Matthew Perry به Lisa Kudrow کوکی زمان شیشه از دوستان

Lisa Kudrow نشان داده است که دوستان شرکت ستاره Matthew Perry به او بها کوکی از این سری به عنوان یک هدیه است.

Kudrow که نقش Phoebe Buffay در سری NBC گفت: Jimmy Kimmel که پری به او کوکی سرپا نگه داشتن از راشل (جنیفر آنیستون) و مونیکا گلر را (کورتنی کاکس) آپارتمان.

56 ساله گفت کیمل: “ما در حال عکسبرداری از یک صحنه سال قبل از ما بودند به پایان رسید و خط من بود,” اوه! من بهتر رفتن,’ مانند ‘Oh! من دیر من بهتر رفتن’.”

Kudrow نمی شد با پوشیدن یک ساعت مچی در طول صحنه و اشتباه کوکی برای یک ساعت.

“به عنوان عبارت بودند از بیرون آمدن من رفت,” اوه, خوب, وجود, یک, ساعت,'” Kudrow گفت. “من اشاره به آن گفت:” آه! نگاهی به زمان. من عاشق رفتن’.”

“و در هنگام عکسبرداری متی گفت: آیا شما در کوکی و می گویند نگاه به زمان است؟”

بعد از این سری در سال 2004 Kudrow گفت: پری که چندلر بینگ در کمدی به او شیشه به عنوان یک یادگاری از وقت خود را به کار با هم.

“من فکر می کنم اولین چیزی که از من خواسته بود که” این خیلی خوب بود – آیا شما اجازه?'” Kudrow گفت. “منظورم اینه که ماشین من استفاده می شود به جستجو در هر شب هنگامی که من سمت چپ.”

در اوایل این ماه Kudrow در دفاع از دوستان میان نقد است که نشان می دهد در سن بد.

در سال های اخیر نشان می دهد متهم شده است که با داشتن “مشکل” داستان با بینندگان جوانتر توصیف آن به عنوان transphobic ضد همجنس و جنسیتی و تاسف فقدان غیر سفید شخصیت های.

کوکی دوستان ستاره Matthew Perry به سرقت برده برای Lisa Kudrow دیده می شود در مونیکا و ریچل آپارتمان. (HBO)

صحبت کردن در مورد آنچه دوستان می خواهم اگر آن را پخش امروز Kudrow گفت: ساندی تایمز: “آه آن را می شود کاملا متفاوت است. آن را نمی خواهد همه سفید بازیگران, برای اطمینان حاصل کنید. من مطمئن نیستم اما به نظر من باید نگاه به عنوان یک کپسول زمان نه برای آنچه که آنها اشتباه است.”

او ادامه داد: “همچنین این نمایش فکر کردم آن را بسیار مترقی است. وجود دارد یک مرد که همسر کشف او همجنسگرا بود و حامله و آنها مطرح کودک با هم ؟ ما تا به حال رحم جایگزین ، آن را در آن زمان مترقی است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de