یادداشت از CDC به کاخ سفید پخش کردن منطق ممکن است استفاده گسترده از پوشش صورت

اما اسناد و مدارک توجه داشته باشید که گسترده استفاده عمومی از ماسک است و نه از نظر فرهنگی پذیرفته شده در ایالات متحده راه آن است که در بسیاری از کشورهای آسیایی که در آن پوشش صورت کمک به کاهش گسترش ویروس.

یادداشت و پیش نویس شد در روزهای اخیر توسط CDC و ارسال به مقامات در وزارت بهداشت و خدمات انسانی و کاخ سفید coronavirus نیروی کار برای در نظر گرفتن ماسک به عنوان یک اندازه گیری اضافی به سرعت همه گیر.

اگر تصویب شده توسط coronavirus نیروی کار توصیه می نشان دهنده یک تغییر عمده در رسمی CDC راهنمایی که افراد سالم نیازی به ماسک یا پوشش صورت. این یادداشت را روشن پوشش مورد بحث نیست ماسک های پزشکی مانند N95 ماسک یا فولاد ماسک صورت که مورد نیاز خط مقدم مراقبت از سلامت کارگران و بسیار در تامین کوتاه مدت.

دفتر معاون رئیس جمهور است که نظارت بر نیروی کار را بلافاصله بازگشت یک درخواست برای نظر.

در کاخ سفید در جلسه مطبوعاتی رییس جمهور تهمت خواسته شده بود در مورد افراد با استفاده از پوشش صورت. “احساس من این است که وجود دارد هیچ آسیبی در استفاده از یک روسری یا چیزی” او گفت:, و اضافه کرد که ماسک پزشکی باید این سایت متعلق به بیمارستان. “من می گویند آن را انجام دهد. شما نمی خواهد که برای انجام آن را برای همیشه.”

پوشیدن پارچه ماسک در اماکن عمومی خواهد بود اضافی جامعه کاهش, ابزار, با توجه به یادداشت ها. اجتماعی فاصله حداقل شش پا است که هنوز هم توصیه می شود حتی زمانی که با پوشیدن ماسک. این یادداشت تاکید می کند که یک پارچه, تقدیر بر روی صورت در نظر گرفته شده است نه آنقدر برای محافظت از پوشنده لباس اما برای کمک به جلوگیری از گسترش این ویروس به دیگران است. یک یادداشت مورخ پنج شنبه اشاره کرد که مردم “تولید تنفسی ذرات معلق در هوا در هنگام صحبت کردن سرفه و عطسه” است که می تواند استنشاق نزدیکی افراد است.

که طی یادداشت مورخ دوشنبه به طور کلی اشاره به افزایش شواهدی وجود دارد که مردم می تواند گسترش ویروس حتی زمانی که آنها احساس خوب اغلب به عنوان قبل از علامت دار و بدون علامت انتقال است.

یک CDC گزارش در هفته گذشته در عفونت بدون علامت در میان ساکنان در یک آسایشگاه در منطقه سیاتل یافت که از 23 ساکنان که تست مثبت برای رمان coronavirus 13 شد بدون علامت و یا قبل از علامت دار در روز تست.

عفونی-بیماری کارشناسان می گویند بدون علامت انتقال ممکن است بازی یک نقش بزرگتر در شیوع از آنچه قبلا فکر می کردم اما فقط چگونه ناشناخته باقی مانده است. مطالعات در حال انجام در CDC و در جای دیگر برای درک بهتر چنین گسترش یافته است.

یکی از چالش ها این است که بدانند چه به تماس با هر چهره و پوشش. در اوایل یادداشت, یک پیشنهاد بود برای اشاره به آن را یک حسن نیت ارائه میدهد ماسک و یا جهانی منبع کنترل.

که یادداشت می گوید: صورت را پوشش می دهد باید گسترش بالای بینی و زیر چانه به “به طور کامل پوشش دهان و سوراخهای بینی.” آن را نیز باید به صورت چسبیده متناسب در برابر دو طرف صورت و امن با روابط و یا گوش حلقه می شود و متشکل از چندین لایه از پارچه اما نمی شود “بیش از حد محدود کننده را از طریق تنفس.” ایده آل صورت پوشش می توان در یک ماشین لباسشویی و ماشین خشک و بدون آسیب و یا تحریف آن شکل این یادداشت گفت.

دبورا Birx کاخ سفید coronavirus پاسخ هماهنگ کننده در ابتدا در برابر ایده جهانی استفاده از ماسک به دلیل نگرانی که معرفی پوشش صورت ممکن است تضعیف پیام است که مردم باید در خانه بماند تا آنجا که ممکن است با توجه به یک فرد با آگاهی از بحث صحبت کرد که به شرط ناشناس ماندن به دلیل نبود او مجاز به صحبت در مورد این موضوع.

مغلوب ساختن پیشی جستن مشاور و پسر در قانون Jared کوشنر و دیگران می خواهم این ایده از معرفی پوشش صورت برای زمانی که مردم در مکان های عمومی, فرد گفت.

هنوز هم وجود دارد هیچ اجماع در جامعه علمی در مورد اینکه آیا استفاده گسترده از چنین پوشش را یک تفاوت مهم و برخی از کارشناسان بیماری های عفونی نگران هستند که ماسک می تواند آرامش مردم به یک از امنیت کاذب و آنها را کمتر نظم اجتماعی در مورد فاصله.

دوشنبه سند پیشنهاد تبلیغاتی “تگ خطوط” دولت می تواند با استفاده از اگر آن را توصیه می شود پوشش صورت برای: “COVID به پایان می رسد با من” “من ماسک محافظت از شما و ماسک خود را محافظت می کند من” و “من پوشیدن من ماسک برای محافظت از جامعه است.”

در این سند اشاره کرد که توصیه گسترده استفاده از پوشش صورت “ممکن است یک چالش مطرح به آمریکا و جوامع به دلیل ماسک-پوشیدن معمول است” با توجه به یادداشت مورخ دوشنبه.

هنوز هم آن گفت: “در بسیاری از جوامع بین المللی پوشیدن ماسک در مکان مشترک است به طور گسترده ای در نظر گرفته می شود بهداشت خوب است و دیده می شود به عنوان یک حرکت جمعی برای حفاظت از دیگران از پوشنده لباس به طور بالقوه عفونی exhales.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>