مک کانل می گوید محرک معامله می تواند ‘چند هفته’ قرار دادن میلیون ها نفر با انقضای بیکاری کمک در برزخ

“امیدوارم ما با هم می آیند پشت برخی از بسته های ما می توانید موافقت کنید در چند هفته آینده” مک کانل گفت: در یک رویداد در اشلند.

بخشی از این مشکل ناشی از فشار توسط مقامات دولت ایران و نمایندگان مجلس برای کاهش 600 هفتگی پرداخت افزایش مزایای بیکاری فدرال. کاخ سفید و اوباما اختلاف نظر در مورد چگونه به انجام این کار و مذاکرات باقی می ماند بسیار بحث برانگیز است. آنها امید به انتشار یک پیشنهاد در اوایل هفته آینده.

“ما متوجه بسیاری از سخت کار آمریکایی ها به دلیل covid [که] هنوز هم نمی خواهد که شغل” وزیر خزانه داری استیون Mnuchin پنجشنبه به خبرنگاران گفت.

پس از تشنج در مارس و آوریل زمانی که این بیماری همه گیر کوروناویروس تعطیل کردن بخش های بزرگی از ایالات متحده, اقتصاد نشان داد نشانه هایی از به دست آوردن جای پا خود قبل از کشویی دوباره در هفته های اخیر. اثرات متعدد برنامه های محرک اقتصادی ظاهر می شود و با سرعت از اخراج برداشت تا دوباره. اخراج که بسیاری از آمریکایی ها فکر کردم می تواند موقت را کشیده و تبدیل به دائم به خصوص به عنوان موارد جدید از رمان coronavirus افزایش نقاط کشور.

این فشار عظیمی بر بیکاری در دولت برنامه هایی که به طور معمول پرداخت حدود 45 درصد از یک کارگر را قبل از حقوق و دستمزد. در ماه مارس در کنگره تصویب 600 دلار در هر هفته اضطراری جایزه برای هر کارگر بیکار در بالا از آن سنتی پرداخت funneling صدها میلیارد دلار به تازگی بیکاری آمریکایی ها به این بیماری همه گیر ضربه زدن به کشور است.

که فدرال سود دریافت که بیش از 20 میلیون نفر است که به پایان می رسد در پایان این ماه است. و انقضای می آید به عنوان یک فدرال اخراج مهلت قانونی نیز پایان پویا است که می تواند تا حد زیادی استرس کمبود پول خانواده است.

در عمل آمدن گذشت در بیکاری بهره مند شوند به معنی میلیون ها نفر از کارگران در حال دریافت آخرین افزایش سود پرداخت این هفته است.

در روزهای اخیر مقامات ارشد جمهوری خواهان کنگره و Mnuchin باید مورد بحث جایگزینی این جهانی فدرال جایزه با یک بسته به کارگران درآمد قبل از اینکه شغل خود را از دست داده بودند. به جای ارسال یک 600 دلار در هر هفته جایزه به هر فرد بیکار تحت این طرح دولت فدرال را ارائه پاداش به مقدار حدود نیمی از این موجود حمایت دولت با توجه به سه ارشد ایران با مقامات ایرانی صحبت کرد که به شرط ناشناس ماندن به توصیف حرکت سریع و داخلی مذاکرات.

Mnuchin و رئیس جمهور تهمت را علنا گفت که آنها می خواهند به پرداخت جدید جایگزین تقریبا “70 درصد” از یک کارگر را قبل درآمد. این امر نشان دهنده ترکیبی از نزدیک به 50 درصد سهم دولت از یک کارگر را قبل از درآمد به علاوه اضافی 25 درصد لگد توسط دولت فدرال. قانونگذاران جمهوری خواه را مورد بحث گسترش تخت های پرداخت در حدود 200 دلار در هر هفته به جای 600 دلار به ایالات متحده زمان برای تنظیم به فرمول جدید و سیستم.

“ما در حال رفتن به آن را گسترش دهد و بر اساس دستمزد جایگزینی; آن را در حدود 70 درصد از دستمزد جایگزینی” Mnuchin پنجشنبه به خبرنگاران گفت در مورد جمهوری خواه پیشنهاد.

دیگر پیشرو قانونگذاران جمهوریخواه کنگره استدلال کرده اند برای برش 600 دلار در هر هفته جایزه را به 200 دلار در هر هفته این افراد گفت: با یک احتمال این است که این مقدار به آرامی مراحل در طول زمان. این توافق مقامات اصرار داشت که هدف دستمزد جایگزینی می تواند به اثبات بیش از حد دشوار است برای ایالات متحده به پیاده سازی.

یک جمهوری خواه مجلس سنا دستیار نزدیک به مذاکرات سخن گفت که به شرط ناشناس ماندن به بحث در مورد مسائل داخلی گفت که $200 تخت پرداخت به نمایندگی از حزب “default” موقعیت با بودجه اضافی شامل برای کمک به کشورهای خود را ارتقا بیکاری سیستم. دستیار بازی کردن شانس ایران را تصویب پیچیده تر جایگزینی به جای 200 دلار در هر هفته پسوند.

این موضوع منجر به تاخیر در معرفی $1 تریلیون بسته محرک مک کانل در حال برنامه ریزی برای انتشار در این هفته. جمهوری خواهان بحث در آخرین لحظه تغییرات به بیمه بیکاری بخش از این پیشنهاد با توجه به این سه نفر آگاه از مذاکرات.

این قانون پیشنهادی می تواند در دوشنبه تاخیر است که باعث سوزان انتقاد از دموکرات کنگره که خواستار اقدام برای ماه می باشد. کنگره گذشت نیست هر coronavirus تسکین قانون پس از تصویب چهار دو حزبی اسکناس در مارس و آوریل که پمپ در حدود 3 تریلیون دلار به اقتصاد است. مک کانل می خواستم صبر کنید تا ببینید که چگونه مزایای بیکاری و دیگر برنامه های تصویب شده در آن بی سابقه محرک تلاش بازی کردن قبل از مصرف اضافی عمل است.

“این آخر هفته میلیون ها نفر از آمریکایی ها از آنها به بیمه بیکاری خواهد بود در خطر اخراج از خانه های خود می تواند گذاشته توسط دولت های ایالتی و محلی است و تنها به یک دلیل: جمهوری خواهان شده اند لرزشی برای ماه در حالی که آمریکا در بحران عمیق تر” مجلس نانسی پلوسی (D-کالیفرنیا.) و رهبر اقلیت سنا Charles E. شومر (D-n. y.) گفت: در یک بیانیه مشترک جمعه.

اگر به تصویب رسید جدید بیکاری طرح می تواند پیچیده مذاکرات با دموکرات کنگره که به نفع گسترش $600 هفتگی پرداخت از طریق ژانویه. و معلوم نیست اگر balky دولت سیستم های پردازش خواهد باید از این ظرفیت برای اجرای پیچیده فرمول جدید جمله کوتاه توجه کنید.

“ما در حال برخورد با مکانیکی مسائل مرتبط با آن” Mnuchin به خبرنگاران گفت: در مورد دستمزد جایگزینی طرح است.

این پیشنهاد را در کلید جهات ملاقات متضاد سیاسی و فشارهای اقتصادی را تحمل پایین در ایران و کاخ سفید به عنوان بیکاری مهلت برای میلیون ها نفر از آمریکایی ها ماه دور از روز انتخابات.

جمهوری خواهان مجلس سنا و مقامات کاخ سفید شده اند روشن است که آنها در حال حاضر به تمدید 600 دلار در هر هفته سود که محافظه کاران و بسیاری از سازمان های کسب و کار می گویند مردم را تشویق به ماندن در خانه و نه کار. بسیاری از اقتصاددانان اختلاف این مفهوم است. ارشد جمهوریخواه همچنین گفت: آنها نمی خواهند اضافی فدرال مزایای بیکاری برای رفتن به طور کامل تایید کرد که برخی از اضافی فدرال کمک هنوز هم باید ارائه شده به کسانی که ساخته شده بیکاری در طول بیماری همه گیر. مزایای سیاسی محبوب با اخیر واشنگتن پست-ABC اخبار نظرسنجی پیدا کردن نزدیک به 60 درصد از آمریکایی ها حمایت خود را فرمت.

“ما نیاز به مطمئن شوید که بیمه بیکاری است ادامه داد:” مجلس نمایندگان آمریکا روز جمعه گفت. “وجود دارد یک بحث اما بر سر اینکه آیا ارائه در گذشته اندازه گیری است که اجازه مردم به پول بیشتر در خانه ماندن از رفتن به محل کار یک ایده خوب بود. که قصد ندارم به توصیه ما. اما من فکر می کنم اساسی بیمه بیکاری — اساسا به کار گرفته شده توسط ایالات اما تا حمایت آمریکا را بخشی از” ایران بسته است.

مغلوب ساختن پیشی جستن و Mnuchin باید مشخص خود را ارائه راه حل جایگزین “70 درصد” از یک کارگر را قبل از درآمد به عنوان معقول وسط زمین. در کاخ سفید, اخبار جلسه سهشنبه تهمت ابراز تردید در مورد سود اما گفت که این امر می تواند تا حدی افزایش یافته است.

“کارفرمایان با داشتن یک زمان سخت شدن [کارکنان] بازگشت به کار. … من در برابر آن تصمیم گیری اصلی اما آنها که. آن را هنوز هم به خوبی کار می کرد چرا که آن را به مردم یک راه نجات واقعی تاسیسات. در حال حاضر ما در حال انجام آن دوباره” رئیس جمهور گفت:. “آنها در حال فکر کردن در مورد انجام 70 درصد از مقدار. مقدار خواهد بود اما انجام آن را در کمی کوچکتر اولیه مقدار.”

دموکرات کنگره و بسیاری از اقتصاددانان می گویند که زمان به نفع باید تمدید شود در کامل برای جلوگیری از مهم محرک از ناپدید شدن از یک در حال حاضر لرزان بهبود اقتصادی.

با توجه به دشواری رسیدن به یک معامله با دموکرات ها قبل از منافع موجود منقضی Mnuchin و کاخ سفید رئیس ستاد علامت مراتع در روز پنج شنبه شناور مستقل و گسترش بیکاری و مقررات به عنوان بخشی از یک بسته با بودجه و نوع دعوی سپر آن را سخت تر برای کارکنان به شکایت کارفرمایان خود را اگر آنها را تبدیل به بیمار با رمان coronavirus.

ارشد قانونگذاران در هر دو طرف مخالفت با این رویکرد تدریجی اما اگر آنها قادر به رسیدن به یک توافق آنها ممکن است مجبور به عبور از برخی از نوع مستقل به نفع گسترش در هفته آینده.

در ماه مارس قانونگذاران در ابتدا بحث افزایش مزایای بیکاری به طوری که آنها خواهد نشان دهنده 100 درصد از یک کارگر را قبل درآمد. کنگره در نهایت این ایده را رها نفع جهانی 600 دلار پاداش در بخشی به دلیل نیروی کار, منشی, یوجین Scalia هشدار داد که این کشور بیکاری سیستم نمی تواند مسئولیت رسیدگی به پیچیدگی مطابق هر فرد مزایای بیکاری به فرد, قبل, درآمد با توجه به سن. Ron Wyden (D-سنگ.), که رهبری آن مذاکرات است.

“Scalia گفت:” این نمی تواند انجام شود,’ ” Wyden در مصاحبه ای گفت:. “ما را دیده اند و نه تنها یک تکه کاغذ توصیف چگونه این امر می تواند اداره بدون جنبه های منفی Scalia با اشاره به ماه پیش.”

Mnuchin اذعان چالش های فنی ناشی از تبدیل از یک سیستم دیگر که پرداختن به خبرنگاران در روز پنج شنبه. او گفت: این موضوع مطرح شد با بیکاری در دولت دفاتر. “اجازه دهید من فقط می گویند کشورهای مختلف در مکان های مختلف” Mnuchin گفت. “برخی از ایالت ها می توانید پیاده سازی این کار به سرعت. برخی از ایالت ها زمان می برد.”

برخی از کارشناسان تردید دارند. بیکاری در دولت دفاتر شده اند به شدت غرق موج بی سابقه ای در ادعا وجود دارد یکی دیگر از 1.4 میلیون ادعاهای هفته گذشته است. هزاران نفر از تازه بیکاری تلاش کرده اند برای ماه ها برای به دست آوردن منافع و در برخی از ایالات آمریکا معترضان در خارج از بیکاری دفاتر یک شبه به جلوتر در خط برای کمک به.

$600 در هر هفته جایزه انتخاب شد برای سادگی آن در مقایسه با هدف های فردی دستمزد تعویض — اما آن را ثابت کرده است فوق العاده دشوار برای دولت ها برای پیاده سازی به عنوان کشور نرخ بیکاری مشخصی به 15 درصد قبل از سقوط به 11 درصد است.

“شما درخواست متحده به تعمیرات اساسی خود را بیمه سیستم در وسط یک بیماری همه گیر در زمانی که آنها در حال حاضر بیش از حد. چه اتفاقی می افتد اگر متحده شیفت به یک سیستم جدید و آنها را تخلیه سود و پرداخت را از دست ندهید چرا که از خطا ؟ ” گفت: Ernie Tedeschi, که در خدمت به عنوان یک اقتصاددان در وزارت خزانه داری در دولت اوباما. “این بیش از حد پیچیده است.”

اندرو Stettner یک عضو ارشد در قرن بنیاد گفت که متحده خواهد انجام بهترین خود را به ارائه اما که بسیاری از مبارزه را به جلو و خاموش تغییر دهید. “دولت [بیمه بیکاری] سیستم مانند یک خانه ساخته شده بر روی چوب و شما در حال پرتاب یک مسابقه بر روی آنها,” او گفت:. Stettner اضافه شده است که آن می تواند دشوار برای وزارت کار به شکل از چگونه به هدف پرداخت برای هر دولت را منعکس 70 درصد از دستمزد هر فرد است.

کاخ سفید و مقامات عربستان را مورد بحث یک دوره گذار است که به کشورهای زمان به شکل از چگونه به پیاده سازی این کاهش در منافع. تحت این سناریو جمهوری خواهان می تواند برای اولین بار گسترش سود در یک مقدار پایین تر از حدود 200 دلار در هر هفته به جای 600 $در ادامه موجود مسطح پرداخت در کاهش سطح. دموکرات ها خواهد بود مطمئن شوید که به تقاضا بالاتر است.

این 200 دلار پاداش همراه با منافع دولت را به میزان نزدیک به 70 درصد از یک کارگر معمولی را قبل از درآمد اگر چه در زیر تخت-مقدار فرمول وجود دارد خواهد بود تنوع قابل توجهی به عنوان برخی از دریافت بیش از قبل درآمد و برخی را کمتر دریافت خواهید کرد.

“وجود دارد یک راه برای گسترش این طوری که اکثر مردم خواهد پرداخت 70 درصد بلافاصله” Mnuchin گفت. مراتع افزود: $1,200 محرک پرداخت انتظار می رود به در بسته گنجانده شده است کمک خواهد کرد را تشکیل می دهند تفاوت برای آمریکایی ها برای آنها تمدید نمی کند و به میزان 70 درصد از قبل درآمد.

در پایان یک دوره است که ممکن است دو ماه گذشته یکی از مقامات ارشد جمهوریخواه کنگره گفت: اتوماتیک پرداخت خواهد برود و جایگزین بیشتر هدفمند بهره مند شوند.

“پس از دو ماه متحده می گویند — حداقل اکثر ایالت; من فکر می کنم تقریبا همه کشورها می گویند که آنها می تواند تبدیل به فدرال انجام یک درصد از دولت بهره مند شوند گفت:” مذاکرات رسمی صحبت کرد که به شرط ناشناس ماندن به بحث داخلی مذاکرات. “آیا دولت خود را محاسبه و پس از آن [دولت] را فراموش 50 درصد در بالای آن است.”

آیا ایالات متحده قادر خواهد بود به جلو و تغییر در یک راه است که محافظت از سود باقی مانده است دیده می شود. انجمن ملی از دولت نیروی کار سازمان به تازگی گفت که اکثر ایالات آمریکا نیاز یک تا چهار هفته حتی به تغییر مقدار پاداش از 600 دلار به برخی دیگر مقدار با توجه به Wyden ،

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

دانلود رایگان مقالات

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort Fethiye Escort Marmaris Escort android rat istanbul duşakabin buy instagram followersowtürktelekom mobil ödeme bozdurmacialis fiyatSfero Döküm