‘شاید همسر او وجود ندارد’: تهمت را رد پروب به Pompeo با استفاده از کارکنان دولت برای شستن ظروف و راه رفتن سگ

دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن پیشنهاد کرد در روز دوشنبه که او ترجیح می دهند که وزیر امور خارجه مایک Pompeo در گوشی مذاکره با رهبران جهان از نگرانی در مورد کارهای خانه چیزی است که یک کارمند دولت می تواند برای او انجام دهد اگر همسر و بچه ها در اطراف تراشه در.

با استفاده از کارکنان دولت به صورت شخصی و کارهای غیر قانونی است.

رئیس جمهور ساخته شده از اظهار نظر در پاسخ به سوال یکی از خبرنگاران در مورد آقای Pompeo تشویق رئیس جمهور به آتش بازرس کل وزارت امور خارجه بود که بررسی Mr Pompeo برای استفاده کارکنان دولت برای کارهای شخصی و مسائل دیگر.

“در حال حاضر من به شما گفتن من در مورد راه رفتن سگ, شستن ظروف, و شما می دانید آنچه که من می خواهم به جای او بر روی گوشی با برخی از رهبران جهان از او شستن ظروف چرا که شاید همسر او وجود ندارد و یا بچه های خود را نمی وجود دارد, شما می دانید؟” آقای ترامپ گفت.

شاید آقای Pompeo بود “مشغول” هنگامی که سگ خود را مورد نیاز پیاده روی آقای ترامپ این باورند.

“شاید او مذاکره با کیم جونگ سازمان ملل متحد, OK, در مورد سلاح های هسته ای. به طوری که او می گویند, ” لطفا, می تواند شما را پیاده روی سگ من? آیا ذهن شما راه رفتن سگ من? من صحبت کردن در به کیم جونگ سازمان ملل متحد.’ یا ” من صحبت کردن به رئیس جمهور یازدهم [داعش] در مورد پرداخت ما برای برخی از آسیب آنها باعث به جهان و به ما راه رفتن سگ من.’ به کسی که یک سرویس مخفی فرد یا کسی مناسب است؟” آقای ترامپ گفت.

رئیس جمهور اخراج بازرس کل استیو Linick اواخر در شب جمعه و به جای او با استفان Akard سابق امور خارجه مشاور معاون رئیس جمهور مایک پنس زمانی که آقای پنس شد فرماندار ایندیانا است.

آقای ترامپ روز دوشنبه گفت که او “نمی دانم هر چیزی در مورد” آقای Linick جاری رسیدگی به آقای Pompeo.

او همچنین به نظر می رسد به سوال جدی از اتهامات.

“شما معنی او را تحت بررسی از آنجا که او تا به حال کسی به راه رفتن سگ خود را از دولت؟” آقای ترامپ گفت.

“من نمی دانم این صدا نیست — من فکر نمی کنم آن را برای تلفن های موبایل مانند, که, مهم,,” او گفت:.

آقای Linick یکی در یک رشته از بالا اخیر-مشخصات بازرس کل اخراج توسط Mr مغلوب ساختن پیشی جستن.

رئیس جمهور نیز برداشته بازرسان به طور کلی از جامعه اطلاعاتی بهداشت و خدمات انسانی وزارت و وزارت دفاع که IG در آن زمان بود قرار است به ارزیابی دولت coronavirus پاسخ. روز دوشنبه رئیس جمهور سوال نیاز برای گروه خاص بازرسان عمومی که در محل برای اطمینان از مقامات بالا نه سوء استفاده از قدرت خود را و یا شکستن قانون است.

آمریکا مشتاق به بررسی Mr تهمت و آقای Pompeo برای شلیک از آقای Linick به عنوان او در حال تهیه گزارشی از یافته های خود را در Mr Pompeo استفاده از کارکنان دولت برای کارهای شخصی.

سخنران نانسی پلوسی با ارسال نامه ای به آقای مغلوب ساختن پیشی جستن در روز دوشنبه درخواست او را به کنگره ارائه یک دلیل که چرا او تا به حال از دست رفته اعتماد به نفس در Mr Linick که رئیس جمهور را به انجام مورد نیاز توسط قانون است.

“این حذف بخشی از یک الگوی تضعیف یکپارچگی این بازرسان به طور کلی و از این رو دولت ما” خانم پلوسی نوشت.

“آن هشدار دهنده است برای دیدن گزارش های خبری که عمل خود را ممکن است در پاسخ به بازرس کل Linick پایانی از بررسی به تصویب میلیاردها دلار در فروش اسلحه به عربستان سعودی,” او نوشت.

برای آقای مغلوب ساختن پیشی جستن در روز دوشنبه گفت که ایالات متحده باید وارد قرارداد با کشورهای دیگر برای آمریکا ساخته شده است سیستم های سلاح به عنوان به زودی به عنوان جمله سازمان ملل ابراز علاقه زیرا این معاملات ایجاد شغل در خانه. آقای ترامپ خار سوال خبرنگار در مورد اینکه آیا آقای Pompeo حق بود اگر او skirted و یا نادیده کنگره محدودیت در فروش اسلحه به عربستان سعودی را بیش از قانونگذاران’ نگران است که آمریکا شد و در حال استفاده توسط رهبران عربستان در راه است که شکست خورده به حساب غیرنظامیان در یمن به عنوان پادشاهی جنگ ایران-حمایت پروکسی نیروهای وجود دارد.

روابط خارجی مجلس رئیس Eliot Engel راه اندازی کرده است رسیدگی به آقای Linick شلیک و خواستار آن است که کاخ سفید و وزارت امور خارجه به نوبه خود بیش از همه اسناد و مدارک مربوط به پرسنل تصمیم با 22 آوریل.

دولت انتظار نمی رود که به میل و رغبت تمام مدارک درخواست شده.

tinyurlis.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>