مرکل می گوید coronavirus ارائه بدترین بحران پس از جنگ جهانی دوم

مایکل Kappeler استخر/خبرگزاری گتی ایماژ

آنگلا مرکل صدر اعظم آلمان او را باز می کند هفتگی جلسه هیئت دولت در روز چهارشنبه.

برلین — در یک اتفاق نادر تلویزیونی پیام چیزی که قبلا متعلق به خود در سال جدید سخنرانی آنگلا مرکل صدراعظم آلمان روز چهارشنبه تحت تاثیر قرار بر این کشور 87 میلیون نفر از مردم که آنها چهره خود را بدترین بحران پس از جنگ جهانی دوم است.

او گفت که او خطاب به مردم در این “فرمت های غیر معمول” برای اولین بار در طول 14 سال در راس — به اشتراک گذاشتن جزئیات از آنچه که در هدایت او به عنوان صدراعظم.

“آن جدی است,” او گفت:. “آن را به طور جدی.”

مرکل این سخنان بودند نشان میدهد که وزن همه گیر بود که احساس در برلین پس از برخی از آنچه به عنوان انتقاد کند و اتفاقی, آلمانی, پاسخ فاقد رهبری مرکزی.

[Coronavirus زندگی می کنند به روز رسانی]

مرکل در ابتدا بازی تقریبا نامرئی ، این بود تا پس از آلمان بزرگترین تلخیص Bild, سوال غیاب او — با صفحه تیتر “هیچ ظاهر بدون بیان هیچ رهبری در بحران” — که مرکل ساخته شده است اولین نظرات عمومی در آوریل 11.

آلمان در تلاش بوده اند مانع تدارکات نیاز به هماهنگی میان 16 وزرای بهداشت و دولت premiers سراسر کشور که در نهایت مسئولیت برای تصویب — و یا به عنوان مورد بوده است در مناسبت — مرکزی توصیه هایی از رابرت کخ موسسه آژانس فدرال مسئول بیماری های عفونی کنترل.

کریستوف Stache

خبرگزاری گتی ایماژ

یک مرد پیاده گذشته در میز و نیمکت یک بسته باغ آبجو در مونیخ.

تأکید بر عدم هماهنگی جرالد Gaß رئيس جمهور از انجمن از بیمارستان گفت که او تا به حال شگفت زده شده توسط برلین دولت اعلام روز سه شنبه که آن را به ساخت یک بیمارستان جدید با ظرفیت 1000 بيمار.

سردرگمی بیش از مسئولیت و هماهنگی در یک زمان از جمله ضرورت انداخته است باز بحث بر سر ساختار فدرال آلمان سیستم — که آثار ریشه های آن را به امپراتوری مقدس روم بود اما همچنین مهندسی به ضعف قدرت مرکزی در پی حکومت نازی ها.

این Rheinische Post روزنامه توصیف نقص در این کشور coronavirus پاسخ به عنوان یک “آلمانی فاجعه است.” سیاسی مجله سیسرو اظهار داشت: “فدرالیسم می تواند کشنده باشد.”

[چگونه از کشورها در سراسر جهان تلاش کرده اند برای جلوگیری از coronavirus]

“این واقعا یک تست استرس برای ما سیستم فدرال گفت:” الکساندر Kekulé که ریاست موسسه میکروب شناسی پزشکی در دانشگاه هلی.

او گفت که در حالی که آلمان مشکلات ممکن است تشابه در ایالات متحده, که در آن هر دولت بوده است را خود تعیین رابرت کخ موسسه فاقد قدرت از مراکز ایالات متحده برای کنترل و پیشگیری بیماری. او اشاره کرد به عنوان مثال یکی از کلینیک دانشگاه در آخن گفت: آن را نمی تواند چوب به 14 روز در قرنطینه قوانین برای افراد بدون علامت در معرض ویروس آن را به عنوان خواهد تاثیر سطح نیروی انسانی.

در روزهای اخیر ایالات آلمان به دنبال عمل با هماهنگی بیشتر و صدور مجموعه ای از دستورالعمل ها برای سراسر کشور تعطیل.

این اقدامات — که شامل سازندگان: کافه کاباره ها و مغازه های غیرضروری و همچنین محدودیت در رستوران ساعت — آمده اند در کنار گریم پیش بینی از virologists.

ماتیاس شریدر

AP

یک درایو-از طریق coronavirus تست منطقه تنظیم شده است تا در جشن اکتبر جشنواره آبجو زمین در مونیخ.

آلمان تایید موارد شروع به پریدن کرد بیش از بیش از 1000 شب سه شنبه به کل از 8,198 با توجه به رابرت کخ موسسه که هشدار داد که عفونت در حال رشد در یک نرخ نمایی. این موسسه به روز رسانی آن ارزیابی سطح خطر برای آلمان از “متوسط” به “شدید.”

اگر اقدامات موثر نیست, گرفته, محققان هشدار داد 10 میلیون آلمانی ها می تواند آلوده در سه ماه آینده.

هنوز هم برخی از دولت های ایالتی باید در برابر ظاهرا توافق دستورالعمل.

نخست وزیر محلی تورینگن گفت که او نمی تواند به بسته شدن زمین بازی در حال حاضر هر چند برخی از مناطق بسته آنها به هر حال. جنوب غربی شهر در آلمان شرامبرگ نیز نگهداری زمین های بازی باز در روز سه شنبه. روزنامه محلی Schwarzwälder Bote به نقل از شهردار عنوان کرد و گفت آن بود که دولت فدرال بلکه منطقه ای وزیر-رئیس جمهور ایالت بادن-وورتمبرگ که در اتهام.

[ثبت نام برای واشنگتن پست رایگان coronavirus خبرنامه]

“ما از کشورهای مختلف با نهادهای مختلف و هر دولت های مختلف راه حل های” مارتین گفت: Scherer, معاون رئیس جمهور از کالج پزشکان عمومی و پزشکان خانواده. “این بسیار دشوار است برای پیدا کردن یک خط مشترک اما ما تمام است که ما می توانیم.”

او گفت که “چند هفته” هماهنگی مرکزی بازیکنان شده بود آهسته است. اما تمام 16 وزرای بهداشت را آغاز کرده اند که شرکت در یک تماس تلفنی در هر روز در تلاش برای هماهنگ کردن پاسخ.

وجود دارد برخی از کسانی که استدلال می کنند که آلمان را غیر متمرکز سیستم دارای مزایای ملی اضطراری است. Monika باخمان بهداشت وزیر ایالت غربی Saarland گفت: این اجازه به دولت برای رسیدگی به نیازهای فردی خود را.

“ما با چالش های خاص به دلیل این است که یک منطقه در معرض خطر بالا” او گفت:. “همین دلیل است که ما نیاز به اقدامات منحصر به فرد.”

آن را نیز کمک کرد با نورد از تست گفت مسیحی Drosten مدیر موسسه ویروس شناسی در برلین Charite بیمارستان آلمان اجازه می دهد برای پیگیری عفونت به سرعت بیشتر.

“این به ما یک مزیت فوق العاده در شناخت بیماری همه گیر در آلمان,” او گفت.

با وجود افزایش در تایید موارد آلمان از جمعه تا به حال رسما ثبت 12 مرگ و میر مرتبط با coronavirus نسبتا کم نرخ مرگ و میر است که مقامات بهداشت گفت: آنها به دنبال بیشتر است.

اما مقامات معتقدند که رقم بدون شک افزایش است. مرکل به نام همه آلمانی ها به بازی بخشی خود را به منظور محدود کردن آسیب.

“من کاملا مطمئن شوید که ما را در غلبه بر این بحران” او گفت:. “اما چگونه بسیاری از تلفات وجود دارد خواهد بود ؟ چگونه بسیاری از عزیزان ما از دست بدهد؟”

تا حد زیادی آن را در “دست ما” مرکل اضافه شده است.

“این صرفا انتزاعی اعداد در آمار, اما این است که پدر یا پدر بزرگ یا مادر بزرگ یک شریک,” او گفت:. “و ما یک جامعه که در آن هر زندگی و هر فرد می شمارد.”

ادامه مطلب

چه تعداد به عنوان ‘ضروری در طول یک coronavirus مستند? سیب زمینی سرخ کرده در بلژیک شراب در فرانسه

سرد مقاله علمی کمک upend ایالات متحده آمریکا و انگلستان coronavirus استراتژی

اروپا, است, بسته شدن مرزهای میان شیوع کروناویروس. آنها ممکن است سخت به بازگشایی شده است.

امروز پوشش از پست خبرنگاران در سراسر جهان

مانند واشنگتن پست جهان در Facebook و اقامت به روز شده در اخبار خارجی

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>