بسته بندی گوشت می آمد کارگران فایل طرح دعوی در دادگاه در برابر OSHA متهم آژانس از عدم به نگه داشتن آنها را امن

خدمتکار-مراسم تخصص مواد غذایی پاسخ نمی دهند به چندین ایمیل و تلفن درخواست برای نظر.

نمایندگان برای OSHA و وزارت کار نکرد پاسخ به یک درخواست برای نظر. اما OSHA مقامات گفته اند که آنها بر این باورند آن مقررات موجود, همراه با به روز رسانی دستورالعمل ها را در طول بیماری همه گیر در حال کافی برای نگه داشتن کارگران امن است.

طرح دعوی در دادگاه است که یکی از چندین چالش های قانونی به دنبال وادار OSHA و همچنین به عنوان کسب و کار خصوصی به عمل با زور و اجبار به رعایت حفاظت در اطراف ایمنی کارگر.

طرح دعوی در دادگاه در دادگاه منطقه ای فدرال در پنسیلوانیا بر اساس شکایتی که وکلای کار از طرف کارگران زمینه با OSHA در ماه مه.

شکایت متهم خدمتکار-مراسم عدم ارائه کافی دنده محافظ یا اجتماعی فاصله در خطوط پردازش.

خدمتکار-مراسم کارگران نیز گفت: در این شکایت که این شرکت نیست رسیدگی به بیمار و کارکنان را در یک شیوه ای امن عدم جداگانه بیمار و کارکنان را به اطلاع همه کسانی که از نزدیک با آنها در هنگام وجود عفونت. شکایت نیز گفت: این شرکت به کارگران انگیزه به کار در حالی که بیمار با ارائه پاداش به کسانی که نمی روز را از دست ندهید.

طرح دعوی در دادگاه ادعا می کند که OSHA موفق به اندازه کافی پاسخ به که شکایت آن را به عنوان مورد نیاز است.

این وکیل مدافع که واصل طرح دعوی در دادگاه دیوید Muraskin در سازمان های غیر انتفاعی, عمومی, عدالت و دیوید سلیگمن, مدیر اجرایی کارگر حقوقی گروه به سمت عدالت می گویند که این مورد را به عنوان یکی دیگر از تست اینکه آیا OSHA پاسخگو برگزار می شود در دادگاه.

“دلیل این است که دولت فدرال را شکست به گام در اینجا” سلیگمن گفت: از طرح دعوی در دادگاه. “ما امیدواریم که طرح دعوی در دادگاه اسپرز OSHA به اقدام برای این کارگران. هر روز آنها را به کار آنها در معرض خطر قریب الوقوع. اگر ویروس بودند برای ورود به این تاسیسات وجود دارد و به هر دلیل به این باور است که آن می تواند باعث مرگ شود.”

در خرداد ماه لورن Sweatt اصلی معاون دستیار وزیر کار برای OSHA, شهادت, قبل از کنگره که آژانس دریافت 4,268 coronavirus مربوط به شکایت از 21 مه که حدود 3000 در حال حاضر بسته شده است. او گفت که ایمنی کارگر بوده است آژانس را “اولویت” در طول همه گیر و آن را افزایش می دهد در فرد بازرسی و اجرای محل کار coronavirus مورد گزارش به عنوان متحده بازگشایی شده است.

در عین حال با وجود شکایات آژانس فدرال صادر کرده است تنها یک ویرایش به عنوان پایان ممکن است. و OSHA کاهش یافته است و تا کنون به موضوع اضطراری مقررات که نیروی ملی استانداردهای ایمنی برای محل کار برخورد با این ویروس نوعی که شرکت ها باید پایبند به تحت تهدید استناد و مجازات است.

در حالی که OSHA نشده است در پاسخ به یک درخواست برای اظهار نظر در این طرح دعوی در دادگاه آژانس را پاسخ به شکایت کارگران از, ممکن است, با توجه به مدارک موجود در پرونده.

یک روز پس از OSHA دریافت شکایت اصلی از طرف خدمتکار-مراسم تخصص غذاهای کارگران علامت Stelmack منطقه مدیر OSHA در آن Wilkes-Barre, اتاق کار, نوشت, خدمتکار, مراسم ترسیم اتهامات را قرار داده است كه با توجه به طرح دعوی در دادگاه.

Stelmack درخواست شده است که خدمتکار-مراسم تخصص غذاهای بلافاصله بررسی نگرانی ها و “اصلاحات لازم را داشته و یا تغییرات” اما اشاره کرد که “OSHA قصد ندارد برای انجام یک محل بازرسی در پاسخ به موضوع شکایت در این زمان” طرح دعوی در دادگاه اعلام کرد.

شرکت مورد نیاز خواهد بود برای هر سند یافته های Stelmack گفت و او نیز خواسته برای یک لیست طولانی از سوالات پاسخ داده شود — در مورد اینکه آیا وجود عفونت در کارخانه و چه نوع از پروتکل های ایمنی در محل برای کارگران با توجه به طرح دعوی در دادگاه.

Stelmack نوشت که OSHA آگاه بود که تقاضای جهانی برای ایمنی دنده در حال محدود در دسترس بودن برخی از تجهیزات حفاظتی اشاره کرد که “اگر این وضعیت شما مانع از تجهیز تجهیزات حفاظتی برای کارکنان خود را, شما باید ارائه می کنند که اسناد و مدارک.”

یک OSHA رسمی گفته وکلای مدافع برای کارگران که خدمتکار-مراسم فرستاده بود گسترده ای در پاسخ به پرسش اما این سازمان کاهش یافته است برای به اشتراک گذاشتن پاسخ با وکلا با توجه به اسناد ثبت شده در طرح دعوی در دادگاه.

کارگران وکلای گفت: در طرح دعوی در دادگاه است که coronavirus ایمنی خطرات همچنان باقی بماند در این شرکت گیاه از طریق ژوئن و آنها مستند نگرانی در سه نامه پیگیری به OSHA.

OSHA به اطلاع وکلای توسط گوشی است که آن را در روند انجام بازرسی از تاسیسات وکلا گفت: اما وکلای نوشت که آنها قادر به دریافت اطلاعات بیشتر در مورد آن با توجه به طرح دعوی در دادگاه. نقد و بررسی است که هنوز هم باز با توجه به OSHA وب سایت.

طرح دعوی در دادگاه با استفاده از آنچه که وکلای مدافع در این مورد می گویند یک رمان قانونی استدلال با استناد به بخشی از سال 1970 قانون است که ایجاد سازمان ایمنی و بهداشت حرفه ای عمل می کنند که آنها می گویند اجازه می دهد تا کارگران را به اقدامات قانونی علیه وزیر وزارت کار به نیروی OSHA به عمل است.

ارائه نادر است که در میان این منشور برای سازمان های عمومی که مقررات تصمیم گیری و اجراء به طور معمول ارائه محدود راه برای خصوصی موارد قانونی وکلای گفت.

“صرف نظر از قانونی, نتیجه, ما امیدواریم که که کارگران می بینیم که مردم مایل به ایستادگی با آنها و مبارزه با آنها و آنها می توانند با استفاده از آن به عنوان مکانیزمی برای سازماندهی و می دانم که مردم باید خود را پشت” Muraskin گفت.

این سه کارگر به نام ناشناس در طرح دعوی در دادگاه به عنوان Jane Doe I, II و III — شرط لازم برای حفاظت از آنها را از تلافی وکلای آنها استدلال می کنند. یک قاضی قاعده خواهد شد که آیا شاکی می تواند در صورت ادامه استفاده از نام مستعار.

دادگاه پرونده های ثبت شده در این مورد عبارتند از امضا اظهارات از هر یک از کارگران در زبان انگلیسی و اسپانیایی است که جزئیات آنچه آنها می گویند عدم ایمنی مناسب پروتکل در تاسیسات.

“پس از شکایت واصل شد با OSHA تقریبا هیچ چیز تغییر کرده است در خدمتکار-مراسم” هر یک از این اظهارات می گویند.

OSHA شده است به شدت انتقاد توسط کارگران و نیروی کار طرفداران سابق و مقامات آژانس برای نزدیکی وجود ندارد و اجرای مسائل ایمنی در محل کار در طول coronavirus بیماری همه گیر.

بسته بندی گوشت می آمد امکانات شده اند یکی از این کشور منابع زیادی عفونت با توجه به تحلیل واشنگتن پست از ممکن است. بیش از 11,000 عفونت گره خورده بودند به سه کشور بزرگترین گوشت پردازنده به تنهایی: Tyson Foods, Smithfield, مواد غذایی و JBS.

AFL-CIO این کشور بزرگترین کار فدراسیون شکایت کرد OSHA در ماه مه به دنبال نیروی این سازمان به موضوع قوی تر مقررات ایمنی برای رمان coronavirus اما که طرح دعوی در دادگاه اخراج شد و در ماه ژوئن. بعد که ماه در یک مورد جداگانه یک قاضی را رد کرد و در مورد آن آورده شده است در برابر Smithfield مواد غذایی و گفت که OSHA نه دادگاه شد مناسب خیابان برای نظارت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de