گیاهان پردازش گوشت در حال بسته شدن با توجه به covid-19 شیوع است. گوشت گاو کمبود ممکن است به دنبال.

قبل از coronavirus آمار در مورد 660,000 beef cattle بودند که پردازش هر هفته در گیاهان در سراسر ایالات متحده به گفته جان Bormann برنامه مدیر فروش برای JBS آمریکا فرعی از بزرگترین پردازنده های تازه گوشت گاو و گوشت خوک.

در این هفته وجود دارد احتمالا در حدود 500 ، 000 سر خام در ایالات متحده گیاهان هنوز هم در عمل. که 25 درصد کمتر از گوشت گاو تولید می شود.

برخی از رکود است چرا که از تسهیلات تعطیلی. دو نفر از هفت متحده بزرگترین امکانات — کسانی که با این ظرفیت به روند 5,000 beef cattle روزانه — بسته به دلیل بیماری همه گیر.

غيبت کارکنان کمتر و گسترش آن باقی مانده کارکنان به حفظ فاصله اجتماعی هستند و همه نیز کمک به کم کردن سرعت.

JBS ایالات متحده آمریکا برای اولین بار خود را بسته Souderton Pa. گوشت گیاه, آوریل 7 و سپس توقیف آن Greeley, Colo., گوشت گاو تسهیلات پس از حداقل 50 از آن 6,000 کارکنان کارخانه آزمایش مثبت است. همه شده اند خواست به خود شده است.

ملی گوشت گاو بسته بندی شرکت. روز دوشنبه اعلام کرد بسته شدن آن Tama, آیووا, تسهیلات. و شرکت کارگیل توقیف تولید در آن Hazleton, Pa. گوشت گاو و گوشت خوک کارخانه فرآوری و سپس کاهش تولید در یکی از کانادا بزرگترین گاو-بسته بندی گیاهان پس از ده ها تن از کارگران آلوده شد.

گوشت زنجیره تامین است که به ویژه آسیب پذیر به گسترش coronavirus پس از پردازش به طور فزاینده ای انجام می شود در یک تعداد انگشت شماری از گیاهان است. مشکل دیگر در گوشت گاو عرضه با توجه به Bormann است چیزی به نام لاشه استفاده — استفاده از تمام حیوانات.

“اولین مشکل این است که ما لازم نیست که مردم به اندازه کافی به روند حیوانات و شماره دو این است که آنها نمی تواند انجام دهد لاشه موجودی چون رستوران ها,” او گفت:. “چه فروش ؟ گوشی همبرگر.”

رستوران ها به طور معمول با استفاده از چیزهای گران — نوار دنده tenderloins و راسته Bormann گفت: در حالی که خرده طول می کشد کارتریج و دور و سبك. با رستوران ها عمدتا توقیف “همه از ناگهانی 23 درصد از حیوانات نیست خریداری شده به دلیل خدمات مواد غذایی از بین رفته است,” او گفت:.

کارشناسان صنعت گفت که خاموش کردن چربی از گوشت گاو, امکانات پردازش می تواند بی درنگ دور دیگری از احتکار در فروشگاه های مواد غذایی با کاغذ توالت و شیر چند هفته پیش.

ایالات متحده فروش گوشت گاو به طور تمام وقت در سال 2019 با 57.7 کیلو مصرف سرانه. قبل از همه گیر ملی Cattlemen گوشت گاو انجمن پیش بینی شده شبیه چشم انداز سال 2020 است.

“خطر وجود دارد که ما از طریق دور دیگری از قفسه های خالی پرسید:” همین دید ارشد پروتئین حیوانی تحلیلگر در آمریکای شمالی برای Rabo AgriFinance. “بله این یک خطر بسیار واقعی در حال حاضر. و ما می توانیم قیمت های بالاتر است.”

او گفت که شرکت پردازش گوشت می تواند جبران ضرر و زیان ناشی از تعطیلی رستوران با افزایش صادرات محصولات برتر. صادرات به کره جنوبی رشد کرده اند به شدت در ماه های اخیر.

سوفی Mellet-گرینل پروتئین متخصص برای مواد غذایی توزیع کننده Baldor تخصص غذاهای گفت: اختلال در گوشت گاو زنجیره تامین نیز می تواند بر قیمت مصرف کننده.

“برشهای خاص خواهد شد گران تر: اتومبیل و اقتصادی کاهش, مانند هر چیز خاموش چاک دقیقه استیک لندن داد و بیداد,” او گفت:. “بسیاری از مردم از کار بنابراین شما ببینید حتی بزرگتر بکشید و مرغ و ارزان قیمت پروتئین است.”

با رستوران ها بسته شده و برخی با قیمت بالاتر ممکن است به کاهش فروش در تخفیف, او گفت:, “اما شما می توانید تنها با فروش بسیار زیادی در کاهش هزینه ها قبل از شما از دست دادن پول, بنابراین شما آن مسدود است.”

نزدیک گفت: این کشور سرد سازی بسیار محدود تنها یک هفته یا 10 روز ظرفیت برای تامین بنابراین “که یک گزینه بلند مدت است.”

بن Lilliston موقت co-مدیر اجرایی موسسه کشاورزی و سیاست تجارت گفت: بسته شدن این گوشت پردازش تجهیزات و هر گونه حاصل تامین کمبود چیزی است که اتفاق می افتد زمانی که تعداد کمی از شرکت های چند ملیتی کنترل عرضه مواد غذایی.

“آنها باید اطلاعات اختصاصی در مورد چه مقدار از مواد غذایی وجود دارد که هیچ کس دیگری است,” او گفت:. “در اوایل ماه مارس وجود دارد زیادی از داستان در مورد مازاد گوشت. اگر آنها می گویند این کمبود شاید آن است, اما هیچ کس واقعا نمی داند.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دانلود رایگان مقالات