“مگان اجازه دهید ما می دانیم که او تصمیم گرفته است [به] بازی در این مسابقات را” سلطنت اجرایی لایحه Predmore گفت: در یک بیانیه نوشته شده است. “مثل همه NWSL بازیکنان او داده شد گزینه ای را برای شرکت در. … ما را در درک و احترام به تصمیم خود.”

Rapinoe تصمیم نمی شد جای تعجب است. اوایل این ماه سلطنت مربی فرید Benstiti گفت: نشریه فرانسوی لو Progres که Rapinoe خواهد نشستن.

“این یک شرم” Benstiti گفت. “من درک می کنم او انگیزه اما من نا امید و نا امید.”

مطبوعات (یوتا Royals) و هیت (پورتلند خار) روشن بود با دلایل خود را.

“این است که عمیقا دردناک و نه قادر به بازی بازی من عاشق و به تماشای گسترده تر اثرات جهانی همه گیر در لیگ ما ورزش و جهان ما” مطبوعات گفت: در یک بیانیه نوشته شده است. “متاسفانه با توجه به عدم اطمینان ایجاد شده توسط covid-19 من باید انتخاب کنند نه برای شرکت در این مسابقات است.

“من می دانم که چگونه خوش شانس, من قادر به این انتخاب. من زیاد احترام و قدردانی برای کسانی که لازم نیست را به را انتخاب کنید که آیا به گزارش به کار می کنند.”

هیت تکرار آن عواطف و گفت: “اگر چه من می خواهم در این زمینه با هم تیمی های من انجام آنچه که من دوست دارم به دلیل عدم اطمینان و خطرات ایجاد شده توسط covid-19 من را انتخاب کرده اند شرکت کنند.”

بازیکنان و تیم پرسنل زندگی می کنند در یک محیط کنترل شده به منظور به حداقل رساندن خطر ابتلا به ویروس. آنها را آزمایش می شود به طور منظم.

چند تن از دیگر بازیکنان تیم ملی شرکت خواهد شد اما به دلایل دیگر.

ایالات متحده بازیکنان تیم ملی هستند و نه شاغل در لیگ و یا تیم. بلکه آنها تحت قرارداد با آمریکا فدراسیون فوتبال که یارانه NWSL. تحت یک توافق بین USSF و بازیکنان تیم ملی’ union آنها ادامه خواهد داد به پرداخت می شود صرف نظر از اینکه آیا آنها در این مسابقات است.

همه دیگر NWSL بازیکنان از طریق یک جداگانه اتحادیه اروپا باید مشابه توافق با لیگ.

هر بازیکن در واشنگتن روح شرکت خواهد کرد این باشگاه اعلام کرد.

عدم وجود نه به خوبی شناخته شده در ایالات متحده بازیکنان-و همچنین برزیل مارتا (اورلاندو) — یک شکست به لیگ برتر به دنبال استفاده از درجه اعتبار ساقط در زنده تیم های ورزشی. چالش فنجان شنبه باز خواهد شد در بیشتر سالت لیک سیتی و اجرا تا جولای 26.

اورلاندو خروج مجبور لیگ به دوباره کاری برنامه. هر یک از هشت تیم های شرکت کننده را بازی چهار دور اول مسابقات به صورت بذر اهداف دنبال یک چهارم نهایی.

در اصل برنامه ریزی شده به بازی اولین بازی روز سه شنبه برابر یوتا واشنگتن در حال حاضر به صورت Chicago Red Stars این شنبه (10 p. m. ET). روح نیز بازی دفاع از قهرمان کارولینای شمالی شجاعت در جولای 1, Portland, در جولای 5 و هوستون داش در جولای 12. در ابتدا این بود که بازی یوتا OL سلطنت پورتلند و هیوستون.

فردا را نشان می دهد افتتاحیه بعد از ظهر شنبه (کارولینای شمالی در مقابل پورتلند) و همچنین نهایی. هرگز قبل از ایالات متحده فوتبال زنان بازی لیگ به نظر می رسد در over-the-air تلویزیون ملی. CBS پلت فرم های دیجیتال را نشان می دهد همه از دیگر مسابقات و CBS Sports Network دوباره بازی های هوایی. هیچ تماشاگران اجازه خواهد داشت در دو استادیوم در حال استفاده (در حومه هریمن و شنی یوتا).

MLS خواهد relaunch جولای 8 با 26-team مسابقات در نزدیکی اورلاندو و NBA, NHL, لیگ اصلی بیس بال و WNBA در حال برنامه ریزی برای شروع بازی بعد از این تابستان.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقالات