شاهزاده هری و Meghan Markle باید بازگشت £5m ($6.5 m) مالیات دهندگان انگلیسی پرداخت برای هزینه عروسی خود را و اقامت خصوصی اگر آنها می خواهند بیشتر “صلح آمیز” زندگی به دور از خانواده سلطنتی فعالان می گویند.

35 سال prince اعلام کرد در این ماه او و Ms Markle تا به حال “هیچ گزینه ای” اما به نفی برخی از آنها رویال عناوین و بودجه عمومی اگر آنها به زندگی می کنند زندگی مسالمت آمیز آنها به دنبال.

“همانطور که توافق شده در این آرایش جدید آنها درک کنند که آنها نیاز به قدم به عقب از وظایف سلطنتی از جمله مقام نظامی قرار ملاقات. آنها دیگر دریافت بودجه عمومی برای وظایف سلطنتی,” کاخ باکینگهام در بیانیه ای گفت. “این Sussexes خود را والاحضرت عنوان به عنوان آنها در حال کار دیگر اعضای خانواده سلطنتی است.”

اما فعالان فشار برای لغو سلطنت و بریتانیا به انتخاب رئیس دولت می گویند که زن و شوهر باید فورا پرداخت پول صرف شده از فیلم های پرفروش سال 2018 عروسی در قلعه ویندزور و پول صرف شده برای بازسازی Frogmore کلبه اقامت خود در ویندزور و مستغلات.

“من فکر می کنم آنها ساخته شده است یک اشتباه بزرگ در ساخت بسیاری از مفروضات تقلا نگه داشتن عناوین و کلبه و پلیس حمایت می کند. من فکر می کنم واکنش های عمومی شده است بسیار دشوار است برای آنها را” گراهام اسمیت مدیر عامل گروه جمهوری گفت: مستقل.

“خط پایین این است که آنها باید تصمیم بگیرند که آیا آنها می خواهند به مقامات دولتی یا خصوصی شهروندان و آنها نمی توانند آن را به هر دو روش. آنها واقعا باید خود را رها صدف بر روی هر عنوان سلطنتی و زندگی می کنند زندگی خود را در هزینه های خود را.”

او گفت: به نظر می رسید پاک کردن عمومی ادامه خواهد داد و به دیدار با برخی از هزینه های خود را در حالی که “تجاری در این مقام عناوین” به آنها داده شده توسط دولت است.

“آن را کمتر از دو سال است که ما صرف میلیون ها نفر در عروسی خود را….ما صرف دو و نیم میلیون نفر در آن خانه ها داده شده, سپس, اضافی, وضعیت با این عناوین” او اضافه شده است.

“هجده ماه بعد آنها در حال اجرا به دور و رها کردن همه مسئولیت. من فکر می کنم ما باید میلیون ها برگشت و آنها باید توقف صرف پول ما به عنوان به سرعت به عنوان امکان پذیر است.”

برای چند ماه گذشته شاهزاده هری و Ms Markle, 38, شده اند ماندن در یک عمارت بزرگ در منزوی یارو North Saanich در کانادا ویکتوریا جزیره است. زن و شوهر می گویند آنها قصد دارند به تقسیم وقت خود را بین انگلستان و کانادا یک از اعضای کشورهای مشترک المنافع و آن خانم Markle زندگی برای چند سال در حالی که فیلمبرداری تلویزیون درام قانونی مناسب.

اما در حالی که آنها استقبال شده در North Saanich توسط ساکنان محلی را که به دنبال کمک به محافظت از حریم خصوصی خود این موضوع که چه کسی باید پرداخت برای امنیت خود هزینه کرده است برانگیخت.

Meghan Markle را پدر می پذیرد دروغ گفتن به شاهزاده هری در مورد مرحله بندی عکس ها

دادخواست اصرار نخست وزیر جاستین ترودو اجازه کانادا به پرداخت هر گونه هزینه دریافت کرده است بیش از 100 ، 000 امضا.

هارون Wudrick فدرال مدیر مالیات دهندگان کانادایی فدراسیون مبارزات انتخاباتی گروه “اختصاص داده شده برای کاهش مالیات کمتر زباله و دولت پاسخگو” گفت: هیچ شخصی خصومت نسبت به زوج سلطنتی. او گفت: کانادایی ها نباید پرداخت هزینه.

بسیاری در این منطقه موافقت با چنین موقعیت.

“من فکر می کنم نکته این است که آنها یا خصوصی شهروندان و یا اعضای خانواده سلطنتی گفت:” بروس ویلز, 70, یک رادیو نمایش میزبان در سیدنی. “اگر آنها خصوصی شهروندان آنها باید نیاز به امنیت سپاه پاسداران است. در هر صورت, کانادا باید پرداخت.”

زن و شوهر باید گفت آنها قصد پرداخت برای هزینه های نوسازی خود را ویندزور صفحه اصلی. این هفته گزارش شد در رسانه های بریتانیا است که یک منبع که نامش ذکر نشده گفت: این زن و شوهر نیز در نظر گرفته شده برای دیدار با هر گونه هزینه های متحمل شده توسط اقامت خود را در جزیره ونکوور.

در بیانیه ای در وب سایت خود امضا به عنوان دوک و دوشس ساسکس نام آنها را ظاهرا حفظ و حتی پس از دادن والاحضرت عناوین این مخارج زن و شوهر نوشت: “پس از چند ماه از بازتاب های داخلی و بحث های ما را انتخاب کرده اند به انتقال این سال شروع به حک کردن یک مترقی نقش جدید در این نهاد است. ما قصد داریم به گام به عقب به عنوان ‘ارشد’ از اعضای خانواده سلطنتی و کار برای تبدیل شدن به لحاظ مالی مستقل در حالی که در ادامه به طور کامل پشتیبانی علیاحضرت ملکه است.”

جداگانه بیانیه صادر شده توسط کاخ باکینگهام گفت: این زن و شوهر تا به حال “خود را به اشتراک گذاشته مایل به بازپرداخت…هزینه برای نوسازی Frogmore کلبه که باقی خواهد ماند و خود را از بریتانیا خانه و خانواده.”

یک نظرسنجی انجام شده توسط YouGov در سال 2018 پیشنهاد 70 درصد از انگلیسی ها می خواستند برای حفظ خانواده سلطنتی به عنوان رئیس دولت است.

در عین حال آقای اسمیت که orgsanisation نشان می دهد که خانواده سلطنتی بریتانیا است غیر دموکراتیک و هزینه های عمومی £200 متر سالانه گفت: شاهزاده و مگان را اعلام آنها خروج خانواده سلطنتی تأکید چگونه ناپایدار نهاد در دوران مدرن است.

“ملکه و پرنس چارلز به نظر می رسد راحت با همه مظاهر و تشریفات سلطنتی وظایف, اما آن را به طور فزاینده ای روشن است که نسل جوان چندان مشتاق,” او گفت:.

“این است که رفتن به بسیار دشوار دهه برای آنها. ملکه 94 در ماه آوریل است. آنها با چشم انداز پادشاه چارلز. من فکر می کنم بسیاری از مردم در حال رفتن به صحبت کردن در مورد یک جایگزین و ما در حال رفتن به خراب برای انتخاب از که ممکن است رئیس دولت.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im