مل Kiper جونیور توضیح می دهد که چرا Redskins باید پیش نویس توا Tagovailoa نه تعقیب جوان در شماره 2

“این [Redskins] کادر پزشکی در حال رفتن به کلید برای این کار بیشتر از پیشاهنگان و ارزیاب” Kiper گفت: از Tagovailoa که دوره نقاهت بعد از نوامبر جراحی مفصل ران. “آنها کلید. اگر آنها ثبت نام کردن شما را توا در دو. وجود دارد بدون شک در مورد آن است. شما را به توا. شما لازم نیست تجارت انتخاب شما را تعقیب جوان شما را توا. و اگر هاسکینس معلوم می شود بهتر است پس از آن ، سپس [شما] می توانید تجارت توا.”

Kiper دفاع از خود را جمعه در یکی دیگر ظاهر در ESPN.

“این همه در مورد quarterbacks,” او گفت:. “در [NFC شرق] به خصوص شما فکر می کنم در مورد Dak پرسکات, Carson Wentz, دانیل جونز. اگر شما چهارم-بهترین کارفرمایی در این بخش شما می توانید در مورد برگشتی و یا چیزی فراتر از آن است. این همه در مورد کارفرمایی.”

“شما نیاز به ضربه زدن بر روی کارفرمایی,” Kiper ادامه داد. “اگر هاسکینس است که شما می توانید تجارت توا. اگر آن را Tua, پس از آن شما [تجارت] هاسکینس, هیچ مشکلی. شما باید دریافت کارفرمایی. شما می توانید به تعقیب جوان و تعقیب Youngs; آن را به تفاوت.”

هاسکینس, شماره 15 به طور کلی انتخاب در سال گذشته پیش نویس انداخت هفت touchdowns و هفت interceptions در طول rookie فصل که شامل هفت شروع می شود. Tagovailoa روز سه شنبه گفت او انتظار دارد پاک می شود توسط پزشکان در ماه آینده مقیاس کامل برای از سرگیری فعالیت های فوتبال. اگر Kiper زد ردسکینز او خواهد پیش نویس سابق آلاباما ستاره و پس از آن بازی نمی کند او را به عنوان یک تازه کار.

“من می خواهم اجازه دهید او را به نشستن برای یک سال درمان است که بدن و سپس دوباره در سال 2021 آماده رفتن” Kiper گفت. “این است که کلید من فکر می کنم این است که چگونه او را به کار گرفته و هنگامی که او می شود به آن سازمان است. هاسکینس می تواند کارفرمایی. اگر او توقیف و کنترل او آن مرد پس از آن شما می توانید یک تجارت سالم توا که نشسته و بهتر جسمی. من فکر می کنم آن را بدون از دست دادن وضعیت وجود دارد اگر شما در یکی از آن quarterbacks. اگر یکی از کسانی که quarterbacks بزرگ است کسی به شما نگاه به عقب و بگو: آیا شما را توا?’ “

مقدار زیادی از دیگران اختلاف نظر دارند. “دریافت کردن” شرکت میزبان امانوئل Acho پاسخ داد که ردسکینز مصرف Tagovailoa با انتخاب دوم خواهد بود “غیر قابل درک است.”

“علاوه بر این از توا تفریق است از تعقیب جوان و دواین هاسکینس” Acho گفت. “به من در آن معنا ندارد. … شما نمی پاس در تعقیب جوان یقین تضمین فیزیکی freakazoid.”

در ضمن Redskins مربی ران ریورا در این هفته گفت که او و کارکنان خود را در حال “نه بسته شدن درب در هر چیزی” را به عنوان آنها همچنان به ارزیابی گزینه های خود را پیش از پیش نویس است.

“شما نمی دانید که چه چیزی اتفاق می افتد در مقابل شما و شما نمی دانید که چه اتفاقی خواهد افتاد با شما” ریورا گفت: در NFL سراغ ترکیب که در آن Redskins شد برنامه ریزی برای ملاقات با جوان و نیز نقب زدن و Tagovailoa, در میان دیگران.

NFL تحلیلگر مایکل نقره توییتی جمعه که ردسکینز تهیه پیش نویس یک کارفرمایی با انتخاب دوم “یک امکان بسیار واقعی به خصوص اگر توا تلقی سالم است.”

“اگر Tua است که در واقعیت وجود دارد در دو اگر آنها راضی هستند که او سالم است که در حال تحول است, چیزی که آنها کاملا در نظر خواهد انجام می دهند که” نقره ” در NFL Network. “… آن را بسیار قابل فهم است که یک مربی جدید ممکن است پسر آنها برداشت و در دور اول سال گذشته متفاوت از افرادی که او را گرفت.”

جزئیات بیشتر در ردسکینز:

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im