حداکثر Scherzer است ‘بیماری’ در سمت راست است. او نمی باید در دراز مدت از نگرانی.

“این فقط به بازی گرفتن. وجود ندارد حتی یک سویه. هیچ Mri. وجود دارد هیچ چیز مانند آن. این صرفا فقط یک خستگی و استقامت چیز است.”

بنابراین با توجه به این که به نظر می رسد نگرانی خود را در سطح خیلی بالا نیست?

“نه” Scherzer گفت. “البته که نه.”

این فصل به طور منظم است که 16 روز به دور است. اتباع انتظار Scherzer به بر روی تپه به عنوان آس خود را زمانی که آنها شروع آن در برابر New York Mets. زمانی که مدیر دیو مارتینز خواسته شده بود در مورد Scherzer صبح روز سه شنبه — قبل از Scherzer با خبرنگاران صحبت می کرد — او را آشکار نمی lat, serratus و مورب درد گذاشته و یک طرح جایگزین: Scherzer مانند استفان عشق و پاتریک کربین را پرتاب 60-زمین اغل گاو یا حشم در محل برنامه ریزی شده شروع می شود. مارتینز افزود که Scherzer خواهد بود “آماده به زمین در روز یکشنبه دوباره.”

Scherzer, 35 آستین پرتاب در محل اغل گاو یا حشم سهشنبه سپس توصیف جزئی شکست. او همچنین انتظار برای بازگشت در پایان هفته. اما رقابت جزئیات و چگونه آنها trickled از, احساس, ادامه, از فصل گذشته. در جولای گذشته به اتباع اعلام کرد سه تشخیص های مختلف برای Scherzer در طول 16 روز. او زخم از دست رفته بیشتر از ماه جولای بیشتر از اوت و بعد از آن تا به حال عوارض در جهان سری زمانی که در اسپاسم گردن او را نگه داشته و از شروع بازی 5.

پیش از آن در بهار آموزش Scherzer مشخص شده تغییر در تحویل است که باید کمک به نگه داشتن او سالم است. او nagged توسط a mid-فشار پشت اماس کیسه های مفصلی در زیر کتف راست او تیغه شانه و خفیف لوزی فشار در تابستان گذشته. او ابتدا تا به حال مشکل پیدا کردن ریشه این مسائل. اما با یک بررسی دقیق تر Scherzer متوجه طرف مقابل خود شد تا در آینده خیلی زود بود که با قرار دادن استرس بیش از حد در وسط پشت خود را.

تغییر خود مکانیک و حذف طرف مقابل خود را سریعتر منتقل شده که استرس بازگشت به لات و serratus. جایی که او آن را می خواهد. و این چیزی است که در نهایت منجر به این بیماری.

“چگونه من که قرار بود از طریق offseason برنامه فقط نمی ساخت که [منطقه] به همان درجه تنها راه من بود پرتاب توپ” Scherzer روز سه شنبه گفت. “این فقط یک استقامت چیز. مثل امروز من در خارج وجود دارد, در اینجا شما را دستور العمل: شما می توانید در خارج وجود دارد, طولانی بازی شیر یا خط. اگر شما بازی شیر یا خط آن را واقعا باز می شود تا همه چیز را. و اگر شما در حال پرتاب آن را به طور مکانیکی درست پس از آن طرف من را بیشتر و بیشتر استقامت. مثل من پرتاب توپ به مقدار زیادی دور. همه چیز شلیک در تمام سیلندر. آنها فقط نمی خواهید به در بازی امروز.”

این همیشه سخت مکالمات بین Scherzer مارتینز و باشگاه های ورزشی و مربیان. این پارچ که پرتاب bullpens کامل یونیفرم, قطار سال دور و تنها می شکند به یک پدر و شوهر و یا به غواصی با کوسه ها. او خود می بالد در تبادل هر روز پنجم — او خواستار این “ارسال” — مهم نیست که اگر آن را مارس یا یک پرچم مسابقه. او دارای یک سرعت است.

اما در این زمان از سال و این بار خود حرفه ای, نیاز به احتیاط بیشتری. قبل از اینکه فصل گذشته زمانی که او ساخته شده 27 شروع می شود, او تا به حال در صدر 30 در هر سال از سال 2009. Scherzer می گوید: او می داند که بدن خود را به خوبی و زمانی که به آن فشار یا نه بتونه کاری او را به “رسیدگی به موقعیت های شبیه به این.” او می خواست به تپه و نه تمام. آموزش کارکنان به حال یکی دیگر از بازی. آنها برنده این دور و Scherzer تنها اذعان کرد که “ما هر دو احتمالا درست است.”

“من فکر کردم من می تواند بیرون رفتن وجود دارد و فقط پرتاب jabs و مشت و پرتاب نمی haymakers,” Scherzer گفت. “اما آنها نمی خواهند به این شانس.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>