دیدار با جان سخت Redskins فن آورده است که ‘فروش تیم Dan’ ثبت نام به XFL مدافعان’ درب بازکن

Gagliardi دستور داد یک زن و شوهر از سفید کبود پرچم آنلاین هفته گذشته پس از او و پدرش ساخته شده برنامه ای برای حضور در روز شنبه DC مدافعان بازی با یک دوست خانوادگی. او سپس با استفاده از طلا نوار مجرای برای ایجاد پیام های مختلف: “HTTD” یک ریف در آشنا مخفف “تگرگ به ردسکینز” و “فروش تیم دن” آشنا درخواست Redskins صاحب دانیل اسنایدر به خوبی از فروش این تیم است. Gagliardi عمد خریداری بلیط در ردیف اول از مرحله دوم پس او را یک نرده که در آن به چسبیدن کاردست خود که او گفت: او را با طرفداران و ushers در بخش خود را.

“من فکر می کنم سی تا به حال چنین موفقیت بزرگی در ورزش های دیگر و ردسکینز نوع این علامت سیاه و سفید در حال حاضر” Gagliardi گفت: در یک مصاحبه تلفنی. “من فکر می کنم بسیاری از است که با توجه به دانیل اسنایدر. من یک جان سخت Redskins فن و پدر من و من تا به حال نجومی بلیط برای بیش از 15 سال است که ما لغو شد قبل از فصل گذشته. این لذت بخش نیست که برای رفتن به بازی. من یک جان سخت Redskins فن برای زندگی, اما من متوقف تماشای فوتبال در سال گذشته دو بازی را در این فصل است.”

“این واقعا سرد بود که برای دیدن بسیاری از سی طرفداران ورزش گرد هم می آیند و حمایت از یک نام تجاری جدید تیم” Gagliardi گفت: از 17,163 که شاهد مدافعان’ 31-19 برنده بیش از سیاتل اژدها. “قطعا وجود دارد برخی از اتاق را برای بهبود. امتیاز خطوط کاملا دیوانه و به نظر می رسید مانند آنها انتظار نزدیک به مشارکت مردم که نشان داد اما دیگر از آن, این یک مقدار زیادی از سرگرم کننده است. آن را خوب فوتبال آن به سرعت گام. طرفداران شد به این و آن را خوب بود که در یک ورزشگاه که در آن هر کس برای تشویق این تیم است. … من امیدوارم که یک روز که شاید ردسکینز می تواند بازگشت به این.”

در حالی که ساخت راه خود را به صندلی خود را روز شنبه, Gagliardi آمد در سراسر Shane McMahon سابق طرفدار کشتی گیر پسر از XFL موسس و مدیر عامل WWE وینس مک ماهون. آنها دست تکان داد و مطرح برای یک عکس. Gagliardi ارسال شده عکس در Redskins’ subreddit که در آن حداقل یکی از طرفداران تعجب که آیا اسنایدر سزاوار نیست برخی از اعتبار برای تغییرات او ساخته شده است که در ماه های اخیر از جمله شلیک تیم رئیس جمهور بروس آلن و استخدام ران ریورا به عنوان مربی.

“من گفتم: آره خوب ما ساخته شده بسیاری از تغییرات خوب’ برای 20 سال با مطلقا هیچ چیزی برای نشان دادن برای آن” Gagliardi گفت. “کسانی که در اطراف از طریق Vinny [Cerrato] از طریق بروس متوجه است که وجود دارد تنها یک ثابت در میان 20 سال از حد وسط است.

در ضمن این HTTD. Gagliardi گفت: او خواهید بود برای آینده مدافعان صفحه اصلی بازی. پدر او است و حتی صحبت کردن در مورد گرفتن بلیط فصل.

بیشتر بخوانید از پست:

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im