عظیم افت قیمت نفت می فرستد سهام غلت

میانگین صنعتی داو جونز از دست 511 امتیاز یا 2.1 درصد است. استاندارد & ضعیف است 500 شاخص کاهش یافت و به 1.4 درصد در حالی که فناوری های سنگین نزدک 0.9 درصد است.

ممکن است قرارداد آتی به صورت خام وست تگزاس اینترمدیت که منقضی سه شنبه کاهش یافت و نزدیک به 40 درصد به $11.25 در هر بشکه رسید که پایین نزدیک به 50 دلار در هر بشکه پس از شروع سال. زمانی که قراردادهای آتی در نزدیکی انقضا و قیمت به طور کلی جفت با قیمت فیزیکی بشکه نفت است.

به طور متوسط هر گالن بنزین در آمریکا ایستگاه های خدمات هزینه $1.81 سنت با تقاضا برای نفت خام کمترین آن شده است از سال 1995 با توجه به AAA. سوخت در 39 متحده هزینه کمتر از $2 ،

که تا حدودی با تشکر سهام’ تجدید حیات در هفته گذشته. داو به دست آورد 700 امتیاز در روز جمعه به عنوان دولت ها در سراسر جهان همراه با کنفدراسیون ها از ایالات متحده فرمانداران شروع بحث در مورد برنامه ای برای بازگشایی بخش از اقتصاد است. تمام 11 بازار سهام بخش شد تا با انرژی و مالی پیشرو در راه است. سهام در ایالات متحده شرکت های نفتی شورون و اکسون موبیل رز در تمایلات سرمایه گذار که یک انقباض در تولید نفت را افزایش قیمت به نفع بزرگترین خوبی با حروف بزرگ شرکت.

این تجمع پس از سه هفته از بد اقتصادی تعداد نمایش همه گیر شده پاک شده در ایالات متحده آمریکا کار از دستاوردهای دهه گذشته است. هفته گذشته 5.2 میلیون آمریکایی ظ تعداد مدعیان بیکاری در آوردن مجموع به 22 میلیون دلار در چهار هفته پس از رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام اضطراری ملی. ایالات متحده دیده می شود نیست این سطح از دست دادن شغل پس از رکود بزرگ.

تحلیلگران پیش بینی جامد دیگر در هفته به عنوان سرمایه گذاران به نظر می رسد به نوبه خود توجه خود را به 2021 و پتانسیل U شکل بازیابی.

“خیابان در حال حاضر می داند 2020 بد خواهد بود بنابراین تمرکز در حال حاضر معطوف به 2021 انتظارات است که در آن همه بخش ها نشان می دهد درآمد مثبت رشد” گفت: سام Stovall از CFRA پژوهش است. “… ترین رشد بخش است که در حال حاضر در دو رقمی و حتی انرژی انتظار می رود که از خاکستر. در نهایت قیمت سهم باید رو بیشتر صحبت نهایی بازگشایی اقتصاد است.”

دوشنبه, اگر چه می تواند به اثبات می شود یک قرص تلخ به قبل از دستاوردهای آن پا زدن در. بازارهای خارجی نیز رنج می برد که قیمت نفت چهار. شاخص DAX در آلمان از دست 1.4 درصد و FTSE لندن کاهش یافت 1.2 درصد است. در آسیا ژاپن شاخص 1.2 درصد کاهش یافته است و هانگ سنگ در هنگ کنگ تقریبا تخت پایین تنها 0.2 درصد است. هند هر چند معامله در سبز. BSE Sensex در بمبئی بسیج بعد از ناهار اما بازگشت بسیاری از پیشرفت های به صورت متوسط .02-درصد به دست آورید.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de