برای داشتن نگرانی های اطراف تک جنس فضاهای”.

این مقاله بیشتر موجب انتقاد و بسیاری از بازیگران از هری پاتر حق رای دادن از جمله Rupert Grint, دانیل رادکلیف و اما واتسون را پس از ابراز حمایت خود را برای ترانس زنان است.

در حال حاضر, در نامه سرگشاده ای به قلم به کی رولینگ پری دریایی مشخص شده است که چرا این سازمان معتقد است که نظرات نویسنده در حال آسیب رساندن به ترانس جامعه است.

“ما می خواهم برای شروع ارائه شده توسط ما همبستگی خود را با شما به عنوان یک بازمانده از داخلی و سوء استفاده جنسی” نامه آغاز شد و قبل از رفتن به آدرس رولینگ views.

“به آدرس هسته ای خود نقطه, ترانس حقوق نمی آیند در هزینه حقوق زنان” را بخوانید.

“ما هیچ مدرکی وجود ندارد که ترانس دختران در حال یک تهدید برای دیگر دختران در هر راه. در واقع, آن است که تغییر جنسیت کودکان است که اغلب رنج می برند وحشتناک قلدری در مدرسه و در خانه است.”

این نامه به آدرس رولینگ نگرانی بیش از ترانس مردم به دست آوردن دسترسی به تک جنس فضاهای.

“ترانس زنان در حال حاضر مجاز به استفاده از این امکانات است که تراز خود را با هویت و کسانی که حمایت شده اند در محل پس از قانون برابری 2010,” آن را می خواند.

“جنسیتی به رسمیت شناختن قانون است در مورد تغییر شناسنامه تنها و هیچ کس به تولید یک گواهی تولد به استفاده از حمام یا رختکن.


“پس از سال 2010 اگر شکارچیان با استفاده از مفاد قانون برابری 2010 برای به دست آوردن دسترسی به زنان در فضاهای ما از آن آگاه نیست و نه شواهدی از یک الگوی تا کنون ذکر شده است توسط کسانی که از صمیم قلب دوست دارم به تحکیم یکی از رایج ترین حملات در ترانس حقوق.”

خیریه افزود: “مردانی که طعمه زنان آسیب پذیر هستند یک مشکل در سراسر جهان, اما این هیچ کاری با ترانس مردم است.

“بر خلاف رغبت مردم به طور کلی به مراتب بیشتر نگران دسترسی به توالت و دوربین مخفی از cisgender زنان زیرا آنها ترس شفاهی مورد آزار قرار گرفته و یا توسط افرادی که فکر نمی کنم آنها باید وجود داشته باشد.”

نامه ای به این نتیجه رسیدند که رولینگ نظرات مضر هستند چرا که آنها “تلفیق زنان ترانس با مرد, شکارچیان جنسی”.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقالات