‘قطبی: صدای از سراسر آمریکا’ به صورت هفتگی سری های آمریکایی ها از تمام 50 ایالت های دیدگاه های خود را در سال 2020 انتخابات است. اینجا را کلیک کنید اگر شما می خواهم به بخشی از این پروژه

لیندا هنسن من طول می کشد تماس از یک پارکینگ در ماونت استرلینگ اوهایو در حالی که او در انتظار او همسایه برای دریافت خود را درمان شیمی درمانی. آوردن او را به و از قرار ملاقات خود را تبدیل به یک زندگی روزمره برای هانسن و او به نظر نمی رسد به ذهن آن: صبر می دهد وقت خود را به انجام کارهایی مانند خرید مواد غذایی و مایحتاج و یا در یکی از این مناسبت — صحبت کردن با یک خبرنگار.

شاید جای تعجب نیست که آمریکا سیستم بهداشت و درمان — به طور خاص, آن, افزایش هزینه های مالی سبد آن بیش از بسیاری از شهروندان است و یکی از مهم ترین مسائل برای هانسن در انتخابات ریاست جمهوری. او به یاد می آورد دریافت صورتحساب از بیمارستان پس از حمله قلبی رنج می برد گفت: “من تا به حال بیمه … من بیل و من تنها در این بیمارستان به مدت دو روز رفت و در شب چهارشنبه و جمعه مرخص من لایحه $بود 34,000. من بیمه پرداخت می شود $7,000 که من گیر کرده بود با بقیه.”

هانسن کار در مک دونالد در زمان ارائه شده است که او را با بیمه اما هیچ جا در نزدیکی به اندازه کافی پول برای پرداخت هزینه گرفتن در چنین عظیم و غیر منتظره شارژ.

(حسن نیت ارائه میدهد عکس لیندا هنسن)

“من رفتم به بدهی” او می گوید: با توجه به تاثیر آن بر روی او نمره های اعتباری و به نوبه خود توانایی خود را برای گرفتن وام و بهبود می یابند.

هانسن نیز به من می گوید او نگران همسایه اش است و به زودی به متحمل شدن همان کسانی که اتهامات از شیمی درمانی قرار ملاقات.

“او درست تشخیص داده شده در اواخر ماه نوامبر و اوایل دسامبر بنابراین من فقط می توانید تصور کنید زمانی که او شروع می شود در واقع گرفتن این لوایح,” او می گوید. “درمان سرطان ارزان نیست.”

همین دلیل است که او با پشتیبانی از برنی ساندرز. این سناتور ورمونت معرفی مدیکر-برای-همه پیشنهاد که به طور قابل توجهی تغییر کشور $3.5 تریلیون بیمه بهداشت و درمان صنعت پوشش تمام هزینه های اولیه و مراقبت های پیشگیرانه و همچنین داروهای تجویزی زایمان و مراقبت بیشتر است.

تحت 2020 امیدوار است لایحه ای که امضا شده توسط 14 سنا همکاری حامیان با وجود نداشتن هر زمان شانس قبولی آمریکایی ها اجازه داده می شود برای دیدن هر پزشک خود را انتخاب و بدون copays یا deductibles. هانسن دوست دارد که در مورد این طرح: این بی باکانه و جسورانه.

“برنی نه صحبت کردن در مورد گزینه های عمومی یا نگه داشتن آن را برای کسی که نمی خواهند به خرید در در آن را به نگه داشتن خود را بیمه خصوصی,” او می گوید. “مدیکر-برای-همه تحت برنی پیشنهاد به معنی هیچ حق بیرون آمدن از حقوق خود را بدون deductibles است که شما باید برای دیدار با, بدون copays.”

هانسن به نظر می رسد واقعا باور ساندرز’ اساسی کمپین پیام است که بهداشت و درمان است و یک حق انسانی. در یک رالی سناتور برگزار شد در کوئینز در طول تابستان او خواسته هواداران خود را به دست دادن با یک غریبه در کنار آنها و سپس پرسید: “آیا شما مایل به مبارزه برای آن کسی است که شما حتی نمی دانند تا آنجا که شما مایل به مبارزه برای خودتان است؟”

(گتی ایماژ)

او افزود: “آیا شما مایل به هم ایستاده و مبارزه برای آن دسته از افرادی که در حال مبارزه اقتصادی در این کشور است؟”

به عنوان ما صحبت می کنند و هانسن در انتظار او همسایه خود را در طول درمان آن روشن می شود که چگونه عمیقا سناتور پیام طنین انداز است.

هر چند برخی از مفسران گفته اند سناتور چشم انداز جهانی برای بهداشت و درمان در سراسر ایالات متحده است که بیش از حد مترقی برای موفقیت در یک انتخابات عمومی آن الهام گرفته شده است حداقل یک ماونت استرلینگ اوهایو رای دهندگان به کمک در موارد متعدد به انتخابات ریاست جمهوری در سال 2016 و دوباره در سال 2020 است.

تنها سوال اکنون این است که آیا ساندرز با موفقیت می تواند برنده نامزدی حزب دموکرات در شلوغ زمینه خود را و هانسن چشم انداز برای کشور به کاخ سفید است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de