مایا مور چپ بسکتبال برای عدالت کیفری اصلاحات. او از دیدن نتایج.

“[جاناتان آیرونز انتشار] نمی تواند اتفاق می افتد تا زمانی که دفتر دادستان کل در پاسخ به قاضی [دانیال] سبز حکم” بسکتبال ستاره مایا مور هشدار داد به من به تازگی از زادگاه او را از Jefferson City Mo. “بنابراین ما کمی دلسرد پس از پیدا کردن که کردن. اما 15 روز زمانی که دولت تصمیم می گیرید اگر آنها در حال رفتن به مبارزه در برابر حکم قاضی است. بنابراین پس از آن ما قادر خواهید بود به کار بر روی فرایند گرفتن جاناتان منتشر شد.”

و شاید مور را در بازپس گرفتن تاج و تخت او در WNBA — سخنرانی احمدی نژاد با یک جایزه MVP شش all-star ظاهر و چهار قهرمانی لیگ — که او استعفا قبل از 2019 فصل مخفیگاه آنان را به مبارزه برای اتو آزادی. تصور کنید که.

مور متوقف نمی در remonstrating قبل از یک بازی است.

او نمی شروع و پایان او اعتراض با پوشیدن یک تی شرت های مزین با یک شعار.

او نه تنها با استفاده از یک چند دقیقه از زمان روی صحنه در ESPYs به تقاضای تغییر دهید.

هیچ او را ترک ورزش خود را, پس از آن اختصاص داده شده پول خود را و همه از او نوظهور زمان به علت عدالت کیفری اصلاحات برای موارد مربوط به مردان سیاه و سفید.

“ورزش یک پلت فرم و بسیاری از چشم بر روی آن” مور گفت: در زمان صدایی خسته. “در دادستانی وجود دارد نه بسیاری از چشم مردم توجه نمی کند و بنابراین بسیار کمی در پاسخگویی.

“بنابراین مایل به گرفتن یک پلت فرم با مقدار زیادی از چشم و اشاره آن را به یک پلت فرم است که باید بیشتر چشم در سطح انسانی من فکر می کنم که واقعا موثر است.”

مور اشاره نمی کنند محققان پاتریک Cottrell و تراویس نلسون که از 10 سال پیش در تحصیل اعتراض در المپیک ساخته شده در مورد ورزش به طور کلی به عنوان یک کامل ظرف پتری برای مخالفت. آنها با مشخصات بالا رویدادهای قابل دسترس برای همه ما است. پرده به ندرت می توان کشیده بر روی آنها. و آنها می توانند جذب پیش بینی نشده متحدان مانند برای مثال #VeteransforKaepernick هشتگ که فنر پس از انتقاد از khezri اعتراض به توهین به اعضای نظامی.

اما چند ماه قبل از Kaepernick کاهش یافته و به زانو در اعتراض بدون کنترل پلیس مرگبار در برابر غیر مسلح در سال 2016 مور درست بود به تماس توجه به همان. او با بازی برای مینه سوتا سیاهگوش که در تابستان زمانی که Philando کاستیا یک 32 ساله سیاه کشیده شد بیش از یک شکسته عقب در حالی که رانندگی در حومه شهر مینیاپولیس و زخم گلوله کشته و یک سنت آنتونی, Minn. افسر پلیس. پس از آن مور و چند تن از هم تیمی های عینک سیاه و سفید تی شرت سفید با حروف سفید است که به عنوان خوانده شده: “تغییر شروع می شود با ما” و “عدالت و پاسخگویی.”

“ما با هم تصمیم ما بودند رفتن به بالا بردن صدای ما می شود و شهروندان” مور به یاد می آورد. “این اولین بار بود که من واقعا می خواهم صحبت با استفاده از صدای من, به سوی عدالت کیفری خط نژادی آشتی خط. که به من شجاعت به بحث در مورد جاناتان. به عنوان نگاه من به من گفت: “من به معنای واقعی کلمه در وسط یکی از این داستان ها در حال حاضر. آن را فقط به یک موضوع خصوصی است.’ آن را به من شجاعت به استفاده از صدای من و [به من چپ] احساس من است می خواهم آموزش خودم و به حال چیزی مفید را می گویند.”

“این زمانی بود که آن آغاز شده است” مور گفت: انتقال خود را به فعال. “فقط شروع به آموزش خودم از طریق کمک از دوستان من در ورزشکاران برای تاثیر در L. A. آنها به من کمک کرد … به یاد بگیرند.”

چه مور گفت: او آموزش داد که چگونه آهن کسی او برای اولین بار ملاقات کرد زمانی که او یک نوجوان داوطلب در خانواده کلیسا زندان وزارت می تواند محکوم به چیزی که او گفت که او نمی و شواهد فیزیکی نمی کراوات او را به.

“آن jarred من به من هسته,” او گفت:.

بنابراین او مجموعه های خارج برای او را آزاد.

“رسیدن به جایی که شما هستند خود را در اعتقادات چرا شما انجام آنچه شما انجام, بسیار سفر طولانی” 30 ساله مور گفت. “راه من تعامل با تلاش برای انجام و بخشی از چیزهایی است که کمک به بشریت است یک راه طولانی. من انجام برخی از چیزهایی که بیشتر خصوصی است که publicly. بیش از سه سال گذشته من سعی کردم به طور عمدی بیشتر در مورد انجام کارهای بیشتر عموم چون من انگیزه به طور مستقیم متصل به یک انسان که من می دانستم که من می دانم.”

بنابراین مور ساخته شده sojourns از مینه سوتا او تنها WNBA, صفحه اصلی, به, شهرستان Jefferson. در طول وقفه از لیگ, او ساخته شده سفر از منطقه آتلانتا که در آن او اساسا رشد و در حال حاضر خانه دوباره به میسوری و شهر.

او شروع به خود را سازمان برنده با عدالت را با توجه به هر دو آهن را گرفتاری و آنچه که او معتقد است فرود آمد و او را در زندان و دادستانی میشوند.

“من توصیه به انتخاب یک خط و اجرا با آن” مور گفت. “من کوشش کرده ام که به شیرجه رفتن به دادستانی اصلاحات که من احساس می کنم مثل این است که واقعا آسان فضا برای من بود چرا که [از] ارتباط با ورزش’ برنده و زیان چگونه متاسفانه فرهنگ دادستانی است که همه بیش از حد اغلب مصرف با سطحی برنده و ضرر و زیان به جای در واقع از دیدن مردم در جوامع و مایل به انجام کار درست با آنها.

“من فکر می کنم ما می تواند مربوط به آن به عنوان ورزشکاران” مور توضیح داد. “اگر شما نمی حق با روند خود را, شما نمی خواهید را به نفع خود. در زمانی که شما رسیدن به پلی آف یا چهار نهایی شما در حال رفتن به در معرض و شما در حال رفتن به از دست دادن. در حال حاضر ما در حال از دست دادن است.”

اما این ماه مور تحت فشار قرار دادند به اضافه کاری او اولین مسابقه در عرصه جدید است. اگر همه می رود به عنوان امیدوار بود او برنده خواهد شد آن زمانی که ایالت میسوری و شهرستان دادستان موافقم با قاضی است که باعث آهن بود که به اشتباه زندانی شده است.

“چالش برای ما به عنوان یک جامعه” مور گفت: “این است … چیزی است که ما را از دیدن همسایه ما که رنج می برد.”

ستاره بسکتبال فقط روشن آن است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>