مک کلاچی یکی از این کشور بزرگترین روزنامه ناشران فایل برای ورشکستگی

تشکیل پرونده حاکی بیشتر هزینه-برش و نو سنگر سازی برای یکی از بزرگترین بازیکنان در محلی نگاری در زمانی که آمریکا در اتاق های خبر در حال حاضر در حال زور زدن برای پوشش جوامع خود را به دلیل کاهش درآمد تبلیغ و رو به کاهش منابع است. بیست درصد از همه آمریکایی روزنامه ها بسته شده اند پس از سال 2004 با توجه به گزارش های اخیر از قلم امریکا و بخش ریخته است 47 درصد از شغل خود.

ناشر از میامی هرالد کانزاس سیتی استار و منطقه ای دیگر روزنامه زین شده با بدهی پس از آن 4.5 میلیارد دلار تصاحب بسیار بزرگتر رقیب نایت ریدر در سال 2006. ترکیب همزمان با دیجیتال بوم که اختلال در غالب مدل کسب و کار و تبدیل راه اخبار مصرف می شود.

“در سال 2010 درآمد کل برای چاپ تبلیغات کاهش یافت و به زیر 1950 سطح و آن را به به کاهش ادامه داد” گفت: پنی Abernathy شوالیه صندلی روزنامه نگاری و رسانه های دیجیتال اقتصاد در دانشگاه کارولینای شمالی است. “هر کس فرض اگر شما فقط می تواند با انتقال به دیجیتال که همه چیز درست خواهد بود. اما مشکل این است که از 2015 Google و Facebook را تشکیل می دهند حدود 75 درصد از دیجیتال آگهی دلار در بازار آمریکا. که به اندازه کافی برای حفظ اتاق های خبر مک کلاچی به ارث برده از نایت ریدر.”

تشکیل پرونده می آید پس از مک کلاچی به حالت تعلیق برخی حقوق بازنشستگی پرداخت و اعلام کرد آن را به حال استخدام یک ورشکستگی مدیر برای کمک به آن را امن دولت تصاحب آن طرح بازنشستگی. در ماه نوامبر ناشر گفت: آن را نمی خواهد بود قادر به ایجاد یک نیاز $124 میلیون پرداخت به صندوق که از مارس 2019 شد با کمبود بودجه روبرو توسط $535 میلیون.

“مک کلاچی برنامه فراهم می کند یک قطعنامه به میراث بدهی و تعهدات بازنشستگی در حالی که به حداکثر رساندن نتایج برای مشتریان و سایر ذینفعان” کریگ فورمن مک کلاچی رئیس جمهور و رئیس اجرایی گفت: در انتشار اخبار. “زمانی که رسانه های محلی رنج می برد در مواجهه با چالش های صنعت جوامع رنج می برند: قطبش رشد مدنی اتصالات نزاع و افزایش هزینه های استقراض برای دولت های محلی. ما در حال حرکت با سرعت و تمرکز به نفع همه سهامداران ما و جوامع ما است.”

نکات صنعت مشکلات شروع به ظهور در نوبه خود از قرن به عنوان گردش مجموع و قیمت سهم شروع به لغزش خود را از 1990s قله. اما مک کلاچی اب و هوای اوایل طوفان بهتر از اکثر: تا پایان سال 2004 این شرکت تا به حال بریده 20 سال متوالی از گردش خون و رشد سهام آن بود که صنعت برتر استفاده کننده برای 10 سال در یک ردیف.

اما پس از آن آمد رکود بزرگ و لرزه دیجیتال تغییر که شده ظهور گوگل و Facebook. روزنامه floundered تلاش برای پیدا کردن مسیرهای جدید برای سودآوری و نمرات مجبور شدند به دادگاه ورشکستگی و یا فروش در سنگ-قیمت پایین به سهام خصوصی گروه که در زمان یک نقش فعال در مدیریت مقالات.

بی امان هزینه-برش گرفت تقریبا نصف بخش نیروی کار — از 71,000 در سال 2008 به 38,000 در سال 2018 با توجه به مرکز تحقیقات پیو. تحکیم شایع شد تعطیلی به طور فزاینده ای رایج است. امروز 225 شهرستانهای سراسر کشور بدون یک روزنامه با توجه به Abernathy پژوهش است. نیمی از همه آمریکایی شهرستان — بیش از 1,520 — فقط یک معمولا یک هفته. از باقی مانده 7,200 روزنامه آمریکایی حداقل 1000 نفر هستند “شبح مقالات” — به این معنی که آنها شده اند به طوری hobbled با کاهش که تولید آنها کمی گزارش اصلی — با توجه به 2019 مطالعه توسط قلم امریکا است.

“بزرگترین تاثیر کاهش است در جوامع است که در حال از دست دادن پوشش هر سال پایه اخبار و دولت که در حال رفتن, کشف, گفت:, کن, دکتر, روزنامه تحلیلگر. “مردم در حال تبدیل شدن به بی سواد و innumerate در شرایط از آنچه آنها می دانند و چگونه آنها می توانند به عنوان شهروندان در یک دموکراسی است.”

هنوز بخش گریم مسیر رفته تا حد زیادی خسته شده اید ، یک 2018 پیو بررسی نشان داد که 71 درصد از بزرگسالان ایالات متحده فکر می کنم محلی خود را, اخبار رسانه های در حال انجام به خوبی از نظر مالی و فقط 14 درصد به طور مستقیم پرداخت می شود یک منبع اخبار محلی. محققان می گویند عدم قوی اشتراک پایگاه محدودیت یک روزنامه توانایی پوشش اصول اولیه — دولت محلی و مدارس و اجرای قانون — اجازه دهید به تنهایی باید از این منابع برای پاسخگویی روزنامه نگاری. به عنوان یک نتیجه, آنها می گویند آن است که رنج می برد.

در ضمن صندوق های تامینی مانند Alden سرمایه جهانی باید جامعی تلاش مقالات و کاهش کارکنان به حداکثر رساندن سود و امکان استفاده از رسانه’ با ارزش ترین دارایی — املاک و مستغلات خود را. Alden صاحب این کشور دومین روزنامه های زنجیره ای و دیجیتال برای اولین بار رسانه ها و نظارت شدید هزینه-برش در 100 روزنامه ها, از بین بردن بیش از 1000 شغل. در یک سال 2018 دادگاه Alden فاش کرد که این وابسته به شرکت املاک و مستغلات است که در درجه اول با تمرکز بر خرید و فروش اجاره و redeveloping دفاتر روزنامه و چاپ و گیاهان است.

سازمان های غیر انتفاعی مانند شوالیه بنیاد کار کرده اند feverishly برای کمک به محلی مقالات. این گروه به تازگی اعلام کرده آن را دو برابر سرمایه گذاری خود را در محلی نگاری ارتکاب 300 میلیون دلار برای کمک به احیای تحقیقی و گزارش پاسخگویی در سطح محلی بیش از پنج سال آینده. اما چنین اختراع مجدد غیر ممکن است اگر صندوق های تامینی اصرار بر برش اتاق های خبر در هزینه نشریات و گفت: Jennifer پرستون, معاون رئیس جمهور از شوالیه پایه و اساس است.

این بنیاد چند دلار تلاش “موفق شده اند در کمک به رهبران در روزنامه تجهیز خود را برای آینده, اما آنها در حال رفتن به قادر به ایجاد تغییرات در صورتی که صاحبان نمی خواهید به سرمایه گذاری در آینده به دلیل بدهی های سنگین بارهای” پرستون گفت. “ما در حال کار به سمت راه حل, اما ما لازم نیست که راه حل در هر جامعه در سراسر کشور است که می تواند پر کردن شکاف ها در روزنامه نگاری محلی.”

زمانی که مک کلاچی مجموعه مناظر خود را در نایت ریدر آن را همگانی روندی در این فرصت به منظور افزایش ملی خود رد پا با ثبات بسیار محترم روزنامه — میامی هرالد و شارلوت آبزرور در میان آنها شناخته شده به صورت دقیق گزارش های تحقیقی و پررنگ داستان سرایی. نایت ریدر تا به حال 32 مقاله با 84 جایزه پولیتزر در میان آنها و سود آور بود, اما آن را هنوز هم دست و پنجه نرم با کاهش تیراژ و درآمد. بروس شرمن یکی از نایت ریدر بزرگترین سهامداران علنا مبارزه برای فروش. اما این شرکت جذب فقط یک روزنامه پیشنهاد در آن حراج ترک مک کلاچی که تا به حال کمتر از نیمی از نایت ریدر درآمد در سال 2005 یک مسیر روشن به تصاحب.

“آن ماهی کوچک بلع ماهی بزرگ” گفت: Trisha اوکانر بود که سردبیر گل تلفونی ساحل, خورشید, اخبار, سابق نایت ریدر کاغذ برای 10 سال قبل از بازنشستگی در سال 2010. “مک کلاچی را کاملا بدترین چیزی که شما می توانید انجام دهید که خرید در بالای بازار است. آنها خریداری نایت ریدر و پایین افتاد از روزنامه ها.”

Gary Pruitt, مدیر اجرایی مرتبط با مطبوعات و مک کلاچی مدیر عامل شرکت که مهندسی نایت ریدر معامله کاهش یافته است به نظر از طریق یک سخنگوی.

به زودی پس از فروش بسته مک کلاچی به فروش می رسد یک دوجین از آن به تازگی به دست آورد روزنامه ها — از جمله San Jose Mercury News, the Philadelphia Inquirer و اکران Beacon مجله. نه از این مقالات بودند اتحادیه مغازه ها با توجه به گزارش از NewsReview.

این ناشر همچنین موفق به حداکثر رساندن آن فرصت های آنلاین با توجه به کارمندان سابق. James Asher سابق واشنگتن دفتر رئیس گفت: استراتژی های دیجیتال قرار داده و تاکید بیش از حد بر اخبار محلی. یکی از آخرین منطقه ای روزنامه با شرکت های خارجی دفاتر مک کلاچی قطع آن عملیات بین المللی در سال 2015 به تمرکز بر روی منطقه ای و پوشش سیاسی.

“واشنگتن پست و نیویورک تایمز دو برابر کردن ملی و بین المللی عملیات که آورده ترافیک آنلاین خارج از این شهرها” آشر گفت. “شما می توانید پول را با دیجیتال ترافیک. مک کلاچی که همان توانایی های ملی و خارجی برای دفاتر 30 روزنامه و مجله نیمهشب بود که فینالیست برای جایزه پولیتزر و برنده پولیتزر. که می تواند آنها تصمیم گرفتند به چه پست و بار ها انجام دادم اما آنها تصمیم خود را. آنها تاکید اخبار محلی و است که باعث مرگ خود را.”

مک کلاچی شده بود در گفتگو با Tribune Publishing Co. در مورد ادغام اما که سقوط از هم جدا در سال 2018 است. این نقطه چسبیده بود مک کلاچی بدهی, حتی اگر آن را به حال پاک صدها میلیون دلار از آنچه در آن وارده در نایت ریدر معامله است. تریبون نظارت مختلفی از جمله روزنامه شیکاگو تریبیون, Baltimore Sun, Orlando Sentinel و نورفولک را Virginian-خلبان. Alden سرمایه جهانی در حال حاضر دارای 32 درصد سهام خود در تریبون.

در ماه نوامبر مک کلاچی گزارش از دست دادن خالص $305 میلیون دلار و 7 میلیون درآمد اکثریت بود که از عظیم مدل های نشانه گذاری دارایی های خود را. همانطور که از سپتامبر این شرکت بدهی بود در $708.5 میلیون. اما وجود نشانه هایی از رشد با شرکت شاهد 45 درصد در پرش دیجیتال-تنها مشترکین در سال گذشته است.

از آن خواهد شد هدایت از طریق ورشکستگی توسط بزرگترین طلبکار چتم مدیریت دارایی ها. صندوق های تامینی صاحب حدود 20 درصد از مک کلاچی سهام است و بزرگترین سهامدار خارج از مک کلاچی ،

بازار بورس نیویورک بارها تهدید به delist شرکت به دلیل ناچیز قیمت سهم: 42 سنت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>