شاید شما می توانید اعتماد خود را از آی فون خود را با ویروس داده

آن را گیج کننده است من آن را دریافت کنید. برای چهار سال گذشته این پیام آورده شده است: “don’t trust بزرگ تکنولوژی با داده های خود را!” در حال حاضر, Apple Inc. و الفبای Inc.’s گوگل در حال ارائه یک ابزار برای مقابله با Covid-19 همه گیر است که نیاز شما را به تسلیم اطلاعات بیشتر به گوشی های هوشمند خود را. این اطلاعات حساس بیش از حد. آنها می خواهند بدانند که آیا شما تا به حال این ویروس شده اند و یا در معرض آن است.

این دو غول تکنولوژی اعلام کرده اند تماس با ما-ابزار ردیابی برای گوشی های هوشمند و سیستم عامل های که در دسترس خواهد بود به مقامات بهداشت عمومی در همه جا. این هیچ نوش دارو اما اگر مستقر به طور موثر می تواند بسیار مهم در مقابله با شیوع. شاید counterintuitively این دره سیلیکون رویکرد به حفاظت از حریم خصوصی بهتر از بسیاری از تلاش های دولت. آن را نمی کند به اشتراک گذاشتن هر گونه اطلاعات با مقامات که آنها لازم نیست که در حال حاضر — یعنی که آزمایش مثبت برای ویروس.

اگر ما امیدواریم که برای پایان دادن به مستندات قبل از واکسن در دسترس ساخته شده است و سپس تماس با ردیابی — شناسایی کسانی که بوده است در نزدیکی افراد آلوده — ضروری خواهد بود. سر از مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری می گوید. دانشگاه جانز هاپکینز دانشگاه مرکز سلامت و امنیت موافق به عنوان فرمانداران نیویورک, ماساچوست, مریلند, واشنگتن و فراتر از آن. آن را مرکزی برای آلمان ویروس استراتژی است.

مشکل این است که در مقیاس. در حال حاضر تماس با ردیابی است که تا حد زیادی آنالوگ و شامل کسی درخواست یک ویروس بیمار در مورد جنبش های خود را بیش از گذشته 14 روز و تلاش برای کار کردن که آنها ممکن است مسیرهای عبور با. اگر شما بیش از 100,000 تایید موارد به انگلستان می کند که مقدار زیادی از کار. گزارش بهداشت عمومی محققان در دانشگاه جانز هاپکینز و ارتباط دولت و ارضی مقامات بهداشت گفت: آمریکا به تنهایی نیاز به استخدام حداقل 100000 نفر به عنوان تماس با ردیاب. آن است 2,200 در حال حاضر.

می توانید با تکنولوژی ردیابی ویروس بدون خرد حریم خصوصی دارند؟: QuickTake

هنوز دولت نیاز کمتری استخدام اگر آنها تا به حال حق با تکنولوژی و گوگل و اپل — که کنترل کل بازار سیستم عامل گوشی های هوشمند — به نظر می رسد به خوبی قرار داده شده برای ارائه آن است. گوگل ساخته شده است $135 میلیارد تبلیغات کسب و کار توسط برش نیاز بشر نظارت به جای توجه به اتوماسیون برای پیگیری و جای میلیون ها نفر از تبلیغات است. انجام کارهایی در مقیاس وسیع آن است forte.

دو شرکت با سیستم پیشنهادی که باید آماده در اواسط ماه مه را تکیه بر گوشی های هوشمند’ اتصالات بلوتوث. هر گوشی شروع به تولید ناشناس رمزگذاری شناسه کلید (یک کد سری از اعداد و حروف) که تغییر در هر 15 دقیقه آن پخش خواهد شد از طریق بلوتوث به نزدیکی handsests. اگر شما در عرض شاید 10 فوت از کسی که برای 10 دقیقه — پارامترهای هنوز در حال کار می کرد — دو گوشی را ارز مربوطه شناسه ورود به سیستم در تعامل است.

اگر یکی از صاحبان گوشی های هوشمند تست مثبت برای این ویروس پس از آن به درمانگاه که انجام تست آنها را به یک کد منحصر به فرد برای ورود به یک برنامه. برنامه خواهد شد و سپس ها همه از شناسههای که گوشی تولید شده در گذشته 14 روز به یک سرور مرکزی. اگر شما با استفاده از این برنامه داشته اند بلوتوث خود را روشن کرده اند تا در نزدیکی به کسی که آزمایش مثبت شما یک هشدار به شما اجازه می دانم.

مهمتر شما نمی توان گفت که این فرد بود و نه جایی که شما آنها را ملاقات کرد. آن را به عنوان اگر آتش زنه گفته شما کسی که شما را دوست داشت اما نمی که. فقط به عنوان مهم است در حالی که تلفن خود را ممکن است پرچم قرار گرفتن در معرض به شما این را بگویم هر کس دیگری. از آن خواهد شد تا شما را به دنبال هر گونه خود-جدا از پروتکل های. مقامات بهداشتی نمی دانید و یا حداقل این است که این نظریه است. و نه آنها از دریافت سفرنامه فرد آلوده حرکات بیش از گذشته به 14 روز کاهش برادر بزرگ پیامدهای تماس با ردیابی.

اپل و گوگل در حال ارائه چه به نظر می رسد مثل یک راه حل هوشمند به عنوان همکار من Tae Kim نوشته شده است.

یک جایگزین فن آوری رویکرد به عنوان امتحان, سنگاپور اتحاد شوم تر مفاهیم به دلیل آن می تواند به معنای تمام تماس-ردیابی داده های جمع آوری شده بر روی تلفن خود را فرستاده شده به یک سرور مرکزی نه تنها از ارسال اطلاعات مربوطه اگر شما شناخته شده در تماس با فرد آلوده. این پایگاه داده مرکزی خواهد بود موفق توسط دولت از طریق خدمات درمانی و می تواند آن را بسیار آسان تر برای پیگیری همه حرکات و یا حداقل همه با استفاده از نرم افزار. حتی اگر داده ها ساخته شد ناشناس شهروندان خواهد بود با قرار دادن مقدار زیادی از ایمان به سیاستمداران برای استفاده از این سیستم برای دلایل بد.

اتحادیه اروپا تایید شده است هر دو این رویکرد متمرکز با دستورالعمل های دقیق و غیر متمرکز رویکرد مورد علاقه غول تکنولوژی. در هر صورت آن را فقط کار خواهد کرد اگر گسترده تصویب.

اپل و گوگل تکنولوژی هنوز هم مخاطب قرار دادن-ردیابی قدرت در دست مقامات ملی اما افراد می های حداقل اطلاعات لازم با دولت است. شرکت نمی ساخت یک برنامه واقعی; آنها در حال ارائه یک ابزار برای خدمات بهداشتی و درمانی به ساخت خود را. و اگر دومی آزار فن آوری های اپل و گوگل همیشه می توانید وتو برنامه های خود را از فروشگاه های آنلاین.

باید این دو شرکت آمده تا با یک راه حل کامل است ؟ هیچ. شما ممکن است دریافت یک پرچم است که شما را به معرض کسی که هنگامی که وجود دارد یک دیوار فیزیکی بین شما. اما تماس انسان ردیابی نیز خطاپذیر. به لحاظ نظری ممکن است آن را ممکن است برای کشف افراد هویت و نگهداری از گوگل و اپل داده است. در عین حال هزینه و تلاش از انجام این کار خواهد بود سنگین است.

اگر ما می خواهیم برای جلوگیری از قفل شده است و برای سال آینده این منافع ممکن است بیشتر از خطرات آن.

این ستون لزوما منعکس کننده نظر بلومبرگ LP و صاحبان آن است.

Alex Webb است بلومبرگ نظر مقاله نویس پوشش اروپا فن آوری ارتباطات و رسانه صنایع. او قبلا تحت پوشش اپل و دیگر شرکت های فن آوری برای خبری بلومبرگ در سان فرانسیسکو.

برای مقالات بیشتر بود لطفا با ما در bloomberg.com/opinion

©2020 بلومبرگ L. P.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقالات