مردان در حال گرفتن مریض تر مرگ بیشتر از covid-19 اسپانیا نشان داده

که بود که در آن او را کشف او پرت.

“من به اطراف نگاه کرد و من تو را دیدم [بودند] بسیار قدیمی مردم” بنیتز به یاد. تلاش برای نفس کشیدن در آن نقطه او به پایان رسید تا در واحد مراقبت های ویژه و تنها پس از آن خوشبختانه او قادر به بهبود می یابند.

بنیتز داستان از یک بستری برای covid-19 در سن 33 باقی مانده است نادر است. اما بر اساس دقیق داده های اپیدمیولوژیک از پیشرفت بیماری همه گیر در اسپانیا و حتی مردان جوان هستند نه ریسک است. و مسن تر که مردان در اسپانیا خود را در موارد شدید بیماری از جمله پنومونی سفر به ICU و مرگ و میر تبدیل شدن به مراتب بیشتر متعدد از کسانی که برای زنان است.

داده ها پس از رسیدن از اسپانیا همراه با یافته های مشابه از کشورهای دیگر با شیوع بیماری هایی مانند ایتالیا و چین و فرانسه به طور فزاینده ای نشان می دهد که این گروه در معرض خطر بالا برای رمان coronavirus است که به سادگی در افراد مسن اما مردان مسن تر است. یک تحلیل واشنگتن پست از آمریکا مرگ و میر تا کنون نیز یافت می شود که نزدیک به 60 درصد از مرگ و میر در موارد که در آن یک جنس می تواند شناسایی مرد بودند.

اسپانیا داده ها بر اساس یک تجزیه و تحلیل از 20,648 موارد تا کنون و 722 مرگ و میر در کشور موسسه بهداشت Carlos III ملی بهداشت عمومی آژانس ارائه یک سطح جدید از جزئیات. این نشان می دهد که مردان به مراتب بدتر در معیارهای چندگانه برای این بیماری است.

در میان جنسیتی-شناسایی بیماری موارد مردان را تا 60 درصد از کسانی که پیشرفت را به خطرناک پنومونی مرحله. آنها را تا 59 درصد از بستری شدن در بیمارستان 72 درصد از واحد مراقبت های ویژه پذیرش و 65 درصد از مرگ و میر.

جنسیتی تقسیم را نشان می دهد تا در اوایل با توجه به اسپانیایی مقامات بهداشتی. مردان نمایشگاه بیشتر از علائم اولیه: تب و سرفه و مشکل در تنفس. و حمل از طریق این دوره از بیماری: مردان پیشرفت بیشتر به پنومونی و بیشتر موارد سندرم زجر تنفسی حاد و بیشتر کلیه شکست.

یکی از برجسته فرضیه برای توضیح بالاتر نر و میر ناشی از این بیماری در کشورهای دیگر این است که مردان تمایل به سیگار بیشتر است. و در عین حال در اسپانیا جنسیتی سیگار شکاف کوچک است.

سی و یک درصد از مردان در سنین 15 و دود در کشور, با توجه به سازمان بهداشت جهانی و پس از انجام 27 درصد از زنان است. پس از آن بعید به نظر می رسد که سیگار کشیدن به تنهایی توضیح نابرابری بالا.

“اختلاف بین نرخ سیگار در مردان و زنان کمتر در اسپانیا و ایتالیا از در چین است و در عین حال تفاوت در covid-19 نتایج بیشتر تلفظ در اسپانیا و ایتالیا از در چین گفت:” صبرا کلاین یک متخصص در مردان و زنان چگونه با تجربه بیماری به خصوص عفونت های ویروسی در Johns Hopkins Bloomberg School of Public Health. “سیگار کشیدن را نمی توان علت اصلی.”

درست است که از بنیتز. او نمی دود و یا هر گونه مسائل مربوط به سلامت و او شگفت زده شد که او می تواند تا بیمار.

“این عجیب و غریب بود,” او گفت: از خود بستری “از آنجا که من خیلی جوان تر از هر کس دیگری. هنگامی که من سمت چپ دکتر به من گفت که من بسیار قوی بود چون من تا به حال بسیار بیمار و بسیاری از مردم نمی خواهد که در آن ساخته شده است.”

کارشناسان در تلاش برای تجزیه معنای جنسیتی مبتنی بر اطلاعات در خارج وجود دارد می گویند که در حالی که رفتارهای برخی از بازی نقش, آن را نیز سخت به حکومت بیولوژیکی توضیحات. که به ویژه به دلیل اضافی کروموزوم X است که زنان نقش مهمی در پاسخ ایمنی بدن به طوری که در یک مطالعه اخیر اظهار داشت که “روشن است که رابطه جنسی-اثرات خاص منجر به بیماری های عفونی حساسيت و زنان عمده ایمنی استفاده بیش از مردان است.”

“داده ها از اسپانیا و ایتالیا و پشتیبانی از این فرضیه که وجود دارد بیولوژیکی و اساس تعصب جنسی مشاهده شده در covid-19 شدت بیماری گفت:” آنجلا راسموسن یک virologist در دانشگاه کلمبیا. “به عنوان داده ها همچنان به تجزیه و تحلیل آن را ممکن است ما ممکن است پیدا کردن یک رفتاری و فرهنگی پایه و اساس این اختلافات اما این است که در حال حاضر در حال ظهور به عنوان یک روند جهانی است که نشان می دهد این است که در ریشه بیولوژیکی محتوای جنسی.”

کلاین موافق است. در همان زمان او نیز مظنون به نقش تفاوت رفتاری مانند کمتر از یک گرایش به سمت دست شویی و کمتر تمایل به رفتن به دکتر.

“من می دانم که هر کس می خواهد برای پاسخ به این سوال که ‘چرا’ اما حقیقت این است که ما نمی دانیم و نمی خواهد به احتمال زیاد می دانم تا زمانی که کنترل مطالعات تحقیقاتی انجام می شود برای درک بهتر این مکانیسم” او گفت:. “من فکر می کنم این منصفانه است که می گویند که یک مرد است یک عامل خطر برای بیشتر شدید نتایج در این مرحله از این بیماری همه گیر است و باید جدی گرفته شود.”

اطلاعات بیشتر trickling در از کشورهای دیگر تایید می کند که تصویر ارائه شده در اسپانیا. برای مثال پذیرش به بحرانی یا واحد مراقبت های ویژه برای covid-19 که بنیتز تجربه کرده است.

در فرانسه 73 درصد از واحد مراقبت های ویژه پذیرش برای covid-19 شده اند برای مردان است. در نروژ که رقم 75 درصد است. در بریتانیا از آن است که 71 درصد است.

مسلم است وجود دارد مقدار زیادی از عدم قطعیت در مورد اینکه چرا این آمار در حال تبدیل کردن این راه و کارشناسان در اسپانیا وجود دارد گفت: نظریه اما چند پاسخ روشن است.

دو اسپانیایی کارشناسان توافق کردند که هر که در آن به نظر نمی رسد شامل مردان پیمانکاری بیشتر موارد. به جای آن که خود را در موارد بدتر زمانی که آنها به این بیماری است.

“در میان مردان بیماری شدید به نظر می رسد بیشتر از میان زنان و در عین حال هنگامی که ما صحبت در مورد این بیماری به عنوان یک کل هر دو جدی و خفیف ترین موارد تفاوت است نه به عنوان استارک” گفت: Carlos A. جیمنز-رویز یک ریه و رئیس جمهور از جامعه اسپانیایی Pneumology و جراحی قفسه سینه (SEPAR).

در حالی که بسیاری از کشورها نشان می دهد که مردان بیشتر در حال آلوده شدن با رمان coronavirus نسبت به زنان, تفاوت در اسپانیا اندک است: مردان را تا 51 درصد از موارد و زنان را تا 49 درصد است.

برای جیمنز-رویز یک توضیح احتمالی این است که بیمارانی که شدید covid-19 موارد هستند بیشتر احتمال دارد که دچار بیماری های قبلی است که به طور معمول بیشتر شایع در میان اسپانیایی مردان مانند بیماری انسدادی مزمن ریوی و فشار خون بالا. با توجه به اطلاعات منتشر شده توسط دولت اسپانیا 58 درصد از ICU یا کشنده covid-19 موارد درگیر قبلی بیماری های قلبی و عروقی.

Jordi Vila Estape رئيس جمهور از جامعه اسپانیایی بیماری های عفونی و میکروب شناسی بالینی (SEIMC) و رئیس گروه ميکروب شناسی بالينی در بارسلونا بیمارستان و درمانگاه گفت که وقتی که می آید به بیماری شدید مردان در حال نشان دادن بیشتر موارد اما “آنچه شناخته شده نیست, دلیلی برای آن است.”

او حدس وجود دارد که می تواند نقش ژنتیک است. او همچنین با اشاره به انجام جیمنز-رویز که مردان باید شرایط سلامت پیچیده است که این بیماری در سن و سال.

“و البته اساسی این بیماری در حال ایجاد یک سناریو بدتر چرا که اگر شما در حال حاضر یک بیماری اگر علاوه بر این شما باید یک عفونت احتمال مرگ و میر بسیار بالا است,” او گفت:.

در حال حاضر بنیتز در خانه در مادرید که در آن او زندگی می کند مادر و خواهر و دختر است اما در قرنطینه توسط خودش. او در حال بهبود است اما نگرانی اصلی این است که آیا او ممکن است آلوده به کسی.

“من تا به تب و سردرد,” او گفت: “اما زمانی که او رفت به رفتن به دکتر, آنها به او گفت که او نمی تواند بیرون رفتن در خیابان. او به تماس با شماره تلفن. بنابراین او در حال انتظار برای دیدن اگر آن را می رود به دور خود است.”

پاملا Rolfe گزارش از مادرید. واشنگتن پست در عملیات ویرایشگر ماریا سانچز Díez کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>