حداکثر Scherzer صحبت نمی کند تا بدون محاسبه هدف

اما این به دور از این مورد است. Scherzer می دانستم که دقیقا چگونه بسیاری از زمینهای او تا به حال باقی مانده در مخزن. او در حال حاضر به وزن قبلی خود شروع به کار حجم کار خود را که بعد از ظهر و چگونه او را برای بازیابی بعدی خود ظاهر در شش روز. او همیشه در فکر, یک, دو, 25 گام جلوتر. او کمی بدون محاسبه — صرفه جویی در تبادل با بینی شکسته و تبدیل شده است که مهم است به یاد داشته باشید در این هفته 10 در یک ردیف بدون بیس بال در حالی که اتحادیه بازیکنان و MLB تجارت پیشنهاداتی برای چگونگی بازیکنان پرداخت خواهد شد در یک چاشنی کوتاه با رمان coronavirus بیماری همه گیر.

35 سال ارسال یک صدای جیر جیر در 11:09 بعد از ظهر روز شنبه گفت: در 81 کلمات که بازیکنان به سادگی نمی خواهد قبول اضافی کاهش حقوق و دستمزد. آن را تنها چهارم خود را صدای جیر جیر از حساب خود هک شد در ماه اکتبر سال 2018 است. Scherzer از اتباع اتحادیه هرزه و عضو اتحادیه شورای اجرایی شاید بیس بال ترین بازیکن تاثیرگذار در بحث هایی مانند این. او طول می کشد که نقش بسیار جدی و صحبت نمی کند تا به خاطر آن است.

“پس از بحث در مورد آخرین تحولات با بقیه بازیکنان وجود دارد هیچ دلیلی برای تعامل با MLB در هر بیشتر جبران کاهش” Scherzer توییتی. “ما قبلا مذاکره قطع پرداخت در این نسخه از سرشکن حقوق و هیچ توجیهی برای قبول یک 2nd قطع پرداخت بر اساس اطلاعات فعلی اتحادیه دریافت کرده است. من خوشحالم که بازیکنان دیگر ابراز همان دیدگاه و باور MLB اقتصادی استراتژی را به طور کامل تغییر دهید اگر تمام اسناد و مدارک شد و تبدیل به اطلاعات عمومی است.”

وجود دارد دو نکته مهم در اینجا برای باز کردن: بازیکنان بر این باورند که پس از موافقت با یک معامله مارس 26, آنها نباید خم به sliding-scale ساختار آن را بالا پرداخت می شود بازیکنان مانند Scherzer از دست دادن بیش از نیمی از آنها سرشکن حقوق برای سال 2020 است. صاحبان استدلال این است که توافق اولیه برای بازی با طرفداران و بازیکنان باید بریدگی های اضافی اگر آنها در حال بازی در خالی استادیوم. و در پایان بیانیه Scherzer هل MLB و صاحبان تیم برای باز کردن کتاب های خود را نشان می دهد که بازیکنان اغلب تمسخر طرفداران و رسانه ها در این مذاکرات به دلیل قرارداد خود هستند ،

اما آنچه خارج از غرفه را با Scherzer نظرات این است که او از آنها ساخته شده و هنگامی که او آنها را ساخته است. پس از MLB نهاد یک تعداد انگشت شماری از تغییر حکومت در این بهار, واشنگتن به خبرنگاران مشتاق بودند به Scherzer افکار. او یکی از دو بازیکن در MLB قوانین کمیته. او هرگز خودداری از ابراز نظر خود را در پیشنهاد و یا نهاد ترفند.

Scherzer هر چند می خواستم صبر کنید تا Houston Astros’ تقلب و رسوایی بود از اخبار چرخه. چرا بحث اگر هیچ کس گوش دادن او استدلال و محتوا برای پیگیری اخبار و پیدا کردن خود را باز کردن. او تصمیم گرفت تنبل روز هفته صبح خطاب به یک خبرنگار از دوش او برای بیش از 20 دقیقه با قفل خود را در سخت جزئیات.

“این احساس می کند مانند زمان خوبی برای انجام این کار” او با لبخند گفت: به دنبال در اطراف عمدتا خالی محل باشگاه وانجمن. “این به اندازه کافی آرام.”

روز بعد در یک گفتگو در مورد نقش خود با اتحادیه Scherzer ذکر ردیابی NFL آخرین چانه زنی جمعی توافق مذاکرات است. او به دنبال به یاد بگیرند که چگونه بازیکنان بیس بال می تواند بهترین رویکرد خود را CBA مذاکرات در 2021. او متوجه بازیکنان شکستن خود به خود, به tweeting افکار و حتی مجادله و عقب مورد تفاوت های خود را.

اتحادیه نیاز به یک “متحد جبهه” Scherzer توضیح داد و یا “تمام چیزی که می تواند سقوط از هم جدا با یک صدای جیر جیر.” در آن زمان او گفت که به عنوان کسی که به ندرت توییتی. در حال حاضر خیلی بیشتر در خطر است, آن را نشان می دهد خود گریزی به صحبت کردن بدون هدف و یا بدون صدای جمعی در ذهن است.

او نه مشورت مقامات اتحادیه در مورد تویت یکشنبه, با توجه به یک فرد با آگاهی از این وضعیت است. اما پیام خود را در خط با افکار خود را و چگونه بسیاری از بازیکنان در مورد احساس MLB آخرین تلاش برای حمله به یک معامله.

همراه با sliding-scale پرداخت کاهش MLB تن به تن یک 82-بازی فصل است که می تواند شروع در اطراف ژوئیه 4 و بدون فن. این اتحادیه مورد بحث و بررسی پیشنهاد دیگر فصل احتمالا بیش از 100 بازی. Scherzer روشن ساخته است که بیشتر کاهش پرداخت خواهد بود بر اساس توافق با اتحادیه. نوشتن “وجود دارد هیچ دلیلی برای تعامل” با آن شرایط قرار دادن بازیکنان نیت جسورانه.

که نشان می دهد یک خلیج فارس بین بازیکنان و صاحبان فرض Scherzer در نظر گرفته شده هر کلمه 81 از آنها را به مطمئن شوید که جبهه متحد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de