مگان Rapinoe شین هوا ‘آشکار زن ستیزی و تبعیض جنسی در ایالات متحده آمریکا فوتبال قانونی براده

از 25 متری 2019 جام جهانی ستاره تحویل تسلط جامع از هدف. او برداشته و پا زدن رایگان بر روی دیوار و به گوشه بالا سمت چپ به خرد بدون گل امر و آغاز ماه مارس به 10 پیروزی متوالی.

در آن لحظه به عنوان طرفداران شعار, “دستمزد برابر!” پشت سر او Rapinoe نمی توانست شناخته شده است که USSF رئیس جمهور کارلوس Cordeiro صادر کرد, یک عذرخواهی به عنوان مسابقه به پایان رسید.

“این تیم بسیار ناراحت بود بدیهی است که” Rapinoe گفت: در ESPNews. “ما تا به حال مرتب کردن بر اساس احساس کسانی بودند خاصی سنجیده احساسات آنها را به حال برای یک مدت طولانی, اما ببینید که به عنوان آرگومان یک نوع آشکار زن ستیزی و تبعیض جنسی را به عنوان استدلال در برابر ما واقعا ناامید کننده است.

“من فقط می خواهم بگویم این همه غلط است. به هر دختر وجود دارد خارج وجود دارد برای هر پسر وجود دارد خارج وجود دارد که به تماشای این تیم که می خواهد در این تیم و یا فقط می خواهد به زندگی می کنند رویای خود را از شما هستند و نه کمتر فقط به خاطر اینکه شما یک دختر است. شما بهتر است فقط به خاطر اینکه شما یک پسر. ما همه برابر خلق شده اند و همه باید از فرصت های برابر برای بیرون رفتن و دنبال رویاهای ما.

“و برای ما که به معنی بازی کردن در زمین فوتبال تا همه چیز را که در آن رسوب از آنها گفت: در این استدلال درست نیست. آیا تا به حال بر این باورند که.”

از آنجا که زنان در مبارزه علیه فدراسیون چند سال پیش آغاز شد — بیش از بازی در چمن مصنوعی جبران خسارت مالی و دیگر مسائل — Rapinoe نشان داده فطرت او در این زمینه و به دور از آن.

بدون شک او بزرگ می گویند در تصمیم گیری قبل از چهار بازی به پوشیدن لباس گرم کردن کشباف داخل ترک USSF آرم رو درون.

او با اعتماد به نفس و اعتقاد راسخ و با او صحبت می کند با آن را به عنوان به خوبی. او نمی تعظیم به رئیس فدراسیون و یا کشور است.

هر چند او بیگانه بسیاری از طرفداران Rapinoe اتحاد گالوانیزه و الهام ، در طول pregame معرفی هیچ کس دریافت بلندتر تشویق می کردند.

پس از مسابقات او است که به دنبال تولدش هر چند در روز از coronavirus این فن دوستانه بازیکنان نیست و در تعامل با تحسین آنجا که آنها معمولا انجام دهد.

Rapinoe همچنین در بخش دوم ایالات متحده هدف متوقف کردن دروازه بان ضعیف ترخیص کالا از گمرک و عرضه مطبوعات در بالای محوطه جریمه در 26 دقیقه است.

مطبوعات نیز کمک جولی در Ertz اواخر پیروزی برابر اسپانیا در روز یکشنبه.

پس از ژاپن نصف حاشیه لیندزی Horan به پایان رسید به حال تعلیق در 83 دقیقه با عنوان در مالوری Pugh ضربه کرنر.

همانطور که برای Rapinoe این تابستان ارائه می دهد فرصت برای دومین مدال طلای المپیک و احتمالا آخرین تورنمنت بزرگ پس از 14 سال از خدمت تیم ملی هستند. جام جهانی بعدی است که بیش از سه سال و با وجود پر شور لحظه مانند جمعه را بهترین روزها پشت سر او.

چهار شنبه, گرچه به ما یادآوری آنچه که او به معنای به این تیم استثنایی و به زنان بازی در مقیاس بزرگ است.

ادامه مطلب:

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>