در حال حاضر مک دونالد است که به آرامی اضافه کردن آیتم اما آن را انجام می دهند بنابراین با دقت: این شرکت در نظر گرفته شده بیش از 140 منطقه ای و ملی مواد غذایی برای مرحله بعدی از منوی آن شرکت گفت: صاحبان رستوران در یک تماس این هفته برای اولین بار منتشر شده توسط وال استریت ژورنال. تنها هفت هسته ای ملی اقلام ساخته شده از برش.

“رستوران ها در حفظ و اضافه کردن آیتم به منوهای خود را به دلیل آن به نظر می رسد مانند یک راه آشکار برای اضافه کردن درآمد گفت:” سارا Senatore ارشد تحلیلگر تحقیقات در تحقیقات برنشتاین. “اما در برخی از نقطه آن آشکار می شود که آن را مجانی به اضافه کردن اقلام است.”

و در مک دونالد این بدان معناست که — حداقل برای یک زمان بیشتر مرغ گریل ساندویچ مرغ یا مناقصه (McNuggets هنوز در دسترس) یا ماست یا شیرینی.

“بیش از همیشه مشتریان با تکیه بر مک دونالد برای خدمت به مواد غذایی خوشمزه به سرعت به راحتی و با خیال راحت به همین دلیل است که ما در انتقال به محدود منو در ماه آوریل” این شرکت در بیانیه ای گفت. “این تصمیم کمک ساده کردن عملیات برای رستوران ما خدمه در حالی که همچنین بهبود مشتریان ما تجربه. در حال حاضر ما در حال reintroducing برخی از ما یاد عرضه می کنند در حالی که ما منوی کارآمد — با تمرکز بر متخصص آماده خدمات بزرگ و مثل همیشه با کیفیت مواد تشکیل دهنده. با مشتریان در مرکز همه چیز را ما انجام می دهیم ما همچنان گوش دادن به آنها و در حال تحول ما منو به نیازهای خود را.”

دیگر سرویس سریع و سریع-رستوران های گاه به گاه قطع کرده و آیتم های منو ، قرمز رابین رو از شر 55 آیتم ها برای ساده کردن عملیات در طول بیماری همه گیر. آن گفت: در اوایل این هفته است که این ظروف نمی بازگشت. وندی به طور خلاصه کمرنگ منوی آن در ماه مه هنگامی که یک زنجیره تامین دردسر ایجاد کمبود گوشت گاو. یک نماینده شرکت کاهش یافته است به نظر.

رستوران اضافه کردن آیتم های منو (خودی صنعت آن را “منو نوآوری”) به گسترش ارائه و آوردن مشتریان جدید. فکر می کنم در مورد Popeye را در ساندویچ مرغ گفت: Jonathan خم سردبیر, رستوران, مجله کسب و کار. مصرف کنندگان در حال حاضر می دانستند Popeye را در خدمت مرغ سرخ شده; ساندویچ گرچه در آورده مشتریان جدید است.

اما هزینه گسترش منوها بیشتر به معنی چیزهایی می تواند به اشتباه. مشتریان دیگر به منظور. سفارش و دقت را افزایش می دهد. مواد تشکیل دهنده هزینه های بالا. رستوران باریک کردن منوهای خود را به نام بهره وری. به جای نیاز به خرید دو نوع کاهو برای سالاد و ساندویچ در حال حاضر مک دونالد فقط نیاز به یک پیچ و خم گفت. به جای نیاز به دو نوع سیب زمینی در طول ناهار عجله یکی برای براونز هش و یکی برای سیب زمینی سرخ کرده, این شرکت تنها نیاز به یک.

“ایده این است که برای ساده کردن عملیات به عنوان بسیاری به عنوان شما می توانید و سرعت سرویس که” او گفت:. “این کار به میزان زیادی.”

چقدر بزرگ است ؟ مک دونالد محل عمل در درجه اول از طریق درایو-از طریق در طول چند ماه اول همه گیر. محدود منو قطع 25 ثانیه خاموش درایو-از طریق زمان انتظار.

در نظر بگیرید که دمای مک دونالد درایو-از طریق سفارش از جعبه بلندگو به مواد غذایی وانت کمی طول می کشد کمتر از سه دقیقه Senatore گفت. و مک دونالد در حال حاضر کاهش 15 تا 20 ثانیه خاموش منظور بار در سال 2019 به دلیل کوچکتر منوی کاهش و داخلی بهره وری مشوق افزود پیتر صالح مدیر عامل و ارشد رستوران تحلیلگر در BTIG.

این بدان معناست که در سال بیش از سال دونالد درایو-از طریق خدمات بار کاهش یافته است تقریبا یک سوم. که تفاوت او گفت: بین یک گرسنه مصرف کننده با دیدن یک مک دونالد فکر کردن درایو-از طریق خط است که بیش از حد طولانی و رانندگی در گذشته یا این که مصرف کننده با دیدن ماشین به طور پیوسته در حال حرکت و کشیدن خط.

“این 25 ثانیه است که تقریبا مانند پرتاب تگرگ مری در آخرین ثانیه از سوپر باول و ساخت گرفتن در منطقه پایان,” صالح گفت.

مک دونالد همچنین گزارش شده است که مشتریان راضی تر با مواد غذایی خود را در طول دوره از جهانیان منو. مواد غذایی با کیفیت بهتر بود این مجله در گزارش نظم و دقت بهبود یافته است. صاحبان حق رای بودند خوشحال از حرکت بیش از حد مجله گزارش شده است. آنها می شده است تقاضاهای مصرانه برای برخی از زمان برای ساده منو که کاهش هزینه ها و افزایش بهره وری.

نمایندگان از ملی انجمن صاحبان که نشان دهنده مک دونالد franchisees نیست پاسخ به یک درخواست برای نظر.

اما کارشناسان می گویند انتظار می رود مک دونالد منو به محدود ماندن برای مدت طولانی. هفت آیتم های خود را می گرداند نشانه آن است که این شرکت احساس می کند نیاز به دریافت بیشتر رقابتی به عنوان ناهار خوردن در و سریع-رستوران های گاه به گاه بازگشایی با افزایش ظرفیت.

“به یاد داشته باشید یک ماه پیش و شش هفته پیش آنها نبود رقابت با برخی از این حتی سریع-بازی گاه به گاه مکان هایی که اتاق ناهار خوری, اتاق نیست باز” صالح گفت. “در حال حاضر رقابت در حال آمدن است آنلاین. … محیط رقابتی در حال رفتن به دریافت بیشتر از زمان. تنها راه برای دفاع از سهم خود را برای ایجاد منو نوآوری و این بدان معناست که محصولات جدید است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دانلود رایگان مقالات